Jump to content

Cypis

Members
 • Posts

  300
 • Joined

 • Last visited

Reputation

8 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gdynia
 • Interests
  modelarstwo, historia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak w temacie , kupię model ARMO 72125 Sturmpanzer IV Brummbär (early).
 2. Z tego co pamiętam , to figurki od tzw. "prywaciarza" z lat 70-80-tych XX wieku.
 3. Dziękuję za informację o typie działka FlaK. A ten pojazd to science-fiction , czy też był taki pojazd ? Cypis
 4. Proszę o identyfikację typu działa zastosowanego w tym modelu
 5. M.A.V. wpisz w wujka googla 回天10型 , może znajdziesz coś więcej Cypis
 6. M.A.V. modelu nie widziałem , ale znając specyfikę firmy KORA od strony pancerki 1/72 , to będzie raczej żywica + blachy. Zresztą mają tego więcej , na dole strony jest spis modeli miniaturowych OP produkowanych przez KORA , rysunki z pudełek i zdjęcie zawartości modelu KRW7209 - German Torpedo G7e https://henk.fox3000.com/Kora.htm tutaj masz zawartość zestawu KRW7210 - Japanese Type A Midget Submarine https://www.gdkits.com/en/kora-model-koraw7210-1-72-japanese-type-a-midget-submarine-p-10636.html tutaj zawartość zestawu KRW7211 - Japanese Submarine "Shinkai" https://www.carousell.sg/p/1-72-shinkai-experimental-suicide-midget-submarine-191442897/ W pancerce jakość żywicy jest dosyć dobra , chociaż trochę twarda w obróbce , jak to żywica
 7. Znalazłem takie zdjęcie, wg mnie Panzerbefehlswagen I ma jakąś niestandardową Kugelblende i lufa też nie wygląda na MG34. Ma może ktoś jakiś pomysł z jakiego to pojazdu ?
 8. Koledzy z forum Odkrywcy szukają informacji , jaka polska jednostka lub formacja miała oznaczenie na pojazdach "żółty wiatrak" Może ktoś wie coś na ten temat , podobno oznaczenia te były na Starach 660 z zabudową specjalną i na Gazach 69 , widziane były około 20 lat temu w północno-wschodniej Polsce i na poligonie w Toruniu.
 9. czy ktoś może wie , gdzie można kupić modele produkowane przez Abteilung 46 i Blitz Workshop w skali 1/72 ?
 10. temat do zamknięcia , model nabyłem
 11. Kupię czasopismo Poligon numer 4 z 2007 roku.
 12. Jak w temacie , kupię w rozsądnej cenie model radzieckiego czołgu eksperymentalnego Obiekt 279 w skali 1/35.
 13. To że takie pojazdy były to wiem . Chodzi mi tylko o kształt włazu , bo nigdzie oprócz tego rysunku się z takim kształtem nie spotkałem .
 14. Mam pytanie czy istniała taka wersja KlPzBfWg I jak na poniższym rysunku (rysunek zamieszczony tylko do celów dyskusji)? Chodzi mi o kształt włazu na wieży .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.