Jump to content

krzy82

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Dobczyce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam sklejony kompletny model Ferrari 2007 od Revella. Gdybyś był zainteresowany to mogę się go pozbyć.
 2. Piękny kotek. Ja tez swojej "Pumie" lubię robić zdjęcia. Ma fotki jak "pomaga" kleić mi modele, kopie w doniczkach, czy wchodzi do pudełek z modelami.
 3. Kiedyś popełniłem model Lancii Delty z Italeri, na pudle brak było napisów Martini, kalki z tym napisem podzieli w poziomie na pół. Nawet w instrukcji nie użyli tej nazwy. http://www.mojehobby.pl/products/Lancia-Delta-HF-Integrale-16V.html
 4. Jak patrzę na ten model przypominają mi się czasy Johna Dillingera, Baby Face Nelsona i innych którzy kradli takie auta dla swych niecnych czynów.
 5. W numerze 3/10 magazynu AERO jest artykuł o wędrownym cyrku Rosariusa - jednostce niemieckiej Luftwaffe podczas II wojny światowej - na wyposażeniu której były m.in.: P-47, P-38, P-50, Hawker Typhoon, Spitfire, Mosquito itd.
 6. Czy ktoś wie jakim Humbrolem można zastąpić farbe Gunze H86 (Red Madder) do Forda Gt-40 Mark II z Fujimi. W przelicznikach znalazłem, że ma być jaśniejszy niż Humbrol 107- tylko, że go już nie robią, niestety. Z góry dziekuję.
 7. Kiedyś z ciekawości kupiłem F-100D Super Sabre z PM Model i po otworzeniu pudełka stwierdziłem, że dam go żonie ( pracuje w domu kultury) żeby dała jakiemuś dzieciakowi jako nagrode. Chętnym prześlę na maila in-boxa.
 8. Poszukuję in-boxa modelu PAH-2 Tiger w skali 1:72 Kitecha. Zastanawiam się nad jego zakupem i chciałbym zobaczyć czy warto wydać na niego te 20-parę złotych.
 9. krzy82

  Tornado ECR

  Mam ten sam model. Spód zrobiłem na srebrny, inna sprawa, że bardzo cięzko znaleść jakies dokładne zdjecia tego malowania. Tu jest stronka 155 Stormo która używa Tornado ECR: http://www.panterenere.it/mainuk.htm P.S. Im więcej zdjęć przeglądam tym coraz bardziej jestem przekonany że spód powinien być jednak szary
 10. Na necie znalazłem stronkę producenta naczep do Road Train'ów takiego może Ci się przyda: http://www2.tristarindustries.com.au/index.php
 11. krzy82

  Mi-8T Zvezda 1/72

  Tylko, że właśnie robie kolekcję ruskich helikopterów i samolotów.
 12. Szukam schematów malowania do Mi-8T Zvezdy, producent był tak łaskaw, że w instrukcji zamieścił tylko malowanie jednej strony modelu i zastanawiam się co zrobić z drugą stroną. W ostateczności zrobię lustrzane odbicie.
 13. krzy82

  TS-11 Iskra

  Dzięki, na pewno coś z tego zrobie. P.S. Napisałem do WZL-2 w Bydgoszczy czy nie prześlą mi schematów malowania Iskier z Indii. No i przysłali po tygodniu - za co im Wielkie Dzięki. Nie sądziłem nawet, że mi cokolwiek odpiszą - a tu takie zdziwienie.
 14. krzy82

  TS-11 Iskra

  Poszukuje schematów malowania TS-11 Iskra z Indii. Kupilem kiedyś model ZTS Plastyk, który miał schematy malowań do polskich wersji a kalki były z wersji indyjskiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.