Jump to content

radoslaw6363

Members
 • Content Count

  325
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Personal Information

 • Location
  Aleksandrów PL/ Bad Endorf Bawaria
 • Interests
  Modelarstwo , historia, polityka,wędkarstwo ,książki ,wycieczki.
 • Occupation
  CNC

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I kolejny piękny dwupłat w Twojej kolekcji .srebrny mi się podobał a ten podoba się jeszcze bardziej i tak sobie myślę kupię i zrobię bo to piękna maszyna była !
 2. Tak Wygląda szacunek dla dziedzictwa narodowego w praktyce ;o) Można by tak jeszcze długo o szacunku dla naszego dziedzictwa narodowego Kilka eksponatów jest pod dachem ,między innymi jedyny w Polsce Me-109 , co prawda muzeum kupiło ten samolot ,ale poprzedni właściciel nie spieszy się z oddaniem posiadanych elementów płatowca takich jak ,celownik ,broń pokładowa ,elementy chłodnicy itd..... Eksponaty pod dachem są w tej dobrej sytuacji że nie gniją Niestety są w zamian za to słabo widoczne . Dla mnie gwiazdą Krakowskiego cmentarzyska samolotów zabytkowych jest ,,Jedenastka'' .Niestety została wyłączona tak jak i PWS 26 z kolekcji ,stoi w remontowanym hangarze do którego wstęp jest wzbroniony :idea: A że nie było nikogo w pobliżu 😕 Generalnie tylko osoby o mocnych nerwach ,ewentualnie nie lubiące samolotów powinny odwiedzać tą placówkę muzealną Miłośnikom lotnictwa nie polecam ,przykro patrzeć Były i dobre wiadomości ,mówiące o remoncie Hangaru ,niestety jak zrobiono projekt to nie było wykonawcy, jak się znalazł wykonawca to zdrożały materiały budowlane i sprawa po ustalonych kosztach jest już nie aktualna ,wykracza poza kosztorys. Muzeum lotnictwa to dla każdej władzy temat poza marginesem zainteresowań .Pieniędzy nie ma ,nie było i nie będzie Może jakaś akcja ludzi dobrej woli ,miłośników lotnictwa mogłaby coś tutaj zmienić ? Archeo Łask pokazuje że można :idea:
 3. ile się nie mylę Peszka w tej skali nie pojawiła się od wielu lat https://www.facebook.com/Zvezda.ModelKits/?__tn__=kCH-R&eid=ARBVPPdZ5qkD44z0EHuMVyKO6YEIig-OYIv240iOiH2Bw8WPAgdh-NJ8J9evhdXsoPbnhpnMXei0P-v
 4. Stosuję włókna z rajstop. Mają swoje plusy ,ale szukam innych metod ,czy do mocowania żyłki trzeba było wiercić otwory w płatach ?
 5. Piękne olinowanie ! Z czego i jak zrobione jeżeli to nie jest tajne ? Brakuje małego ,,patyczka'' rozpierającego linki centralnie pomiędzy płatami ,ja w swojej B534 zrobiłem ten szczegół z rozciągniętego nad ogniem kawałka tworzywa !
 6. Oświetlenie warsztatu to sprawa podstawowa ,kiedy potrzebuję światła pożyczam od krewetek !https://allegro.pl/oferta/aquael-leddy-slim-duo-plant-sunny-10w-led-6990990678
 7. Tylko pogratulować ! Cierpliwości ,precyzji i efektu !
 8. Szlifierka LUND , w moim miejscu pracy posługujemy się takim sprzętem rozprowadzanym przez firmę TOYA. Pracuje przy obróbce aluminium i daje radę a że jest tani ok 100zł. to jak kiedyś nawali bierze się drugi .Mój szef zamówił całe pudło tych elektronarzędzi ,porozmawiałem i mam !
 9. No wreszcie my się doczekali 😁 Pięknego Łosia w wielu kolorach ! Myślę że w grupie np. z Polskimi Łosiami jest moc .Sam się nie długo za ten model zabieram !
 10. W końcu coś tam dokupiłem i wreszcie zdecydowałem się na nożyk Olfy i było warto 😉
 11. Fajny i spitek też ,Airfix zrobił dobre modele ,a Ty umiałeś to wykorzystać 😁 Też je zrobiłem 😎
 12. Nie powinieneś się obrażać ,fotki kiepskie ,ja też mam problemy z jakością zdjęć ,używam aparatu na statywie, ale kluczowe jest oświetlenie !
 13. I mnie się bardzo podoba ! Dobra robota !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.