Jump to content

lulu

Members
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  lubliniec
 • Interests
  1:35

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za poprawienie zdjęć 👍
 2. Panowie, to jest elefant italeri. Pomalowałem sobie go tak bo mi wolno, jest na takiej platformie bo mi wolno, (chodziło o jak najmniejszą dioramkę gdyż brakuje miejsca w domu) budynek kończy się tuż przed torem (trochę wyobraźni) bo mi wolno.......itd Modelarstwo to zabawa według mnie, nie jestem B. Wołoszański i nie muszę sztywno trzymać się historii. Podoba się komuś, to się cieszę; nie podoba się to trudno - każdy ma swój gust.
 3. dałem na tapetę bo cudeńko strasznie piękne
 4. sporo problemów miałem akurat z kompem i miałem już tego dosyć i "słoń" po prostu został
 5. https://photos.google.com/share/AF1QipNsrLImQhcDek9k7gysfSUXL8GEc9U9QJVplRT9UTV5zBDz6XfcZa7WY0Mvm_bWFw?key=T3BnWGg4MXZhZjN6Y1FBRDRKalZ3ZmFmNThUMmZ3
 6. lulu

  Papierosek 1:35

  https://photos.app.goo.gl/3HUufIlNPiW20ZLn1
 7. W galeriach wstawiamy widoczne zdjęcia, a nie linki do stron. Moderator.
 8. lulu

  Papierosek 1:35

  Dupy nie urywa ale postanowiłem wrzucić fotki
 9. Jest kilka przypałów ale ogólnie podoba mi się
 10. Ze względów ekonomicznych na pewno też bym tak zrobił; rozchodzi mi się tylko o to, że po spojrzeniu na zdjęcie od razu dostrzegłem, iż jest to z jednego wagonu i tyle. Koniec tematu. Praca mi się podoba i wiem ile czasu i pieniędzy trzeba było poświęcić aby takie cudo powstało.
 11. lulu

  W krzaczkach - 1:35

  krzaczki to mininatur jak to krzaki, nie rosną równo Dzięki, że się podoba i że się nie podoba tak już jest. Trzeba ćwiczyć dalej.
 12. Kawał dobrej roboty, szacun. Mnie tylko kuje w oko zrobienie dwóch wagonów z jednego, ale to tylko czepialstwo
 13. Maleńka dioramka - nie wiedziałem do jakiego działu ją dać. Trochę koślawo wyszły figury ale ćwiczyć trzeba na czymś, poprawiałem gebę jednego 4 razy i ciągle to samo; więc zostało już tak. No i kalka świeci na M3A1 Stuart - Academy, trudno. No i pora kupić namiot bo zdjęcia lipne.
 14. lulu

  paratroops - 1:35

  Fajnie, że się podoba. Zdjęcia trochę słabe - zauważyłem dopiero na "dużym" monitorze. - nie wiedziałem jaki tytuł wymyślić; a że są to amerykanie, tak jakoś zostało.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.