Jump to content

siczus

Members
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wrocław
 1. 45x38 i wysokie na 37 cm podstawa pod sprężarkę 28x17 tylko że do wysokości 28 cm uchwyt jest pionowy, później pochylony nad podstawę.
 2. Kupiłem ten zbiornik. 75zł za 10l zbiornik z podstawą z gumowymi nogami, rączką i preostatem to dobra cena. Spróbuję to teraz podłączyć do kompresorka modelarskiego, a potem do lodówkowca, jak już go zdobędę. Widziałem jak się ludzie "rzucili" na te zbiorniki sam wczoraj swój odebrałem i zaraz muszę pokombinować co potrzebne by sklecić to w całość.
 3. Od jakiegoś czasu kombinuje nad zbiornikiem do "kompresora" MAR 3000, obecnie mam gaśnicę 2kg z Ogniochronu jednak z dziwnym gwintem ( wypadałoby wspawać kawałki rury z "normalnym" gwintem i przeskakiwać na redukcjach) , dziś pojawiła się opcja zakupu zbiornika 10ljednak mam pewne obawy co do mocy kompresora by napełnić butlę...
 4. sprawdź jak kasta siedzi na podłodze ;D u mnie brakło 3mm...
 5. Mail poszedł wczoraj, był zwrotny iż "badają" sprawę i mam nie zawracać więcej gitary - czas 3-4 tyg. Tak jak psiałem wcześniej 3-4 lata temu dosłali mi kilka elementów do Enzo których też brakowało jednak tutaj idzie o defekt kasty
 6. Siemka. Odkopię trochę temat.... "sklejam" ferrarke 612 i mam problem, okazuje się iż kasta jest podgięta fabrycznie na wysokości nadkoli przez co nie schodzi się z podwoziem - różnica ok 3mm i jakiś 1-1.5mm za wąska . Miał ktoś przypadek iż revell uznał reklamację i wymienił całą budę? ( pojedyncze części wiem, bo już raz tak mi dosyłali do Enzo fotele) Zakup z alledrogo tak więc reklamacja u PL dystrybutora odpada ( chyba że ktoś posiada paragon ^^ )
 7. czas: ok 25sek wynik: viewtopic.php?f=104&t=9571
 8. Jak wygląda kwestia spasowania elementów, wypraski "zgodne z oryginałem"? Jeśli ktoś sklejał to czy wymaga znacznej ingerencji by skleić w całość...
 9. Witam. Czy miał ktoś styczność z tym zestawem Academy F-14A Tomcat "Sundowners" nr kat.AC12230 ? Pozdrawiam.
 10. Dziękuje za rady Spirytusu owego nie posiadam :/ Szpachle właśnie taką posiadam. Pomysł z surfam 500 mi odpowiada tylko czy się sprawdzi?
 11. Kastę przejechałem papierem 1500 a następnie 2000. Coś tam znikło, pozostało jeszcze parę miejsc do poprawki. i największy problem jak widać podrapałem się do gołej "blachy" Mam doszlifować resztę i psiknąć delikatnie kolorem czy też podkład i 2-3 warstwy koloru tym razem naprawdę delikatne ?
 12. Spodziewałem sie iż nie będzie to spacerek po parku... Ja mam to nabite w puszce, no chyba ze lepiej brać zanim zapuszkuje i kłaść z aero?
 13. to mówisz iż brudzing zastosować tudzież rdzawiaka zrobić? ;P Dziś dokocze ratowanie po czym na upartego psikne mgiełke , odczekam ponad dobe i w wodzie delikatnie 2500 i bezbarwny :x ( rady mile widziane )
 14. Przed położeniem podkładu Motipa obleciałem kaste papierkie 2000 , poszedł podkład i po 2ch dniach cienka warstwa koloru, po dobie zrobiłem szlif i umyłem całość. Az do wczoraj tj 3 i 4 warstwy tak to wyglądało. Przeglądałem na forum tematy by mieć jakieś pojecie o malowaniu z puchy trafiłem na taką wypowiedź kolegi Serka i coś mnie tak podkusiło :asd Obecnie szlifuje ( na mokro 1500 sporadycznie a głównie 2000) to moje "coś" i jakoś idzie, w paru miejscach dobiłem sie do podkładu a w jednym nawet dalej . Z racji iż za chwilę wychodzę dokończę jutro i wrzucę jpg. Na chwilę obecna
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.