Jump to content

AEROMODEL

Members
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Bardzo dobra robota ! Piękny i pouczajacy film, a mało jest takich produkcji ktore pokazują te zmiany jakie zaszły w stolicy, gdzie stoją CH, czy kosciół im. J. Stalina etc. Jeszcze raz gratuluje !
 2. Mi się podoba. Jezeli chodzi o ślady wycieraczek to jest o tym mowa w jednym z odcinków w Magazynie Modelarskim NIT na you tube.
 3. Ciekawa kompozycja, wykonanie podoba mi się. Temat "śliski" już się wkurzyłem, że ..... Ale postawiłeś Kropkę. Widać "Biały Krzyż" , o którym śpiewa K. Klenczon, którego ojciec też był ŻW. Chwała Bohaterom !
 4. Myślę, że można wydawać i 300 zł na okulary od Tamyi, ale można wydać 10 x mniej i też być zadowolonym a pracować w dobrym komforcie. Ja kupiłem ( po poradach znanego elektryka) lupę nagłowną made in PRC, na allegro Lupa nagłowna http://allegro.pl/oklulary-precyzyjne-lupa-naglowna-mocny-led-lekka-i5803427336.html Ja osobiście noszę okulary i kiedyś nabyłem dużą lupę, ale kiedy z nią pracowałem w oczach i głowie tworzył mi się pływający obraz 3D. Przy tej lupie mogę spokojnie pracować, w zestawie są 4 szkła o różnych powiększeniach. Także polecam dobra i tania.
 5. Miesiąc grudzień br. jest ostatnim dniem funkcjonowania sklepu modelarskiego "AEROMODEL" - pojawiła się w nim totalna wyprzedaż wszystkich dostępnych artykułów do wyczerpania stanów magazynowych. Modele plastikowe, kartonowe, chemia i narzędzia modelarskie. http://www.aeromodel.pl/ Zapraszamy korzystne ceny !!!
 6. MrDyzio fajny model. A czy mógłbyś mi podpowiedzieć jakich farb i kolorów użyłeś do tego JS-3 ?
 7. Kiedyś zrobiłem podobny z Intechu, ten B. ładny.
 8. To jest dobry sklep na Pomorzu: http://sklep.aeromodel.pl/ http://www.aeromodel.pl/
 9. Ładny modelik, również mam go w sowich zasobach. A co do linek to mój Koleś zrobił je z kleju w swoim Me-109 w 1/48
 10. Piękny Łoś ten Ipkinss to Supergość Gratulacje !!
 11. Miałem innego faworyta, ale Ty jednak pokazałeś kunszt !!
 12. Ja nie wiem wszystko pięknieje w Twoich rękach albo plastik albo karton. Ładna ta Szmira - chociaż szmira z czyms innym mi się kojarzy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.