Jump to content

Rektor

Members
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Interests
  modele, muzyka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wypożyczę kompletne śmigło z kołpakiem do Bf109 G / K w skali 1:24 czyli z Trumpetera. Zwrócę w ciągu 10 dni roboczych.
 2. TEMAT do zamknięcia. Potwierdzam proszę Pana moderatora.
 3. Model autka pomalowany. Chromy MOLOTOVEM zrobionel. Wygląda KOZACKO! Jestem zszokowany jakością wizualną. No obłęd Panowie! Jest GIT Teraz czekam na tę chwilę, żeby bezpiecznie w ręce wziąć i nie uszkodzić chromowanych powłok.
 4. Aluminiowa linijka zawsze dawała radę. Chyba, że chodzi o produkcje masową. Do zaginarek "stacjonarnych" mój stosunek jest raczej obojętny. Zastawiałbym się nad zaginarką z zawiasem... Inny koszt prawda, ale funkcjonalność kasuje linijkę.
 5. Wstawiam fragment instrukcji. PS: to jedyna instrukcja jaką mam....
 6. Zamawiam Mołotowa i zrelacjonuję uzyskane efekty. Nie ma co. Trza popróbować.
 7. SM07 mam. Model Master wszystkie metalizery także. Jednakże zacząłem ten wątek z myślą o ułatwieniu sobie życia i rezygnacji z pędzelków na rzecz markerów. A co powiecie o "nośniku" markerowym maczanym w metalizerze?
 8. No to mamy problema. Bo model do klienta jedzie a ten może go ustawiać na dioramie, na makiecie, w gablotce z innymi i może być wtedy słabo.
 9. Jakiego modelarskiego markera polecacie do malowania chromowanych listew w modelach samochodów? Znalazłem Tamiyę: https://www.plastmodel.pl/p/40/27268/tamiya-89011-x-11-chrome-silver-paint-marker-markery-tamiya-farby-i-chemia-modelarska.html - ale końcówka wydaje się być za gruba. Czy można to pocienić ścinając? Akurat w moim przypadku jest to skala 1:87 a PRLowskie pojazdy miały tych chromowanych ozdóbek od groma. Maluję obecnie metalizerem Gunze chrom i cieniutkim pędzelkiem ale zdarzają się niekontrolowane wyjścia poza listwę i jest ból: maskowanie i lakierowanie aerografem. Często muszę ponownie dorabiać odcień i tracić czas i nerwy.
 10. Zamarudziłem to mam! Ważne, że wszyscy obsłużeni i zadowoleni! Dziękuję wszystkim i zapraszam na Rosomaki 1:72 i moje modele w H0.
 11. Boksuję się z tym problemem od dziesięciu lat Panie szanowny. Zlecałem już nawet ze dwa razy, ale ludzie niesłowni oj nie słowni.... Mnie już nie zależy bo doopę na tych modelach już umoczyłem ale tak mi smutno, że nikt nic... Generalnie żal. 😞
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.