Jump to content

Dexter

Members
 • Posts

  414
 • Joined

 • Last visited

Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Dąbrowa Górnicza
 • Interests
  modelarstwo, ASG
 • Occupation
  makler

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hm... jak nie schodzi w tych środkach, sprawdż w gorącej wodzie z mydłem i przeszoruj szczotką. To jak nie pomoże to kaplica. Szlifuj. :(
 2. Przepiękna praca. Można się spokojnie delektować Propozycje (pomysł) zagospodarowania roślinnego, podesłałem na PW.
 3. Scenka miła i przyjemna. Jakże inna od wielu przyjętych z figurkami niemieckich wojaków. Ładnie pomalowane. Nie ma się co czepiać. Gratuluję. Jednak sam układ figurek jest troszkę dziwny. Co robi kucający za krową? Domyślam się, że chce dostać działkę mleka. Żołnierz stojący (opierający się o krowę) patrzy na kształt łatek. Może jeśli się jeszcze da, zmienić troszkę ich układ? Gdyby tak skupić ich bardziej przy wiaderku z mlekiem ? No ale to moje zdanie (nie złośliwe). I jeden mały babolek. Stojący wojak pije z zamkniętej menażki. Można ją podmienić np na Dragona gen 2. Dają otwarte.
 4. Idąc za ciosem, warto chyba zrobić pierwszą dostawkę do tej winietki z kolejnymi chłopakami ? ;) Już niebawem początek relacji.
 5. A tak sobie czasem dziabnę mleczko acidofilne vanilkowe ;) No, czas dorobić jegrowi kolegę z cięższych jednostek. Tak myślę.
 6. Fajna scenka. Faktycznie spotykana tu i tam ;) Woda. Podoba mi się woda ładnie zrobione fale przy pniaczkach idące do brzegu. Można zapytać czym izolujesz podstawkę przy wylewaniu wody? Mnie często żel ucieka :( Używam już nawet silnie trzymającego "skocza" Jak wspomniał Wojtek, figurki to Andrea.
 7. Dexter

  LSSAH 1/16

  Może to dla tego tak jest, iż na początku powstaje plan tego co chcemy pokazać, przekazać? Rodzi się jakiś zarys a w koło tematu powstaje pewna opowieść ? Budowana jest sytuacja, otoczenie a na końcu dobór figurki oraz malowania ? ;)
 8. Dexter

  LSSAH 1/16

  Dobre, wyprzedziłeś mnie Fazzy w wypowiedzi
 9. Świetna praca. Obserwję sobie w ciszy Gościu ma rację, sięgnij po korzenie chwastów, ewentualnie po korzenie właśnie wychodzących małych roślin. Idealne drzewka. Co do mebelków to może te? http://www.martola.com.pl/pl141/produkty36326/furniture_set
 10. He Widzę że powalczyłeś teżz tym "wspaniałym" odlewem Przyznaję - makabrycznie się ten zestaw obrabiało. Ja swojego wciągnąłem do innej armii: viewtopic.php?t=23162 ;)
 11. Wspaniały warsztat. Podziwiam, czekając na dalsze postępy.
 12. Świetnie Ci idzie. Popracuj troszkę nad śladami po pociskach w ścianie. To odpryski po niedawnych postrzałach, powinny uwidaczniać to, co kryje wieloletni mur budynku. Rozjaśnij je, dodaj im nowości. Nie rób przy nich zacieków, dziury nie widznieją tam latami i o dziwo nie zaciekają. Podmaluj ślady po kulach szarym i lekko je podcieniuj by wyglądały na nowe na starym murze.
 13. Użyj "wody" Vallejo. Efekt murowany, bez zmian barw czy żółknięcia z czasem.
 14. Nic nie przyciemniaj. Drewno łoża było i jest jasne w broni. Nie mam zielonego pojęcia skąd domniemanie że KAŻDY egzemplarz musi być styrany, umorusany i ciemny. Do codziennych obowiązków należało czyszczenie bron. Tyczyło się to także i łoża. Po kilku latach używania drewno ciemnieje. Nie szalejmy, jest ok. Twoja praca jest na najwyższym poziomie i kładzie na łopatki wiele tu obecnych. Detalami inaczej odbieranymi się nie przejmuj. Gratuluję, zarówno warsztatu jak i efektu końcowego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.