Jump to content

mic43

Members
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

Personal Information

 • Occupation
  Programista, filozof

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przypadkiem nie był to Wilder, jakieś 10 lat temu?
 2. Fajny, soczysty kolor. No i spore kontrasty, przyciągają oko, choć ja chyba się nie mogę przekona do tego typu technik. Choć może jakiś model tak zrobię, może mi się spodoba?
 3. Z tym metalizerem to może być ciężko, bo nadmiaru błota nie da się usunąć - schodzi płatami, jak pisałem.
 4. Zgadzam się z tym brudzeniem, nie wyszło do końca ok. Problem z tym blotem jest taki, że od gumiaków odchodzi płatami, tak że potem wygląda to bardzo kiepsko. Boki wanny nie są aż tak jednolite - zdjęcia są chyba zacienione w tych miejscach. Chyba kupię są jakieś dedykowane produkty do błota w różnych kolorach, bo kiepsko mi idzie z tymi pigmentami.
 5. Dzięki za komentarz. Faktycznie, zróżnicowanie kolorystyczne mogłyb ożywić pojazd. Problem jest chyba taki, że sam po prostu mam mieszane odczucia co tej techniki. Efekty u innych modelarzy rzeczywiście ciekawie wyglądają, odżywiają, przyciągają oko. Jednocześnie wydają się być odrobinę bajkowe. Może rzeczywiście muszę się zastanowić w którą stronę chcę iść.
 6. Reaktywowany KV-1 ukończony. Myślę, że jest ok. Gumowe gąsienice sprawiły trochę kłopotu, błoto się od niech łatwo odczepia no i średnio daje się zrobić jakiś zwis na nich. Poza nimi jestem w sumie całkiem zadowolony.
 7. Mnie się brudzenie też podoba.
 8. Lufę bym przykurzył bo nie pasuje do reszty. Poza tym bardzo fajnie. Pracochłonne camo, gratuluję cierpliwości.
 9. Taka moda teraz zapanowała, nie wiele ma to wspólnego z realizmem, ale rzeczywiście model jest atrakcyjniejszy po takich zabiegach.
 10. Model jest z odzysku i podczas operacji reaktywacji plastikowe gąski się rozwaliły. Nie miałem siły już tego ponownie kleić. Ogólnie to w model włożyłem sporo pracy, a i tak efekty jakoś mnie nie powalają. Może za dużo się człowiek naoglądał modelarzy z YT i teraz wszystko co samemu się zrobi wydaje się gówniane,
 11. Tak to wygląda w tej chwili. Gąsienice idą do poprawki, od zestawowych gumiaków odpadają specyfiki imitujące błoto i kiepsko to wygląda:/
 12. Bierz się za nowy model, a do tego wróć jak będziesz miał wenę. Spottera nie słuchaj, straszny z niego maruda
 13. Pomajstruj jeszcze białymi olejami i będzie git
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.