Jump to content

Rektor

Members
 • Content Count

  233
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rektor

 1. Podoba się! Pytanko: czy "bomble" maski silnika nie powinny być bardziej scalone z blachą? Mam na myślę szpachlowanie z podstawą.
 2. Nie. Nie potrafię czytać w myślach. :) Jak szukałem kontrahentów podczas konstruowania modelu lokomotywy, dzwoniłem i pytałem o perspektywy współpracy, możliwości projektowe i wykonawcze konkretnych podzespołów. Spotykałem się z zainteresowanymi osobami i omawiałem warunki. Tak to działa w normalnym świecie. Nasz, polski nie jest normalny.
 3. ... czeska firma... No nie wiem, ale Polska to jakiś "czeski film". Na każdym kroku nie dać Polakom zarobić to idee fixe tego "Narodu". Spoko bym odlał i się dogadał, tylko NIKT ze mną nie gada
 4. To, przepraszam, zgody trzeba jakoweś? :-) Preordera złożyłem.
 5. Modelarze śpicie? Jaka nie widzicie??? http://www.armahobby.pl/category/modele-samolotow-jakowlew?utm_source=facebook&utm_medium=post&utm_campaign=Jak-1b&utm_term=test-shot-jak&utm_content=pl&fbclid=IwAR0SDOEG7OjIlKBfS5g79NaWn3AIHvgrxrI6mdoBSjojkggepzPhzWcGfs8 U mnie w MUST HAVE! Nie udało mi się ładnie zrobić poprzednika z Plastyka.
 6. Ambitne podejście do dość skomplikowanego tematu. Gratulacje za osiągnięte efekty!
 7. Sprzedaję Biblię Tygrysomaniaków. Wydawnictwo Ryton USA. Dwa tomy: 1. Tiger/Sturmtiger - 200 zł 2. Schwerepanzer - a konkretnie kotek królewski Koenigtiger - 190 zł. Zalety: twarda oprawa, świetne czarno białe zdjęcia z epoki, zbliżenia ważnych detali. Druk w Korei Południowej (tej cacy), papier kredowy. Szacunek znawców odwiedzających Twoją Kolekcję. Absolutny MUS dla konstruktorów miniaturowych, zabójczych kotków. Wady: BRAK jakichkolwiek. Przesyłka Pocztą lub do paczkomatu InPostu - 15 zet. Zakup obu pozycji: przesyłka w PL GRATIS.
 8. No siadłem na tyłku jak przeczytałem rozwinięcie postu... Ale niestety to, co mnie interesuje ma ceny zaporowe
 9. Piękna precyzja i polot delikatności!!
 10. Trzeba KOPYTO zrobić. Potem znaleźć druciki, które nie opadną pod ciężarem naszego cud-wytworu.
 11. Wezmę pozostałości z tej kalki od Kolegi Mirage.... :-)
 12. Można. Namawiam do poznaniu warsztatu Mikołaja75. :-)
 13. Bezzałogowy prom nie wrócił????
 14. Wiecie coś, co się tam wyprawia???
 15. Panowie. Mikołaj75 pokazał własnoręcznie wykonany szablon do okopceń jego unikalnego Jaka. Poszukajcie! Nie ma kup, grud i innych zasyfień. Jest DELIKATNY nalot mistrzowsko zmniejszony 72 razy. Bo chodzi o POMNIEJSZENIE. Naśladowanie z uwzględnieniem pomniejszenia/ zmniejszenia. :-)
 16. UP Rozcieńczalniki (super ceny!!) i kolorki USNavy Metalizery sprzedane.
 17. Wysłałem PW. Dobieram: HASEGAWA F-15E STRIKE EAGLE 80 HASEGAWA CV-22B OSPREY "USAF" 115 Pozdrowienia
 18. Hips to hips i tutaj nie będzie taryfy lepsze czy gorsze. Pierwszy będzie lepszy bez względu na markę. Najlepiej z firm reklamowych. Reasumując : tani. Świetny, kolejny warsztat! Obserwuję i się uczę. :)
 19. AML Mirage IIICJ Shahak 35zł ACADEMY F-4J "Show Time 100" - powycinany z ramek dobrze spasowany 80zł ACADEMY F/A-18F Super Hornet - niedolane czubki zbiorników paliwa - łatwo naprawić 65zł FUJIMI F-14A "ALI CAT" - brak w kalkach dwóch paszcz na zbiorniki paliwa (VF-111) 80zł FUJIMI F-14A+ Tomcat 95zł FUJIMI F-14D SUPER Tomcat 95zł HASEGAWA F-35B LIGHTNING II "USMC" 80zł Rezerwacja, negocjacje PW. :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.