Jump to content

TMGH

Members
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Złotów / k Piły
 1. TMGH

  PzH 2000

  Na półeczce na wieży powinny być siatki. Poprawiasz okrągły peryskop?
 2. Sucha powierzchnia antypoślizgowa jest trupio matowa i tu właśnie szukam rozwiązania.
 3. Zbyszku, ja symulację powierzchni antypoślizgowej będę robił tylko lakierem matowym, nie będę się bawił w fakturę, bo to moim zdaniem nie ma sensu.
 4. Ałsom łork!! Musimy się zgadać, to wpadnę i na żywo oblukam.
 5. TMGH

  PzH 2000

  Zerknij na relację rObO87 na nPWM, tam ma kilka błędów wytkniętych. Edit: Link w poście Pawła wyżej.
 6. Mowa o 1/72, więc ja porównuję 72 do 72, bo o to poszło pytanie. Kleiłem kilka Mirage (C7P, 7TP) i uważam, że z polskich firm robiących wtryski mają największą kulturę odlewu i IBG musi się postarać, żeby im dorównać.
 7. Ja mam trochę inne zdanie na ten temat. Jak na polską produkcję w porównaniu do RPMu, to jest ok, ale do Mirage jeszcze trochę im brakuje pod względem jakości odlewu. Czasami zdarza się, że ciężko odróżnić część od kanału wlewowego, albo ułamać jakiś kawałek przy odcinaniu - polecam cięcie żyletką. Spasowanie też miejscami kuleje. Także z takimi porównaniami do Dragona bym się nie zapędzał.
 8. No tak jakoś takie skojarzenia mnie nachodzą. Słyszałem, że ziemia w Wietnamie była czerwona, ale żeby różowa? Chyba, że to mój monitor szwankuje.
 9. Za to ja mam I nie dam :P Chyba że za wiesz co Kolor gąsienic jak sok z gumijagód Patrzę co tam Pan wymodzisz dalej.
 10. Trochę gorzej? Po co oni się pchają w ten biały metal? Dla szpanu? Porobią takich dupereli a wygląda to masakrycznie. Już lepiej było rozdzielić zawieszenie na podzespoły a gąsienicę zrobić z jednego paska, na gorąco by się uformowało. Widać, że komuś się bardzo spieszyło.
 11. Weź to chłopie schowaj, taki szajs za taką kasę to kpina w żywe oczy. Widziałem niektóre zestawy, to taki żywiczny RPM. Za 20zł to powinni sprzedawać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.