Jump to content

Rektor

Members
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rektor

 1. Wypożyczę kompletne śmigło z kołpakiem do Bf109 G / K w skali 1:24 czyli z Trumpetera. Zwrócę w ciągu 10 dni roboczych.
 2. TEMAT do zamknięcia. Potwierdzam proszę Pana moderatora.
 3. Model autka pomalowany. Chromy MOLOTOVEM zrobionel. Wygląda KOZACKO! Jestem zszokowany jakością wizualną. No obłęd Panowie! Jest GIT Teraz czekam na tę chwilę, żeby bezpiecznie w ręce wziąć i nie uszkodzić chromowanych powłok.
 4. Aluminiowa linijka zawsze dawała radę. Chyba, że chodzi o produkcje masową. Do zaginarek "stacjonarnych" mój stosunek jest raczej obojętny. Zastawiałbym się nad zaginarką z zawiasem... Inny koszt prawda, ale funkcjonalność kasuje linijkę.
 5. Wstawiam fragment instrukcji. PS: to jedyna instrukcja jaką mam....
 6. Zamawiam Mołotowa i zrelacjonuję uzyskane efekty. Nie ma co. Trza popróbować.
 7. SM07 mam. Model Master wszystkie metalizery także. Jednakże zacząłem ten wątek z myślą o ułatwieniu sobie życia i rezygnacji z pędzelków na rzecz markerów. A co powiecie o "nośniku" markerowym maczanym w metalizerze?
 8. No to mamy problema. Bo model do klienta jedzie a ten może go ustawiać na dioramie, na makiecie, w gablotce z innymi i może być wtedy słabo.
 9. Jakiego modelarskiego markera polecacie do malowania chromowanych listew w modelach samochodów? Znalazłem Tamiyę: https://www.plastmodel.pl/p/40/27268/tamiya-89011-x-11-chrome-silver-paint-marker-markery-tamiya-farby-i-chemia-modelarska.html - ale końcówka wydaje się być za gruba. Czy można to pocienić ścinając? Akurat w moim przypadku jest to skala 1:87 a PRLowskie pojazdy miały tych chromowanych ozdóbek od groma. Maluję obecnie metalizerem Gunze chrom i cieniutkim pędzelkiem ale zdarzają się niekontrolowane wyjścia poza listwę i jest ból: maskowanie i lakierowanie aerografem. Często muszę ponownie dorabiać odcień i tracić czas i nerwy.
 10. Zamarudziłem to mam! Ważne, że wszyscy obsłużeni i zadowoleni! Dziękuję wszystkim i zapraszam na Rosomaki 1:72 i moje modele w H0.
 11. Boksuję się z tym problemem od dziesięciu lat Panie szanowny. Zlecałem już nawet ze dwa razy, ale ludzie niesłowni oj nie słowni.... Mnie już nie zależy bo doopę na tych modelach już umoczyłem ale tak mi smutno, że nikt nic... Generalnie żal. 😞
 12. Na Rosomaki w 1:72 przyjmuję ciągle zamówienia np: "Witcher z ISAFu" albo na bazowego i na Raka. Przedstawiam zdjątko z prac nad Honkerami WP.
 13. Uprzejmie informuję, że akcja "Liść dębu" jest pomyślnie zakończona. Wszystkie paczki wysłane do Kolegów. Na maile odpowiadałem na bieżąco. Ani przez moment realizacja ani cele misji nie były zagrożone. Wszystkich zainteresowanych za opóźnienie przeprosiłem. Dziękuję za wszystkie zamówienia i zapraszam do skali H0 czyli 1/87. PT-91 Twardy na dniach!! Honkery i Rosomak z TOLOLOKO także fajnie się prezentują.
 14. Aktualizacja: Bardzo atrakcyjne ceny! 1/2 ceny zakupu. Verlinden Supertech - F-14 cockpit detail set - 50 zł, KMC 48 6028 MiG-21 MF wyposażenie kokpitu wraz z fotelem do zestawu Academy 45 zł, WOLF Pack Wolfpack 48027 F/A-18A/B/C/D Folding Wing Set for Hasegawa kit - 40 zł, rezerwacja do 26.05. Wolfpack 48011 AN/AAQ-28 Litening Pod (include Decals) for F-15 / F-16, A-10, A-18 - 40 zł, Wolfpack 48019 AN/ALQ-184(V) ECM-Pod for F-18, A-10, F-4G - 25 zł PAVLA Martin Baker MB Mk.7 fotel do F-4 Phantom - 15 zł
 15. Nie spodziewałbym się niczego extra w tak małym i oklepanym do bólu modelu. KP kupię z wielkiego sentymentu (AZ w środku) oraz Edka. No cóż...
 16. Nie 3 tylko 50 zł za drogo Kupię Kovozavody.
 17. W sklepie Mojehobby pojawiła się cena za model Bf-109G z Tamiyi. https://www.mojehobby.pl/products/Messerschmitt-Bf-109-G-28711984.html Moim, skromnym zdaniem nieakceptowalna Ja odpuszczam.
 18. Obłęd! Detal, planowanie, wykonanie - MISTRZOSTWO. Mechanika skrzydła MARZENIE. Silniki, wnętrze ufffff MODEL ROKU??
 19. To kamo to Sztuka. Efekt już jest zauważalny. Super!
 20. Przeglądnąłem zestaw EDU70116 Fw190A5 Profipack i szczerze mówiąc nie natknąłem się na ślad filtrów tropikalnych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.