Jump to content

yar75

Members
 • Content Count

  215
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by yar75

 1. Wymięnię na figurki lub model w tej samej skali. Figurki to ESCI nr.239 lub ITALERI 6168
 2. Dzisiaj wróciłem z urlopu i modele były już na miejscu , tak że z mojej strony temat także zamkniety.
 3. Tak. Przedpłata plus koszt wysyłki.
 4. Też czekam już 2 miesące.Ostatni kontakt ze sprzedającym 3.06., facet ewidentnie kręci.Czekam jeszcze tydzień i zgłaszam na Policje.
 5. Odnośnie STARów ,JELCZów i ROSOMAKów w 1/72.Polskiego Fiata 508 wypuścili a chyba nie jest to eksportowy hit
 6. Malowany Pactrami, ale numeru nie pamiętam a jestem teraz poza domem. Mam cały garaż T-80 w poczekalni.
 7. yar75

  Zakupy... Cz.4

  W Auchan Bronowice są przecenione modele Revella.Kupiłem GTK Boxter oraz Pz.Kpfw.IV Ausf.H po niecałe trzy dyszki za sztukę.Interesują mnie tylko pojazdy w tej skali więc nie wiem jak inne tematy.
 8. Witam. Model bardzo fajny, sklejał sie prawie sam. Najwięcej pracy oczywiscie z ekranami .Dodatkowo w modelu brak instrukcji do nich,ale tu pomocni jak zawsze koledzy z forum Od siebie dodałem parę drobiazgów. Zapraszam do galerii.
 9. Może Było https://wp.tv/i,f-18-nad-glowami-spotterow-to-dopiero-jest-uderzenie,mid,2015694,cid,2275650,klip.html?ticaid=61ade8
 10. Witam kolegów. Sklejam sobie modelik jak w temacie i mam problem. Postanowiłem wykonać go z dodatkowymi panelami osłaniającymi jak na foto http://www.modelcollect.com/russian-t-72b2-rogatka-main-battle-tank Ale w modelu nie ma instrukcji jak te blaszki poskładać.Szukałem w sieci ale bez skutku. Może ktoś rozgryzał już ten problem. Numer blaszki: PE 72023
 11. Dzięki za linki ale nie zakładałbym wątku gdybym nie próbował wcześniej kontaktować się z firmą.
 12. Wszystkie pojazdy Wojska Polskiego
 13. Czy można jeszcze gdzieś kupić modele tej firmy?
 14. http://allegro.pl/bm-30-smerch-9k58-multiple-rocket-launcher-modelc-i6602813927.html W Martoli 160zł.
 15. Farba to A 32 a oznaczenia to luźna interpretacja 16DZ.
 16. Witam. Model jak w temacie Revella,plus własna inwencja.Kalki Toro,malowany Pactrami ,pigmenty MIGa. Wszelkie uwagi mile widziane. PS.Poszukuję wszelkich informacji,zdjęć na temat pojazdów LWP z okresu stanu wojennego.
 17. Dlatego 0281 bo takie kalki miałem. Info dla Grzegorza;malowany emaliami Revella dedykowanymi do tego modelu ;nr.65,84,6.
 18. Model sklejony jakiś czas temu,ale nie miałem czasu ogarnąć fotek.Dorzuciłem od siebie liny,uchwyty,i takie tam drobiazgi.Podziękowania dla kolegi marek d , dzięki któremu zostałem posiadaczem Lamparta. Zapraszam do oglądania. Wreszczie FAUN nie jest samotny.
 19. yar75

  T-72M1

  Witam. Poszukuję zdjęć oraz informacji gdzie stcjonują,(stacjonowały)T-72M1 Wojska Polskiego ,w jednolitym malowaniu. Bardzo proszę o pomoc.
 20. Witam. Dzisiaj przez pomyłkę usunąłem sobie konto na ImageShack.Czy jest możliwość odzyskać utracone zdjęcia??
 21. Witam kolegów. Chcę kupić model T-90 w 1/72, i zastanawiam się który będzie lepszy, Revell czy MODEL-COLLECT.Może mieliście w rękach obydwa, proszę o podpowiedź.Wersja nie jest istotna. Jeżeli to nieodpowiedni dział to proszę o przeniesienie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.