Jump to content

Kapitan_Kurt

Members
 • Posts

  83
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kapitan_Kurt last won the day on June 27

Kapitan_Kurt had the most liked content!

Reputation

107 Excellent

Personal Information

 • Location
  Frankenstein

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Będzie bardzo śmiesznie jak kongres USA odrzuci Letter of Request.
 2. Generalnie kamuflaż został wykonany w bardzo prosty sposób. Na czarny podkład naniosłem mocno rozcieńczoną H303, następnie dwie warstwy rozjaśnionej H303. Brąz to Flat Earth z Tamiyi, a czerń to NATO Black nakładane jak zieleń.
 3. Dobry wieczór. Parę fotek pomalowanego modelu... Jutro przychodzi lakier, więc będzie można przejść do etapu weatheringu. Model będzie w barwach 1WBPanc. Dlaczego? Dlatego, że spędzę tam teraz trochę czasu.
 4. Orientuje się ktoś z kolegów, czy ktoś jest w stanie wykonać oznaczenia Twardych z 9BKPanc w Braniewie lub z 15 BZ w Giżycku?
 5. Ostatnie zdjęcia "surowego" Twardego przed malowaniem. Dorobiłem jeszcze parę spoin, jak i również dodałem trochę smaczków do trału, tak by nie był "pusty" w stosunku do czołgu. Także do malowania!
 6. Autor artykułu z linku, prawdopodobnie pomylił warianty czołgu. Nam proponowane były Abramsy w wersji M1A1 wycofane z USMC.
 7. Jako oddzielny zestaw. Dokładnie TRUMPETER 06629.
 8. Urlop się zaczął, więc prace przyspieszyły. Tak więc model prawie ukończony, muszę jeszcze tylko uzupełnić spoiny na wieży i można malować. Od ostatniego postu, model otrzymał boczną Erawę, a także trał KMT-6. Do trału wykonałem instalację pneumatyczną, służącą do sterowania trałem.
 9. Witam szanowne Grono! Wracam po dłuższej przerwie informując, że temat nie umarł i prawdopodobnie zostanie zakończony do końca lipca. Co zostało zrobione w modelu? - wykonane zostały Petekowe fartuchy, (umyślnie zostawiłem gumową sekcję pod wydechem, gdyż mój wóz po uszkodzeniu stalowej jeździł z gumową) - wklejona została antena do jej gniazda. Póki co tyle, za parę dni zaczynam urlop, więc będzie multum czasu do wykorzystania. Zostało jeszcze okleić fartuchy Erawą, wykonać przedni błotnik pod kadłubem i skleić trał wraz z jego wyposażeniem.
 10. Witam was po przerwie. Jak możecie zauważyć Twardy otrzymał parę detali m.in. NSWT, oznaczenia priorytetu drogowego, osłonę termiczną armaty, jak i również stracił przednie osłony taśm gąsienicowych. Możecie zgadywać po co je usunąłem... Póki co to tyle, zostanie jeszcze dorobienie przednich gum, jak i fartuchów bocznych, ale na to będzie czas w czerwcu. Tymczasem uciekam popracować na prawdziwych Twardych.
 11. W ostatnim dniu kwietnia wrzucam to co udało mi się wczoraj wystrugać, czyli sondę wiatru SKO DRAWA. Oprócz tego wziąłem podjąłem analizie uwagi kolegi x_bandit i zwiększyłem kąt pochylenia Erawy-2 na wieży, który moim zdaniem wygląda teraz najbardziej zbliżenie do rzeczywistości. Tymczasem uciekam na krótki urlop.
 12. Możesz go lekko rozjaśnić, dla złamania monotonni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.