Jump to content

giberes

Members
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Personal Information

 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem , kto jest na foto, ale ja tu widzę cztery Dupy.
 2. Jak Tobie wyszło, że ja napisałem, że będziemy atakować Rosję- też nie wiem, ale trzymaj się tego dalej. Jest takie powiedzenie: sikaj mu w oczy, a on powie, że deszcz pada.
 3. 23 godziny później piszesz: Moja wypowiedź dotyczyła możliwości wymacania F-35 przez ruskie S-400 i tego jak się to ma do założeń konstrukcyjnych myśliwca. Jak ci z tego wyszło że będziemy atakować Rosję, to zapewne pozostanie tajemnicą. Czytasz czasami swoje wpisy ze zrozumieniem?🙈🙉🙊
 4. Solo, przeczytaj Twoją zacytowaną wypowiedź oraz sprawdź ile razy dawałeś na forum do zrozumienia ,że Rosja jest naszym wrogiem. To jest źródło.😋
 5. Sądziłem, że kupujemy samoloty, żeby się bronić. Wobec powyższej sprawdzonej informacji, zaczerpniętej zapewne z TVP należy się spodziewać uprzedzającego ataku Rosji, która musi się bronić przed naszymi ofensywnymi maszynami. Naszym największym wrogiem wydaje się stawać USA, najpierw doprowadzi nasze Państwo do bankructwa kretyńskimi zakupami, a potem za długi kupi to co zostało. Nasi nowi "bracia" sprzedają nam Patrioty, w zamian my będziemy mogli kupić u nich nowe samoloty.
 6. Cytując klasyka, który kiedyś napisała na jakimś forum: "rzal i bul". Swoją drogą to śmieszne, że trudno wykrywalny samolot mając biało- czerwone szachownice już nie jest takim. Biel i czerwień rządzi i strąci.
 7. Solo , czytasz to coś? To wiele wyjaśnia w dyskusji.
 8. No, nareszcie ktoś napisał coś rozsądnego. Szkoda naszych wojaków, żeby umierali niepotrzebnie, niech lepiej będą mężami, ojcami, synami, bo mimo poświęcenia i tak długo nie powojują jak nas alianty znowu zostawią.
 9. No cóż, skusiłem się. Amazon za 416 zł. Jak paczka dotarła, to nawet na mnie zrobiła wrażenie 😲. 60 cm x 42 cm, największa wypraska niewiele mniejsza. Podział technologiczny bardzo podobny do Rusłana, zwłaszcza kadłub. Na długość Mrija będzie o jakieś 5 cm dłuższa, ale na szerokość przynajmniej 10 cm więcej. Zaczynam robić zabudowę balkonu pod niego😁.
 10. Ja już przeglądałem ceny, ale na razie się wstrzymuję, choć nie wiem jak długo wytrzymam😋. Najtaniej znalazłem na jebaju za 380 z przesyłką, norma to minimum 400 albo odpowiednik 100 ojro.
 11. Malowałem Akanem rozcieńczonym levelling thinneren i było OK. Ale... malowałem małe powierzchnie emeraldem (jedyny akan kupiony w tym celu) w kabinie, więc fluki nie zdążyły mi przeszkodzić. Musiałem jednak po powrocie na gunze c umyć aerograf, bo normalne farby nie mogły się przebić przez gluty zalegające przed dyszą. Przypuszczam, że przy malowaniu większych powierzchni miałbym szansę na duże wnerwienie.
 12. Mi też ta maszyna się podoba może, kiedyś kupię, choć na razie magazynek pełny. Miło popatrzeć, choć dopiero zobaczyłem, że jesteśmy prawie sąsiadami
 13. Żeby nie zakładać nowego tematu, zadam pytanie tutaj. Jaki kolor mają światła pozycyjne na skrzydłach Iła- 76? W instrukcji Zvezdy nie mogę tego znaleźć. Trumpek pisze prawe zielone, lewe czerwone- prawda li to?
 14. Już było troszkę o nich, ktoś kleił, więc może sprawcy się odezwą viewtopic.php?f=66&t=56345&hilit=ORLIK+Yellow+Box
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.