Jump to content

giberes

Members
 • Content Count

  150
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

Personal Information

 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ludzie piszą o rowach tektonicznych w Airfixach w skali 1/72. Szałowo to nie wygląda ten modelik.
 2. Ja w swoim PS- 289 nigdy nie miałem żadnych uszczelek przy dyszy i nigdy mnie nie korciło, żeby coś w tamto miejsce pchać. Nie rozumiem tego parcia na uszczelnianie tych połączeń, skoro producent tego nie przewidział.
 3. Pokaż jeszcze, czym go napędzasz. Tam też może być problem.
 4. Cieszę się, że go skończyłeś. Bardzo mi się podoba brudzenie, subtelne, gdzie trzeba lekko mocniejsze. Przyjemnie się ogląda?, ale też jestem ciekaw efektu na białym tle.
 5. Nie potrzebujesz preorderów, łuń jest dostępny od ręki, tylko brać?? https://www.anigrand.com/AA4014_Lun.htm
 6. Czy jakiś sklep w Polsce sprzedaje obecnie produkty tej marki? Najbardziej znane nie pokazują jej w filtrach, a Jadar nie ma produktów. Może ktoś coś wie, będę wdzięczny za podpowiedź.
 7. Ja swój warsztat mam w kuchni rozłożony, ale tak jest od zawsze, dlatego się cieszę, że teraz żona nie marudzi. Bez kwarantanny to potrafiła okazać, że nie jest zadowolona. Paczek z modelami nie sprowadzam, zapasy wystarczą, ale dzieciakom elektronikę do nauki musiałem nabyć drogą zdalną. Jak paczki przychodziły, to do wanny (pustej) na kilka godzin, a po każdym macaniu mycie łapek i tylko ja ich dotykałem. Jeszcze w kwestii rowerów- też bym chętnie pośmigał, jeszcze chętniej bym na ryby pojechał, bo sezon trwa, ale jest z taką aktywnością związane pewne ryzyko uszkodzeń mechanicznych ci
 8. Lepiej Coronę mu?, eh, widzę, że nie mam źle ze swoim klejeniem.
 9. Moje klimaty to Najlepiej jak rodzinki nie ma w domu i mogę mocniej podkręcić, poza tym elektronika typu Chromatics, Desire, M83, Kavinsky, Hans Zimmer
 10. Pomyślałem?, że brakuje mi tematu, gdzie napiszecie, jak Wam idzie robota w tym czasie. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć- NARESZCIE. Nareszcie żona nie robi focha, jak siadam do warsztatu, nie wyciąga mnie na jakieś głupie łażenie noga za nogą po mieście i po parkach. Mogę sobie polatać po domu prawie złożonym An 225, a jak mówię gdzie go postawię po skończeniu, to nie wyrzuca mnie z domu. Mam czas na lepienie, bo nawet zabrania mi wychodzenia z domu bez potrzeby. Piękne czasy?
 11. Niestety, jak na 1/72 to trochę za dużo. Dobrze, że mam większego?, to na tego ochota nie najdzie przynajmniej.
 12. No ładnie, i jak dla mnie jest to jedyny sens robienia modeli, które w tej skali z daleka różnią się jedynie literkami w nazwie. A tak, na półce ładnie, kolorowo i żona nie będzie narzekać, że "one wszystko takie same". A swoją drogą to ten Burkina Faso ładne ma kolorki
 13. Ale masz chyba opisaną budowę przedniej wnęki, więc przyjmij, ze główne są tak samo malowane
 14. Jesteś pewien tego czarnego w instrukcji?, bo ja widzę C308.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.