Jump to content

mic43

Members
 • Content Count

  184
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

Personal Information

 • Occupation
  Programista, filozof

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak na pierwszy raz super!
 2. mic43

  Tiger I 1:35

  Fajnie się prezentuje, choć ta modulacja moim zdaniem wygląda mało realistycznie, chyba za duże kontrasty jak na mój gust. Ale na prawko przyciąga uwagę.
 3. Hej, jestem w trakcie prac nad późną panterą. Czy malowanie typu splinter można zrobić aero z ręki, czy trzeba maskować aby przejścia były ostre? Pozdrawiam.
 4. Córka wybrała kobietę, więc był marnym facetem? To akurat działa na jego korzyść, zaakceptował orientację seksualną córki, z czym wielu ojców ma problem czyniąc tym samym życie własnych dzieci piekłem.
 5. U mnie efekt występował również przy małym ciśnieniu, rzędu 1 bara. Przynajmniej tyle mam ustawione na kompresorze.
 6. Mnie się tarka często robiła nawet malując tamiya, szczególnie przy detalach. Staram się bardziej rozcienczac i dodawać retardera, jest trochę lepiej. Wydaje mi się też, że sama technika malowania może mieć wpływ - staram się teraz zakamarki traktować oddzielnie, na bardzo małym wychyleniu spustu, blisko malowanej części.
 7. Bardzo fajnie się prezentuje. Będzie jeszcze usyfiał podwozie?
 8. Hmm te boczne osłony celowo nie są kompatybilne z kadłubem pod względem kamuflażu? Też będę robił panterę z osłonami i zastanawiam się nad kolejnością prac - czy przykleić osłony przed malowaniem, co będzie wymagało wcześniejszego ogarnięcia spodu kadłuba i gąsienić, czy też malować osłony zupełnie odzielnie od reszty kadłuba, co może skutkować właśnie taką ich niekompatybilność z kamuflażem na reszcie pojazdu.
 9. Wanna w piachu, a gąsienice czyste? Poza tym spoko
 10. Spoko model, zdaniem Spottera "za ciemny" się nie przejmuj, dla niego każdy model ma za mało kontrastu
 11. Ja to se myślę, że zamiast symulować światło na modelach za pomocą różnych dziwnych modulacji i rozjaśniania wystarczy oswietlić model w gablocie odpowiednim światłem. I problem z głowy, po co imitować naturę, skoro mamy do niej dostęp?
 12. No ja mam tak samo, albo nie leci, albo kleksy na małym wychyleniu spustu, niezależnie od ciśnienia i rozcienczenia. Gdzies słyszałem że może pomóc dodanie błyszczacego lakieru do mieszanki albo wymiana igły.
 13. Wydaję mi się, że model by zyskał jakbyś uspójnił gąski z kołami - jako że nie możesz już błota usunąć z koł, to może spróbuj dowalić trochę tej szarej ziemii na gęsiach i zawieszeniu.
 14. Mnie się model podoba, chyba dużo więcej z german grey nie da się wycisnąć, żeby jednocześnie nie był to pojazd SF. Jedyne do czego się można doczepić to właśnie błoto.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.