Jump to content

Rektor

Members
 • Content Count

  293
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rektor

 1. W Piątek 14.08 w Kościele w Bielsku Białej Komorowicach pożegnamy naszego Kolegę Modelarza Darka Czyloka. Jego ukochanym motywem modelarstwa lotniczego była nasza Iskra czyli polski samolot szkolno-treningowy. Współpracowaliśmy razem w TOLOLOKO przez ładnych parę lat. Brał udział w naszych projektach kolejkowych a także pancernych w skalach 1:72 i przede wszystkim 1:87. Pięknie wykonywał także modele kartonowe. Odpoczywaj świetny Modelarzu!!
 2. Używam od lat. Przeryłem B-25 i A-26 z Monogramu 25 lat temu Olfa jest świetna.
 3. Podziwiam Wasze manualne zdolności. Przy tym cierpliwość i pomysłowość. Koktajl modelarski!!!
 4. Kupię / przygarnę figurkę pilota i strzelca US Navy z II wojny. Mój Kingfisher z Airfixa czeka na załogę. Polećcie proszę ewentualnie coś, co wygląda jak figurka pilota a nie zombie po eksperymentach genetycznych. Jakaś żywica?
 5. Oczywiście Solo! Nikomu by się za 30 zeta takie interesy nie opłacały. Miałem na myśli MASTERY. Dobry wydruk MASTERÓW to podstawa. Znakomite maszyny są w Eduardzie zatrudnione. U nich to niemalże temat wzorcowy do naśladowania przez innych.
 6. Wyszedł zacnie. Bardzo mi się podoba. GRATULACJE
 7. Pięknie drukują, pięknie! Zadraszczam tych maszyn... Odnośnie tych wlotów bezszwowych.
 8. Siedzę, patrzę, dumam i z podziwu wyjść nijak nie mogiem. Shock! Jest pięknie, jest precyzja jest MOC 💪 !!!!
 9. Świetny warsztat, relacja i model !!
 10. Dziękuję za wpisy i wyjaśnienia!! Przypuszczałem, że ten pojazd Merca ma tylko udawać. Nie myliłem się zatem Koledzy od 30 ponad lat
 11. Witajcie. Pytanie do znawców. Zdjęcie z filmu "Poszukiwacze zaginionej Arki". Co to za autko bo na Einheitsdiesla to mi troszkie wygląda za wąskie ?? Sądzę, że ten na koniu to także nie Harrison... tylko jakiś Clint albo Bellmondo co kaskaderów nie używali.
 12. O w morde! Jak nie weźmiecie TO JA ŁYKNĘ OKRUTNIE!!!
 13. Czy w modelu Academy są wymienione dysze silników?
 14. Czy nie uda się edytować ogłoszenia? Co to za durne wyliczanki...
 15. Hobby 2000 zapowiedź: Junkers Ju-87 D-3//G2 [ex-Fujimi]
 16. Ciekawy pomysł! Nie próbowałem a imałem się sztuk najdziwniejszych
 17. Ja o tym cięciu. Jeżeli to z ręki było to szacun ale generalnie trochę słabo... Na nożyki olfy fortuny nie potrzeba a szablonik sobie można samemu wyciąć i powolutku wzdłuż, lekutku nacinać. Szkoda włożonej pracy na takie "cuś"... Zaszpachlować i ponowić!!
 18. Wiem Solo... Mniejsza o TAKIE szczegóły. Na prawdę odróżniam i rozróżniam. 😉
 19. Ha ha! Solo(!!), tylko większy!! Tak na poważnie: trudny i wymagający model bardzo pięknie wykonany, starannie i efektownie. Zdjęcia dodają tylko uroku. Chciałbym mieć tego brzydala u siebie! Aha! Ta tęcza na statecznikach poziomych miodzio! Pozdro Pozdro
 20. Zamówiłem, odebrałem, zwyciężyłem! Imperavi, accepi, superare !!! Miałem chytry plan: Żeby być złośliwym wyjąłem ze swojego sejfu blach wszelkich pokrywkę skrzynki podręcznej pojazdu pożarniczego TOLOLOKO w skali H0. Wściekle jej nie lubię, bo sam sobie zaginane krawędzie zaprojektowałem. Krawędzie o wysokości 0,75mm... Mały, upierdliwy syfek. Miałem nadzieję, na skuchę Romanovowego ustrojstwa i na skreślenie tegoż przeznaczenia z także do super delikatnych elementów na rzecz elementów nazwijmy to: gabarytowych. Nic z tego. Świetna i intuicyjna obsługa, dwie minutki i pokrywka jeszcze nigdy nie była taka równiutka i przyjemna. POLECAM ! Doskonała, precyzyjna robota. Brawo Romanov!
 21. Który? Dwóch ich fiu ** tów było...
 22. Kibicujemy! Meta już blissko jak lotnissko!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.