Jump to content

lulu

Members
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  lubliniec
 • Interests
  1:35

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za poprawienie zdjęć ?
 2. Panowie, to jest elefant italeri. Pomalowałem sobie go tak bo mi wolno, jest na takiej platformie bo mi wolno, (chodziło o jak najmniejszą dioramkę gdyż brakuje miejsca w domu) budynek kończy się tuż przed torem (trochę wyobraźni) bo mi wolno.......itd Modelarstwo to zabawa według mnie, nie jestem B. Wołoszański i nie muszę sztywno trzymać się historii. Podoba się komuś, to się cieszę; nie podoba się to trudno - każdy ma swój gust.
 3. dałem na tapetę bo cudeńko strasznie piękne
 4. sporo problemów miałem akurat z kompem i miałem już tego dosyć i "słoń" po prostu został
 5. https://photos.google.com/share/AF1QipNsrLImQhcDek9k7gysfSUXL8GEc9U9QJVplRT9UTV5zBDz6XfcZa7WY0Mvm_bWFw?key=T3BnWGg4MXZhZjN6Y1FBRDRKalZ3ZmFmNThUMmZ3
 6. lulu

  Papierosek 1:35

  https://photos.app.goo.gl/3HUufIlNPiW20ZLn1
 7. W galeriach wstawiamy widoczne zdjęcia, a nie linki do stron. Moderator.
 8. Dupy nie urywa ale postanowiłem wrzucić fotki
 9. Jest kilka przypałów ale ogólnie podoba mi się
 10. Ze względów ekonomicznych na pewno też bym tak zrobił; rozchodzi mi się tylko o to, że po spojrzeniu na zdjęcie od razu dostrzegłem, iż jest to z jednego wagonu i tyle. Koniec tematu. Praca mi się podoba i wiem ile czasu i pieniędzy trzeba było poświęcić aby takie cudo powstało.
 11. krzaczki to mininatur jak to krzaki, nie rosną równo Dzięki, że się podoba i że się nie podoba tak już jest. Trzeba ćwiczyć dalej.
 12. Kawał dobrej roboty, szacun. Mnie tylko kuje w oko zrobienie dwóch wagonów z jednego, ale to tylko czepialstwo
 13. Maleńka dioramka - nie wiedziałem do jakiego działu ją dać. Trochę koślawo wyszły figury ale ćwiczyć trzeba na czymś, poprawiałem gebę jednego 4 razy i ciągle to samo; więc zostało już tak. No i kalka świeci na M3A1 Stuart - Academy, trudno. No i pora kupić namiot bo zdjęcia lipne.
 14. lulu

  paratroops - 1:35

  Fajnie, że się podoba. Zdjęcia trochę słabe - zauważyłem dopiero na "dużym" monitorze. - nie wiedziałem jaki tytuł wymyślić; a że są to amerykanie, tak jakoś zostało.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.