Jump to content

Rektor

Members
 • Content Count

  278
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

Personal Information

 • Interests
  modele, muzyka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy w modelu Academy są wymienione dysze silników?
 2. Czy nie uda się edytować ogłoszenia? Co to za durne wyliczanki...
 3. Hobby 2000 zapowiedź: Junkers Ju-87 D-3//G2 [ex-Fujimi]
 4. Ciekawy pomysł! Nie próbowałem a imałem się sztuk najdziwniejszych
 5. Ja o tym cięciu. Jeżeli to z ręki było to szacun ale generalnie trochę słabo... Na nożyki olfy fortuny nie potrzeba a szablonik sobie można samemu wyciąć i powolutku wzdłuż, lekutku nacinać. Szkoda włożonej pracy na takie "cuś"... Zaszpachlować i ponowić!!
 6. Wiem Solo... Mniejsza o TAKIE szczegóły. Na prawdę odróżniam i rozróżniam. 😉
 7. Ha ha! Solo(!!), tylko większy!! Tak na poważnie: trudny i wymagający model bardzo pięknie wykonany, starannie i efektownie. Zdjęcia dodają tylko uroku. Chciałbym mieć tego brzydala u siebie! Aha! Ta tęcza na statecznikach poziomych miodzio! Pozdro Pozdro
 8. Zamówiłem, odebrałem, zwyciężyłem! Imperavi, accepi, superare !!! Miałem chytry plan: Żeby być złośliwym wyjąłem ze swojego sejfu blach wszelkich pokrywkę skrzynki podręcznej pojazdu pożarniczego TOLOLOKO w skali H0. Wściekle jej nie lubię, bo sam sobie zaginane krawędzie zaprojektowałem. Krawędzie o wysokości 0,75mm... Mały, upierdliwy syfek. Miałem nadzieję, na skuchę Romanovowego ustrojstwa i na skreślenie tegoż przeznaczenia z także do super delikatnych elementów na rzecz elementów nazwijmy to: gabarytowych. Nic z tego. Świetna i intuicyjna obsługa, dwie minutki i pokrywka jeszcze nigdy nie była taka równiutka i przyjemna. POLECAM ! Doskonała, precyzyjna robota. Brawo Romanov!
 9. Który? Dwóch ich fiu ** tów było...
 10. Kibicujemy! Meta już blissko jak lotnissko!!
 11. Idealny prezent zrób sobie sam! Ryton zaprasza! POLECAM i zapraszam.
 12. Dopiero jak ta lampka zaświeci to będzie kosmos!!
 13. [Solo napisał: Chyba że chcesz przerobić F-16C Block 50 Tamki na Jastrzębia.] Tak, mam dokładnie taki zamiar. A czy wlot z Kinetica jest poprawny? Może tutaj przeszczepić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.