Jump to content

freelancer

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Interests
  design, modelwork
 • Occupation
  ArtDirector
 1. Odrobina zabawy w photoshopie i można wrzucać na otomoto ;) Świetna robota. Bardzo dobre foty (no może poza zdjeciem silnika z paproszkami) ale i tak - szacun.
 2. Poniżej aktualny status kutra. Prawdziwa szkoła cierpliwości
 3. Właśnie chodzi o to, że kuter prawie "wpada" na wynurzającego się u-boota, mimo, że sytuacja niecodzienna, zakładam, że jest to zagubiona jednostka zaskoczona sztormem Może to i naciągane, ale powinno całkiem spoko wyglądać.
 4. No tak widziałem, zastanawiałem się po prostu nad konkretną sytuacją (układ morza, ułożenie statku) i trochę się zablokowałem w tym dzięki za lekkiego "kopniaka" na pewno pomoże.
 5. Tak! będzie się woda lała, Po pierwsze nie zdążyłem (a robiłem trochę nie po kolei). Po drugie uboot się wynurza, powoli i nie wiedziałem czy powinno się wylewać ze wszystkich czy tylko z niektórych... także jeśli wiesz to prośba o info Zdjęcia uboota chciałem pokazać po zakończeniu w galerii no ale może zaspoileruję później, zobaczymy
 6. Piękne, może też kiedyś się skuszę na mniejszą skalę, póki co na samą myśl ogarnia mnie panika
 7. I uboot w morzu, do którego dołożę kuter.
 8. Dlaczego ja nie dostaję informacji, że ktoś odpowiedział? Kuter jest już w robocie. Skala 1:350. Znalazłem gdzieś w internecie wątek na innym forum z dioramą chyba jedynej "modelarki" Katarzyny M., która znalazła kuter pewnego wydawnictwa, przeskalowała go do pożądanego rozmiaru i zbudowała z kartonu. Postanowiłem pójść tym samym tropem tylko zamiast kartonu używam arkuszy polistyrenu. Wrzucam dotychczasowe efekty Jeszcze upłynie trochę czasu zanim będzie to wyglądać tak jak chcę, ale wrzucam jako częściowa dokumentacja prac.
 9. Chyba jestem na dobrym tropie, szukam teraz po haśle: Vorpostenboot... czyli coś takiego: http://www.schiffsmodellbau-berlin.de/Bilder/kueste_a.JPG Szkoda bo wolałbym zrobić w 100% cywilny kuter, ale patrząc na to, że mój Uboot jest już pordzewiały to nie ma wyjścia... Trzeba będzie się zaopatrzyć w jakiegoś flaka czy coś i montować na biednym kutrze.
 10. Na początek przywitam się, dzień dobry, do tej pory byłem obserwatorem ale nadszedł czas się udzielić Niedługo pojawią się tutaj zdjęcia, ale potrzebuję pomocy! Ciężko mi znaleźć jakiekolwiek referencje, może źle szukam, dlatego proszę o pomoc doświadczonych forumowiczów. Domyślam się, że wszystkie jednostki jakiej bym nie chciał zrobić to będą zmilitaryzowane... Nawet nie bardzo wiem od czego zacząć :P
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.