Jump to content

R3VELL-PRO

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About R3VELL-PRO

 • Birthday 07/05/1993

Personal Information

 • Location
  DOLNY ŚLĄSK
 • Interests
  Modelarstwo i inne takie tam...

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobry wieczór, Dziękuję. Ups, no nic, muszę dać radę. Dzięki! Ech... Zobaczymy, są olejne, więc jak aerograf się podda, to użyję pędzli. Jeszcze na dokładkę kupiłem zmywacz* do akryli, "geniusz" normalnie. Dzięki. Fakt, są niezłe, tylko jeśli ich użyję do wybranego malowania, to będzie niehistorycznie, ale co tam. Wyjdzie w praniu... Serio olejne tak się gryzą z aerografem? Dzięki! Hmm... Chyba tylko kokpit można w miarę bezinwazyjnie otworzyć, reszta wymagałaby sporego rzeźbienia i modyfikacji. Prace idą mozolnie, zacząłem z w
 2. Dobry wieczór, Nazywam się Michał, od wieku nastoletniego miałem w głowie jedno z marzeń - zostać przyzwoitym modelarzem. Modelarstwo było naturalnym, kolejnym celem chłopaka interesującego się sprzętem wojskowym i techniką, wszak ani gry komputerowe, ani karty z pojazdami pancernymi nie były czymś tak namacalnym jak model. Nie wiedzieć czemu realizacja tego marzenia odwlekała się w czasie. Na początku typową wymówką był brak środków finansowych na odpowiedni sprzęt do robienia dobrych modeli, ale potem? Chyba straciłem poczucie czasu, na pewno je straciłem! Zawsze pamiętałem o tym fo
 3. Kto by pomyślał, że konto założyłem pod koniec 2009 roku! Kiedy to było! Od zawsze pamiętałem o Modelwork, ale nigdy nie przypuszczałbym, że tyle lat upłynie, nim tu powrócę i zacznę wreszcie realizować, tak długo odkładane, hobby! Co się stało?! ? Dobra, nie ważne, oglądanie się przez ramię na osi czasu niczego nie zmieni, patrzę więc co przede mną, a przede mną projekt treningowo-rozgrzewkowo-doskonalący i odmrażający wieczną zmarzlinę - MIRAGE III E/RD/0 od Revell. Atakujemy. ?

  006d83bcb8064ccad2c5f699b58a52d9.jpg

 4. Nie rozumiem dlaczego tak bardzo skupiacie się na odzwierciedleniu rzeczywistości za pomocą modeli? Zgadzam się, że takie odwzorowane pola bitewne pomagają wyobraźni oraz jest to ekscytujące, ale moim zdaniem można trochę kreatywnego myślenia w tego typu projekty włożyć (np. pokazanie czołgów typu T-34/76 pod El Alamein). Dla niektórych zapewne byłaby to totalna abstrakcja, ale to jest Wasz świat i wasze bitwy. Co do samej ,, ZIMY '' - bardzo mi się podoba, pewnie kosztowała Cię dużo pracy. Duży szacunek i szkoda, że to już przeszłość. Pozdrawiam.
 5. Moim zdaniem świetnie poradziłeś sobie z malowaniem modelu. Dzięki temu maszyna ta (mimo swych rozmiarów oraz materiału, z którego została wykonana) sprawia wrażenie masywnej, ciężkiej. Gratuluję. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.