Jump to content

bartek33365

Members
 • Posts

  817
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bartek33365

 1. Dzięki. Jedyne zabiegi to z podkładem. Najpierw czarny aby wszedł wszędzie, a później biały by się wygodniej malowało.
 2. Jakiś czas temu też zacząłem tę walkę, ale szybko z niej zrezygnowałem. Leoś z Revella jest źle wyskalowany. W porównaniu z 2a5 zdycowanie mniejszych. Również ma mniejszą lufę niż trzeba i co najgorsze koła pod żadnym pozorem nie przypominają oryginału. Jeżeli chcesz model, który będzie bardziej przypominał oryginał to fajniej połączyć np. 2a5 Revella z Leosiem Hasegawy. Tak czy inaczej kibicuję i życzę stałego powrotu.
 3. Dzięki Panowie Problemem nie jest tematyka. Większość osób siedzi na grupach na FB i tyle. Coś na pewno będę jeszcze wrzucał.
 4. Takie coś mi się wystrugało. Trochę pracy przy tym było, powiem szczerze, że jest to pierwsza taka moja duża dłubanina przy modelu. Na pewno nie ostatnia. Żeby nie było, to jest 72-ka
 5. W konwersji są żywiczne. Natomiast mi się one nie podobałby i wykorzystałem z zestawu Revella. Ze względu na na ilość grantów musiałem zabrać z dwóch pudełek.
 6. Reszta figurek gotowa do malowania
 7. Początki walki z wieżą. Pomału zaczyna wyglądać jak Twardy.
 8. Dzięki W pudełeczku są boczne i przednie fartuchy, wieża, podstawy i wyrzutniki granatów dymnych.
 9. Dalej praca przy bokach. Przyklejenie żywicznej konwersji i usunięcie kostek oraz przesunięcie stopni na burtach. Proces robienia ERAWy Finalny produkt
 10. Dzięki. I tak i nie. Konwersja nie należy do najwyższej jakości, ale jest przeznaczona tylko do wersji A. Robiąc nową wersje trzeba albo przerabiać tą albo zupełnie od zera. Źródło: internet
 11. Od dłuższego czasu chodził za mną tak więc robię. Model będę chciał zrobić zbliżony do oryginału na tyle na ile dam radę. Malowanie będę chciał zrobić z Wesołej. Zdjęcie użyte za zgodą Flachentego Źródło: internet Podstawą będzie T-72 od Revella Dodatkowo będę się wspierał poniższymi zestawami. Zestaw Modell Transa jest przeznaczony do pierwszej wersji Twardego. Ja wykorzystam z niego kilka części. Na początku gąsienicę. Chciałem by były z nakładkami. Zabrane zostały z haubicy. Musiałem tylko przerobić koło napędowe bo było za szerokie w stosunku do gąsienic.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.