Jump to content

HEER

Members
 • Content Count

  150
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Stalowa Wola
 • Interests
  motoryzacja
 1. WWF też ciekawie się ogląda, a o co w tym chodzi każdy wie ;)
 2. Wspaniała zaiste praca. I szybka reakcja na uwagi edytorskie - pogratulować, pogratulować Edit... Proszę nie edytować postów w sposób zacierający sens wypowiedzi następnego forumowicza. Traktuje to jako manipulacje wypowiedzi, a to nie będzie tolerowane również na tym forum... Mod... Czy posiadasz może jakiś regulamin dotyczący boju spotkaniowego pojazdów pancernych?
 3. Masz całkowitą rację, kolarstwo to brudny sport i nie warto się nim bliżej zajmować...
 4. Rozwiązano ukraińską ekstraklasę, wyniki z 13 lat mogą być anulowane ;D
 5. Wersje od 251/1 do 251/23, życzę powodzenia w kompletowaniu producentów. Na pewno poza Dragonem robi też Zvezda (wersję B) oraz AFV (jakieś ultra 3 in 1).
 6. Z recenzji wynika że jest to bardzo dobry model, więc nie wiem co tu się czepiać?
 7. Za fotosik powinny być bany albo ciężkie roboty... Pojazd wydaje się fajny, ale szczegółów dojrzeć nie sposób.
 8. Tak gdzieś po 10 minutach zaczyna pluć wodą. Ale stało się to dopiero jak przyszły burze w ostatnich tygodniach i wilgotność powietrza mam w pokoju rzędu 72% (normalnie mam 60%) + otwarte okno.
 9. Bartek14 - rozebrałeś go już? Jeśli tak, to możliwe że igłę zamontowałeś za daleko z tyłu. Ja tak zrobiłem po swoim pierwszym demontażu całkowitym aerografu - chciałem być ostrożny, to przedobrzyłem ;D Rozmontowałem jeszcze raz, poprzyglądałem się co mogłem źle/niedokładnie złożyć no i padło na igłę. Po ponownym montażu jest ok. Za trzecim rozmontowaniem całkowitym za słabo dokręciłem chwytnik igły, i w czasie ciągnięcia udało jej się z niego wypaść... Ale pamiętaj, ostrożności nigdy za wiele, lepiej zrobić coś za lekko i później dokręcać niż za mocno i skończyć z urwanym gwintem np.
 10. Dobre, ale żeby rozejm podpisano w grudniu 1939 to wojska lądowe powinny dysponować minimum batalionem czołgów Federacji oraz przenośnymi generatorami osłon konstrukcji Gunganów ;) = duuużo pracy przed Tobą.
 11. Ale spółka Ekstraklasa chce mimo to utrzymania kar dla Widzewa i Jagielloni, i słusznie.
 12. No i szansa Gortata na pozostanie w klubie maleją, tak jak maleje dostępny budżet na najnowszy sezon po ostatnim zakupie. Jak sądzicie, gdzie przejdzie? Pojawiają sie spekulacje o Oklahoma City... mimo że są na dnie...
 13. Aby móc coś narzucać siłą, trzeba mieć siłę sprawczą. Ponieważ na forum użytkownicy takowej nie mają, to nie mają zupełnie nic do gadania, w przeciwieństwie do tego jak to okresliłeś "klubu modelarskiego" bądź "imprezy" - tam jest i siła sprawcza i możliwość fizyczna. Ale zamiast niej można po prostu gospodarzowi/prowadzącemu coś zasugerować, co właśnie tutaj czynię, a co on z tym zrobi to jego sprawa i społeczności. Kolejna nietrafiona analogia z Twojej strony ;) PS: jako ciekawostkę pragnę przypomnieć jedną z interpretacji prawa prasowego, iż forum to czasopismo a administrator to redakt
 14. peter - tego typu groźby zachowaj dla swoich kolegów, którzy pozwalają tak do siebie mówić. Poza tym, przypadkiem nie jesteś ze Świdnika?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.