Jump to content

mic43

Members
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mic43

  Emil

  Podpisuję się pod pytaniem o jakośc Panzer 35(t) od CMK
 2. Powoli przymierzam się do malowania. Planuje użyć farb Tamiya, dark green rozjaśniony dark yellow. Jakie proporcje byście proponowali?
 3. A próbowaliście tego: https://allegro.pl/oferta/pattex-sos-rozpuszczalnik-do-kleju-5g-super-glue-7050507667? Ten psf nigdzie nie jest dostępny, trzeba czekać aż się pojawi.
 4. Ok, dzięki Kurde strasznie drogi ten debonder...
 5. A nie rozklei to już przyklejonych blaszek? Muszę usunąć tylko z wierzchu...
 6. Czym usuwacie nadmiar zaschniętego kleju CA? Trochę mi zostało na blachach, kiepsko to wygląda. Da radę nitro?
 7. Cosik to gąsienice zdają się za czyste.
 8. Postęp prac. Jest już kadłub i koła. Zabieram się za wieżę. Póki co wszystko do siebie pasuje, połówki kadłuba, wstępnie pasowane, również wydają się dobrze przylegać. Mały
 9. Gąski już przyklejone? Czy będziesz zdejmował do malowania?
 10. Jakich pigmentów użyłeś? Jak utrwalone?
 11. Dzięki. Filtr podobny w odcieniu do koloru bazowego, potem biedronka z olejnych. Potem jasnoszare-beżowe olejne w celu imitacji rainmarks, a na koniec trochę przykurzenie pigmentem europe earth.
 12. Zdjęcia raczej pokazują stan rzeczywisty, też mam wrażenie, że wyszło miejscami pustawo i bez efektu wow. Z drugiej strony rozum mi mówi, że te pojazdy nie były jakoś bardzo intensywnie użytkowane. Co do efektów to mam tez małe doświadczenie, trochę boję się szarżować. No i brak też wyczucia odnośnie właściwej intensywności, często efekty znikają po kolejnych warstwach. Jakich efektów najbardziej brakuje?
 13. Po ukończeniu Sturmtigera od AFV (https://modelwork.pl/topic/38146-afv-club-sturmtiger-135/) czas na nowy projekt. Zakupiłem tytułowy model w dosyć okazyjnej cenie, zobaczymy jak mi pójdzie. Zapraszam do śledzenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.