Jump to content

Maciej56

Members
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Personal Information

 • Location
  z Warki, miasta piwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. a przy okazji ma ktoś zdjęcia siatki komo w II wojny
 2. figurka kupiona u Chińczyka. Jeżeli chodzi o model to robiłem go z 10 lat temu. Malowany pędzlem teraz dałem mu tylko drugie życie. Jeżeli chodzi o "sieć rybacką " to chętnie poproszę o wskazanie gdzie kupić siatki maskujące w skali 1/35, lub jak zrobić takową.
 3. dzięki za podpowiedź z Pointem
 4. Przepraszam że w takiej formie. prezentacja ale nie mogę wrzucić tutaj zdjęć ponieważ są za duże.
 5. Dzisiejsze pokolenia mało co wiedzą o historii spontaniczny kanał youtube tak go nazywam zrobiłem dla tych, którzy zobaczą model zainteresują się i trochę poznają wydarzenia historyczne. Traktuję go bardziej do zachęcenia poznania historią i budowania modeli. Przecież to frajda. Wiem że na forum jest dużo specjalistów, których opinii słucham, ale zastanówcie się czy robiąc model czasami można wyobrazić sobie teren działań wojennych, losy dywizji, może nawet załogi pojazdu. pozdrawiam Maciej
 6. czy to osmolenie na lufie rzeczywiście się tworzy, bo słyszałem ,że niektórzy uznają to za niemożliwe?
 7. To nie miał być efekt śniegu tylko zmrożenia. Widziałem zdjęcia pojazdów ze zmrożonym śniegiem na dachu i o taki efekt mi chodziło. Ale to rzecz gustu i rozumiem tą uwagę. Dziękuję.
 8. interesuje mnie roślinność - sprzedaż patent?
 9. jak uzyskałeś efekt starego metalu na narzędziach? Poza tym fajny ładny, chociaż brzydki (chodzi o konstrukcję ?) nigdy mi się nie podobała ta myśl techniczna. pozdrawiam Maciej
 10. zimmerit robiony ręcznie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.