Jump to content

giberes

Members
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Personal Information

 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mnie bardziej interesuje wersja uderzeniowa, przypuszczam, że Edek daje Trumpka, racja? https://www.martola.com.pl/pl307/produkty84581/mig_23bn
 2. Ktoś wie, czyje to wypraski? Naprawdę nowe czy przepak? https://www.martola.com.pl/pl307/produkty85575/mig_23_mf_bn_flogger_
 3. Do reakcji czynem autora wątku na Twoją radę.
 4. Sądziłem, że Modelsvit to firma ukraińska, a piszą po bułgarsku.
 5. Kolega lepiący pisać umie, ale czytać chyba już nie, ewentualnie kłania się brak zrozumienia tekstu czytanego.
 6. Solo, gdzie takie tanie dolary?, chętnie kupię większą ilość po takim przeliczniku.
 7. Nie wiem , kto jest na foto, ale ja tu widzę cztery Dupy.
 8. Jak Tobie wyszło, że ja napisałem, że będziemy atakować Rosję- też nie wiem, ale trzymaj się tego dalej. Jest takie powiedzenie: sikaj mu w oczy, a on powie, że deszcz pada.
 9. 23 godziny później piszesz: Moja wypowiedź dotyczyła możliwości wymacania F-35 przez ruskie S-400 i tego jak się to ma do założeń konstrukcyjnych myśliwca. Jak ci z tego wyszło że będziemy atakować Rosję, to zapewne pozostanie tajemnicą. Czytasz czasami swoje wpisy ze zrozumieniem?🙈🙉🙊
 10. Solo, przeczytaj Twoją zacytowaną wypowiedź oraz sprawdź ile razy dawałeś na forum do zrozumienia ,że Rosja jest naszym wrogiem. To jest źródło.😋
 11. Sądziłem, że kupujemy samoloty, żeby się bronić. Wobec powyższej sprawdzonej informacji, zaczerpniętej zapewne z TVP należy się spodziewać uprzedzającego ataku Rosji, która musi się bronić przed naszymi ofensywnymi maszynami. Naszym największym wrogiem wydaje się stawać USA, najpierw doprowadzi nasze Państwo do bankructwa kretyńskimi zakupami, a potem za długi kupi to co zostało. Nasi nowi "bracia" sprzedają nam Patrioty, w zamian my będziemy mogli kupić u nich nowe samoloty.
 12. Cytując klasyka, który kiedyś napisała na jakimś forum: "rzal i bul". Swoją drogą to śmieszne, że trudno wykrywalny samolot mając biało- czerwone szachownice już nie jest takim. Biel i czerwień rządzi i strąci.
 13. Solo , czytasz to coś? To wiele wyjaśnia w dyskusji.
 14. No, nareszcie ktoś napisał coś rozsądnego. Szkoda naszych wojaków, żeby umierali niepotrzebnie, niech lepiej będą mężami, ojcami, synami, bo mimo poświęcenia i tak długo nie powojują jak nas alianty znowu zostawią.
 15. No cóż, skusiłem się. Amazon za 416 zł. Jak paczka dotarła, to nawet na mnie zrobiła wrażenie 😲. 60 cm x 42 cm, największa wypraska niewiele mniejsza. Podział technologiczny bardzo podobny do Rusłana, zwłaszcza kadłub. Na długość Mrija będzie o jakieś 5 cm dłuższa, ale na szerokość przynajmniej 10 cm więcej. Zaczynam robić zabudowę balkonu pod niego😁.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.