Jump to content

thefly22

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łowicz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piszę się na część 5 kalek w 1:72
 2. Piszę się na KRABA, RAKA, ROSOMAKA i LANGUSTĘ.
 3. Cinekf1! Jeżeli wystarczy kaleczek to ja również piszę sie na taki zestawik w skali 1:72. Przyznam szczerze, że śledziłem Twój wątek kalkomaniowy w dziale 1:1 MIG-21. Całe szczęście, że trafiłem tutaj i zobaczyłem jaki ogrom pracy wykonałeś. STARY - Wielki SZACUN dla Ciebie. Moje MIGI do chwili obecnej straszyły golizną, ale teraz jest szansa, że będą miały zaje- fajne ubranka.
 4. Kalki dotarły. Kawał dobrej roboty. Sławko - jesteś Wielki.
 5. Ja również skłaniam się do kolorku zgodnego z H220. Pozdrawiam.
 6. Jeśli chodzi o sokoła to chyba nie miałeś w ręku modelu Top Gun. Polecam, wart każdych pieniędzy. Mój sobie czeka na barwy Spec Pułku Niestety nie miałem. Mam za to W-3 AJModel + komplet blaszek. Leży grzecznie i czeka na rządowe kalki. Ale w przypływie gotówki kiedyś sobię taki sprawię.
 7. Jestem za. Świetny pomysł. Marzy mi się Jaczek-40, Sokół i Mi-8 w Rządowych barwach. Problem tylko z dostępem do modeli w miare dobrej jakości. No może poza Mi-8. Ja w to wchodzę.
 8. Sławko! Ja się piszę na HUMBROLA 220 (rozpusta na maxa z tymi kolorami, WIELKI SZACUN za profesjonalne podejście do sprawy).
 9. Sławko ja również poproszę kalki z nr 102 (jeżeli jeszcze jest to możliwe)
 10. Prosiłbym również o wpisanie na listę rezerwową. Chętnie wezmę 1 komplet. tj. kalki + szablon.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.