Jump to content

Rektor

Members
 • Content Count

  276
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rektor

 1. Hobby 2000 zapowiedź: Junkers Ju-87 D-3//G2 [ex-Fujimi]
 2. Ciekawy pomysł! Nie próbowałem a imałem się sztuk najdziwniejszych
 3. Ja o tym cięciu. Jeżeli to z ręki było to szacun ale generalnie trochę słabo... Na nożyki olfy fortuny nie potrzeba a szablonik sobie można samemu wyciąć i powolutku wzdłuż, lekutku nacinać. Szkoda włożonej pracy na takie "cuś"... Zaszpachlować i ponowić!!
 4. Wiem Solo... Mniejsza o TAKIE szczegóły. Na prawdę odróżniam i rozróżniam. 😉
 5. Ha ha! Solo(!!), tylko większy!! Tak na poważnie: trudny i wymagający model bardzo pięknie wykonany, starannie i efektownie. Zdjęcia dodają tylko uroku. Chciałbym mieć tego brzydala u siebie! Aha! Ta tęcza na statecznikach poziomych miodzio! Pozdro Pozdro
 6. Zamówiłem, odebrałem, zwyciężyłem! Imperavi, accepi, superare !!! Miałem chytry plan: Żeby być złośliwym wyjąłem ze swojego sejfu blach wszelkich pokrywkę skrzynki podręcznej pojazdu pożarniczego TOLOLOKO w skali H0. Wściekle jej nie lubię, bo sam sobie zaginane krawędzie zaprojektowałem. Krawędzie o wysokości 0,75mm... Mały, upierdliwy syfek. Miałem nadzieję, na skuchę Romanovowego ustrojstwa i na skreślenie tegoż przeznaczenia z także do super delikatnych elementów na rzecz elementów nazwijmy to: gabarytowych. Nic z tego. Świetna i intuicyjna obsługa, dwie minutki i pokrywka jeszcze nigdy nie była taka równiutka i przyjemna. POLECAM ! Doskonała, precyzyjna robota. Brawo Romanov!
 7. Który? Dwóch ich fiu ** tów było...
 8. Kibicujemy! Meta już blissko jak lotnissko!!
 9. Idealny prezent zrób sobie sam! Ryton zaprasza! POLECAM i zapraszam.
 10. Dopiero jak ta lampka zaświeci to będzie kosmos!!
 11. [Solo napisał: Chyba że chcesz przerobić F-16C Block 50 Tamki na Jastrzębia.] Tak, mam dokładnie taki zamiar. A czy wlot z Kinetica jest poprawny? Może tutaj przeszczepić?
 12. A czy Attack Squadron nie robił takiego wlotu?
 13. Kto produkuje "polski wlot powietrza" do silnika F-16 block 52? Skala 1:72. W googlach szaleństwo modeli we wszelkich skalach a konkretów brak...
 14. 3 i 8 REZERWA czyli: MiG 21 EDUARD 7452 - 37,- SPECIAL HOBBY SH 72377 Kitryhawk - 39.-
 15. Takie są fakty. Zamykają się na "małych". Nowe Allegro zostaje tylko dla firm.
 16. Rommels Tank warte to coś? Rezerwa
 17. MiG się podoba! Mój czeka na na takie wykonanie razem z Mosguito, Stormovikiem i Me-163 Będzie zabawa w ramach cyklu "wooden wonders" !
 18. To wartościowe uzupełnienie a nie biblia. I też trzeba nieźle wybulić.
 19. Od poniedziałku nie łudźmy się. OK? Cena wraca na 200 za szt. Albo olewam i nie sprzedam za psińco.
 20. FUJIMI A-4B "GLADIOATORS" 95zł 2szt. SPRZEDANY dostepny 1szt. - ten jeden do rezerwy.
 21. Blek frajdej CENY minus 20% I to się nazywa super marketing dla super towarów!!!! REWELACJA !!!!
 22. Rektor

  Zakupy... Cz.4

  Nie ważne na czym polegał czy polega. Sklepy "kuszą" blek frajdejem a w ofercie jest kicha. Nie musi być za 1/3 ceny ale chyba marketingowo można zabezpieczyć na tę okazję towar i dać marżę 5%! W nagrodę my klienci to sobie zapamiętujemy i potem chętniej kupujemy poza okresem promocji. Proste jak konstrukcja marketingowego cepa Mnie się udało łyknąć Great Wallowego F-15E za 103 zł i Mig-31 z pociskiem "balistycznym" za 129. I mi te ceny spasowały. Sklep Modeldo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.