Jump to content

JAREK M

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  PODKARPACIE
 1. Witam Mam RWD 10 TENZANA i jest, to coś pięknego, zdecydowanie najlepszy żywiczny model jaki miałem w swoich łapach. Czy wiadomo coś, o zapowiadanej Czapli.
 2. Witam Mam RWD 10 TENZANA i jest, to coś pięknego, zdecydowanie najlepszy żywiczny model jaki miałem w swoich łapach. Czy wiadomo coś, o zapowiadanej Czapli.
 3. Hola, mości panowie... A nasze Nieuporty z czarnym diabłem i piękną damą w negliżu... A nasz Antara DS Arsenal z centaurem... Toc prawdziwie na bolszewikach zdobyte!
 4. "Po prostu "ewolucja" poszła w dwie róźne strony" Dokładnie tak. W seryjnych P 24 skrzydło i stery są "od P11" ale kadłub konstrukcyjnie jest rozwinięciem P 7. Sprawa tyczy się kratownicy w kabinie pilota jest ona w P11c a w P 7 i P 24 jest to nadal półskorupa.
 5. Witam Polecam 63 numer MINI REPLIKI. Pokazana jest tam 24 wprawdzie wersja G,ale co tam... Autor przedstawił ciekawe rozwiązanie co do otwierania osłony kabiny. P 24 był rozwinięciem P 7 nie P 11.
 6. Uszkodzenie na grzebiecie jest płaskie a powinno byc wypukłe foto nr 2. Tył kadłuba P11 był JEST półskorupowy.
 7. Witam To się porobiło. Wczoraj pisałem że numer czerwony, a dzisiaj juz sam nie wiem. Znalazłem zdjęcia jedenastek z 113 eskadry: P 11a biała 3 P 11c biała 2 P 11c biała 10 Na wszystkich napis P11 i nr seryjny jest znacznie ciemniejszy od szachownicy. Przemalowane na czarno??? Jeszcze jedno brak logo PZL.
 8. Witam Numer samolotu czerwony,ale biało-czerwona szachownica tak naprawde jest biało-karmazynowa. Rozkaz nr 38 1 grudnia 1918 roku Sztabu Generalnego W.P.
 9. Polecam http://www.1939.pl/uzbrojenie/polskie/pojazdy/r35/index.html ciekawa fotka i tak calkiem w temacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.