Jump to content

ostry

Members
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ostry

 • Birthday 12/04/1974

Personal Information

 • Location
  świnoujście
 • Occupation
  już emeryt
 1. U mnie ten sam model na warsztacie tyle, że w malowaniu LOT-u.
 2. Zajrzyj na tę stronę: www.mf-zone.pl
 3. Widziałem różne fotele kubełkowe na jednym z portali aukcyjnych. Z tego co pamiętam cena około 6 zł za komplet.
 4. Dziękuję za uwagi. Faktycznie gdy robiłem zdjęcia zapinki były krzywo przyklejone ale już to poprawiłem. Obecnie czekam na jakąś chwilę wolne i słonecznśą pogodę aby zrobić zdjęciawplenerze. Co do napisu na siatce to napewno go poprawię jak zrobię sobie szablonik. Na kaście jest akryl Model Master - french blue nr 4658
 5. Model ukończony. Zapraszam dom galerii viewtopic.php?p=396588#396588
 6. Baza to model Tamiya Peugot 307 a kalki od kolegi Bujona
 7. A za ile kolega by oddał te blaszki, propozycja na pw.
 8. Nadszedł czas na małą aktualizację postępów w pracach przy Pugu. W związku ze świętami i natłokiem innych zajęć niż modelarstwo niewiele udało mi się zrobić przy modelu. A teraz to co już zrobiłe: podłoga dostała kolorków zamontowane wnęki kół przednich i tylnych wraz z zawiasem oraz chłodnica która dostanie jeszcze lekki wash i kilka fotek wnętrza narazie z kilkoma elementami zamontowanymi na sucho do fotek
 9. Witam. Od dłuższego już czasu przeglądam to forum i w końcu postanowiłem pokazac sie w warsztacie. Mam zamiar wykonać model Peugeot 307 w barwach Tomasza Kuchara w których startował w 47 Rajdzie Barbórki. foto z internetu Do wykonania tego modelu posłuży mi model Peugeota 407 z tamki oraz kalki nabyte od kolegi Bujona. Mueszę jeszcze wejść w posiadanie jednego fotela dla pilota gdyż nie było go w pudełku oraz felgi pięcio ramienne OZ które zaadaptuję z Peugeota 206. A teraz fotki tego co mam do dyspozycji. Część elementów wycięte z ramek gdyż taki model już nabyłem. Liczę na pomoc i wsparcie przy mojej pierwszej relacji.
 10. Odnośnie uszczelek to zamaskuj kastę i pryśnij je czarnym semiglosem aby się tak nie świeciły. Mam jeszcze pytanko jakim bezbarwnym prysnąłeś kastę bo fajnie wyszło?
 11. To jest nas już dwóch. Może jeszcze kilku by się znalazło top na jakieś pogadanki przy o modelarstwie się można spotkać.
 12. Trzymam kciuki za projekcik a gdy będzie gotowy to napewno porównam go z oryginałem jak będę tylko wiedział na którym holowniku się wzorujesz.
 13. Sprawdź w dziele giełda kiedyś tam widziałem że ktoś miał ją do sprzedania.
 14. Możesz kupić tutaj http://www.hiroboy.com/catalog/product_info.php?cPath=48_77&products_id=1226 Jest przygotoweany do bezpośredniego użycia do aerografu.
 15. Te paski nad lampami pozostały mi po składaniu mojej Corolli i jak chcesz to mogę ci je wysłać. Jak będziesz zainteresowany doj znać na PW.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.