Jump to content

jo

Members
 • Content Count

  291
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kościerzyna

Recent Profile Visitors

504 profile views
 1. Darkin

  Cześć,

  masz może jeszcze dostęp do zdjęć T-55 AM Merida, które zamieściłeś na forum, bo tu już nie można ich przeglądnąć? Interesują mnie te na zewnątrz z góry dzięki mój e-mail: kerad30@op.pl, pozdrawiam,

  Darek

 2. Możesz podać więcej szczegółów na temat tych nowości?
 3. Prawdopodobnie dla tego ,że w oryginalnym wozie ściany boczne wanny są przyspawane pod kątem -rozszerzając się ku górze .W modelach są ustawione prosto ,że ułatwić sobie "życie"?,a może zabrakło wytrwałości projektantom.Ograniczenia technologiczne raczej nie wchodzą w grę.
 4. Ta węższa wanna to większa wpadka -niż przesunięte zawieszenie w IV-ce HB,tym bardziej ;że firma współpracowała z MM o cenie modelu nie wspominając. Jak na tym tle prezentuje się III -ka z HB ,ktoś robił szczegółowe porównanie?
 5. Jeden prawie ukończony model z wielkim nakładem pracy ,zamieniłeś na kolejny model do poprawki -dla czego ???
 6. Jedną rzecz nie dopracowana - układ jezdny zabłocony ,czołg stoi w rozjechanym zbożu ; a brak tego zboża na kołach ,czy gąsienicach .Nie ma takiej możliwości w realu .
 7. jo

  T-90 Zvezda 1/35

  Tak poproszę te miniaturki .
 8. jo

  T-72M4cz 1:35

  Przyłączam się do gratulacji,piękny model. Karol w warsztacie napisał ,że wypadało by teraz zrobić Twardego -pytane tylko jaką wersje ? Ps. Zapomniałeś dodać ślady po gąsienicach na bruku .
 9. Część przedniego pancerza z peryskopem kierowcy się nie otwiera ,jest wspawana . Błąd choć łatwy do naprawienia ,to trochę się namęczysz przy poprawianiu malowania na tym fragmencie . Dorobiłeś całe wnętrze ?
 10. Zarówno ten zestaw jak i zestaw Zvezdy to przepakowany stary model Dragona . Z dopasowaniem blaszek nie powinieneś mieć problemu bo są one dedykowane właśnie tym modelom . Co do reszty zapytaj kolegę - Mirek66 ,on kleił ten model z zastosowaniem owych blaszek
 11. Nieźle sobie poradziłeś z tym modelem.
 12. Gratuluje zakończenia dłubaniny ,chociaż najważniejsza robota jeszcze przed Tobą .
 13. jo

  T-90 Zvezda 1/35

  Jak napisał Paweł ,ten element został zrobiony z polistyrenu . Niepokoją mnie te wypadki -najpierw T-72,teraz T-90 . Niebawem zakończę pracę nad elementami do T-80 i trochę się boje o "żywotność tego modelu "
 14. jo

  T-90 Zvezda 1/35

  Kolego FAHR można prosić nieco większe fotki -chyba nie masz nic do ukrycia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.