Jump to content

Rektor

Members
 • Content Count

  258
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rektor

 1. MiG się podoba! Mój czeka na na takie wykonanie razem z Mosguito, Stormovikiem i Me-163 Będzie zabawa w ramach cyklu "wooden wonders" !
 2. To wartościowe uzupełnienie a nie biblia. I też trzeba nieźle wybulić.
 3. Od poniedziałku nie łudźmy się. OK? Cena wraca na 200 za szt. Albo olewam i nie sprzedam za psińco.
 4. FUJIMI A-4B "GLADIOATORS" 95zł 2szt. SPRZEDANY dostepny 1szt. - ten jeden do rezerwy.
 5. Blek frajdej CENY minus 20% I to się nazywa super marketing dla super towarów!!!! REWELACJA !!!!
 6. Rektor

  Zakupy... Cz.4

  Nie ważne na czym polegał czy polega. Sklepy "kuszą" blek frajdejem a w ofercie jest kicha. Nie musi być za 1/3 ceny ale chyba marketingowo można zabezpieczyć na tę okazję towar i dać marżę 5%! W nagrodę my klienci to sobie zapamiętujemy i potem chętniej kupujemy poza okresem promocji. Proste jak konstrukcja marketingowego cepa Mnie się udało łyknąć Great Wallowego F-15E za 103 zł i Mig-31 z pociskiem "balistycznym" za 129. I mi te ceny spasowały. Sklep Modeldo.
 7. Rektor

  Zakupy... Cz.4

  Jak to nie ma w Martoli? Jest! Warunkiem jest obecność modelu na stanie i dają rabat 15%. Jest tylko małe ale: żadnego z poszukiwanych przeze mnie modeli Hasegawy, Trumpetera, Special Hobby nie ma na stanie. Są, ale jako produkty na zamówienie. No i co to ma być? Sklep czy koncert życzeń... LIPA!!
 8. Rektor

  Zakupy... Cz.4

  Tak Wam powiem, że SŁABIZNA z tym blak frajdejem normalnie jest. Martola/ Exito/ Mojehobby to są z nas jakieś żarty.... Popłuczyny i niesprzedawalne modele w cenie powyżej ich cen zakupu. SKNERSTWO na potęgę!!!! ;)
 9. Taki tyci, taki mały TOLOLOKO cieszy oko. Gdzieś w Poznaniu zgubił fartuszek przedni. Antenki ze szczotki uniwersalnej. Śprenżynki z cyny 03mm. Kit za 120.
 10. 1. Kupiłem jak radzi Kolega. 2. Sprawdziłem - efekt jest OK. Pigment ciemna europejska ziemia brudzi na ziemisto, ciemno, europejsko. Da się zmyć, da się dołożyć. 3. Na opiniach można polegać jak się nie ma kasy - opinia modelarza pozwala na oszczędności, kiedy to finansowo konieczne. Chroni przed wywaleniem pieniędzy. Modellers World mi się widzi.
 11. Witam Koleżanki i Kolegów. Dziękuję za wpisy. Co zrobiłem ze swoim F-18? Potraktowałem kalkę SOLem. Jak zmiękła - dosyć szybko - zacząłem ją delikatnie naruszać pilniczkiem. Potem znowu pędzelkiem nanosiłem SOLa i znowu pilnik w ruch. Uzyskałem serię dosyć udanych zadrapań oraz uszkodzeń i generalnie polecam metodę do niezbyt agresywnego niszczenia Wygląda to w sumie obiecująco do prac nad przyszłymi projektami. Następnego eFa potraktuję mądrzejszym podkładem i zastosuję chipping na porządnym gruncie. To naprawdę podstawa Testowałem już Tamiyę i oczywiście surfacery Gunze i to jest to. Kończąc, da się położoną kalkę (rok temu) pobudzić solem i ją mechanicznie "ponaruszać" . Sprawdził Rektor.
 12. To poszukaj jeszcze. Zapewniam, że tomki nieźle zestresowane służbą na lotniskowcach były... Myte nie myte płowiały, szarzały, ciemniały nieregularnie. Ja tu widzę pole do działań.
 13. Można jeszcze spokojnie zaszaleć z cieniowaniem i zaciemnianiem.
 14. Witam was. Ja nie z tej branży ale mam pytanko: czy są dostępne plany pokładów (flight deck) współczesnych lotniskowców US Navy? Dioramki chciałem sobie porobić ze współczesnymi samolotami pokładowymi.
 15. Położyłem równiutko i schludnie kalkomanię. Chcę uzyskać efekt odprysków farby i przetarcia ale zrobić to w sposób w miarę kontrolowany, coś jak chipping, ale na położonej już na modelu kalkomanii. Konkretniej jest to kalka wokół kabiny F-18 imitująca powierzchnię, po której stąpają piloci przy wsiadaniu i wysiadaniu z kokpitu. Łażą po tym technicy obsługi i na zdjęciach z realu jest tam niezły syf... Czym zmiękczyć kalkomanię po jej wyschnięciu i jak zacząć ścieranie oraz odpryskiwanie? Bilmodel 3, sol, wamod?
 16. Farby sprzedane. Zapraszam do zakupu rozpuszczalników. EKSTRA CENY!!!
 17. Edycja cen w ogłoszeniu. Farby TYLKO po 5 zł. Rozpuszczalniki cena minus 10%. Cena za wszystko minus 20%. Zapraszam.
 18. Jest coś lepszego od Rytona? Kleicie Koledzy te "kotki"?? Up
 19. Witam. Jak w temacie: wymienię model F-14 Model Graphix z publikacjami na F-14 Great Wall Hobby 1:72.
 20. A Panowie czy ten kolor to zadekretowany jagodziankowy także do Su-34?
 21. Jest gdzieś warsztatcik jak się kładzie takie pixele? Bardzo ładne Sunie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.