Jump to content

pawell

Members
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Skoczów
 1. Ciekawe co ma Eva wspólnego z GITS.
 2. Polecam wpisać w gugla "box diorama" i włączyć wyszukiwanie zdjęć.
 3. Hiszpanów miał kiedyś w katalogu Warriors, WA35478, czy nadal można gdzieś dostać to inna sprawa.
 4. Będę zaglądał. Miałem model Mig-15 UTI i po długich godzinach ślęczenia nad zdjęciami stwierdziłem z żalem, że ja polskiego ARTA nie jestem w stanie z tego zrobić. Np. linie podziału blach na modelu i uzbrojenie nie pasowały mi do żadnego znanego zdjęcia czy planów.
 5. Dokładny opis budowy M728 z rysunkami w skali 1/35 można znaleźć w tej książce, jeśli uda się gdzieś znaleźć: http://books.google.pl/books/about/Armor_Conversion_and_Detailing_Projects.html?id=o8wBAAAACAAJ&redir_esc=y
 6. Znam oba i zrozumiałem, przestawiłem się mentalnie na słuchanie tylko jednego.
 7. Może komuś się przyda/pomoże. Najlepsze jakie widziałem wideo o pracy z trawionkami.
 8. A tego jeepa na końcu wątku skończyłeś? Nie... to jest "wieczny" model, mój ulubiony do testowania nowych pomysłów i technik budowy. Ostatnio utknąłem na stelażu plandeki. Wszystkie dostępne na rynku blaszki (do waloryzacji jego elementów) są zwyczajnie za duże. Stelaż w związku z tym robię już trzeci raz. Może po prostu posunąłem się za daleko w próbach skorygowania modelu i temat mnie przerósł. Ale głupio się poddać na półmetku.
 9. Kilka "dziwów" w treści mojego starego postu: http://www.modelarstwo.org.pl/forum/viewtopic.php?f=83&t=15369&hilit=jeep+tweak+list&sid=cfe9665c3e8f8d60f4799805f28a200d Może kiedyś uda się napisać ciąg dalszy, do czego w przeszłości skutecznie zniechęciły mnie komentarze. Pawel
 10. Czytałem recenzję tego modelu (i opis budowy) w starym radzieckim magazynie modelarskim. Autor stwierdził, że błędne jest położenie na płycie czołowej "wizjera" kierowcy. Sądząc po zdjęciach jest trochę za nisko.
 11. Na przykład takie: http://www.mbltd.info/3551.htm No i oczywiście przerabiać można figurki niemieckich żołnierzy. Przecież powstańcy używali ich mundurów.
 12. Raczej wojennej. Dwa istniejące prototypy zostały przejęte (i pewnie zniszczone) przez Armię Radziecką w 1944 roku.
 13. Unikać. Główki są tylko na stronie sklepu. W realu nie.
 14. Mi chodziło o to,że jest za mała w stosunku o kadłuba. W oryginale krawędź tej wieży wystawała poza obrys kadłuba. Model ma średnicę mniejszą niż szerokość kadłuba (Dragon)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.