Jump to content

zenon-król woźnych

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Rzeszów
 1. Naprawdę świetna wiadomość! Mam tylko nadzieję że będzie to normalnie dostępne w PL...
 2. Daleko szukać nie trzeba. Więcej informacji: http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=57&t=34337
 3. Co prawda już troche późno ale proszę o dodanie: 21-23 Września 2012 IX Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych w Rzeszowie Serdecznie zapraszam ekipę z Inowrocławia oraz wszystkich innych.
 4. Sorry że z opóźnieniem (jak już pisalem byłem na wczasach) ale dzięki za odpowiedź. Pustynny messer to tamiya.Jestem z niego średnio zadowolony ale jak na pierwsze plamki to chyba nie jest aż tak źle. Czas coś ruszyć przy f-4,na dniach pomaluję kabinę.
 5. Witam.Jestem Piotr i mam 16 lat.Modelarstwem zajmuję się z przerwami od przedszkola.Od niedawna mam aerograf i powoli uczę się nim malować.Będzie to mój pierwszy warsztat na tym forum więc proszę o wyrozumiałość. Maszyna,którą zamierzam zbudować to Bf 109F-4 "biała 1" z 7/JG 77,W.Nr. 8334. Samolot ten,stacjonujący w Jassach w lipcu 1941,pilotował dowódca tej jednostki Oblt.Wolfdieter Huy."Biała 1" miała kamuflaż w kolorach RLM 70/76 którym zamalowano poprzedni (RLM 74/75/76) Zamierzam wykorzystać kalki z Topcolors 19 wydawnictwa Kagero. Fotki prawdziwej maszyny: I materiały które z
 6. No i stało się.Wyjąłem wczoraj spod łóżka by przypomnieć sobie jak ten zestaw wygląda.Skończyło się na dlubaniu przez pól nocy.
 7. Mam tego azeta więc chętnie popatrzę.Nabieram ochoty na rozdłubanie powoli.
 8. Ten czerwony zamiast rdzawego to masakra.Tak to nawet nieźle jest.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.