Jump to content

smialus

Members
 • Content Count

  1,057
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A co to jest beacon "radaru" przed szybą?
 2. Maskę zrobić można w prostu sposób, odbij sobie kalkę na ksero wytnij i po sprawie.
 3. Musisz po prostu zwrócić uwagę na różne detale, tym bardziej, że jest dostęp... najważniejsze, że sprawia Ci to przyjemność.
 4. Nie chodzi mi od czego są malowane, Twoje nie odzwierciedlają układu jaki powinien być... Dałeś link do malowań więc teraz postaw swój model i porównaj układ plam 😉
 5. Który z kolei to Twój model, ogólnie pierwsze co się rzuca w oczy to dziwny układ plam, izraelskie są dosyć charakterystyczne, kolory jak to kolory może być wina zdjęć. Teraz co do samej bryły. Brak odbiornika ciśnień powietrznych, rama owiewki jakby była monolitem. Pozdrawiam
 6. Matys a gdzie on ma uzbrojenie, jedynie pod kadłubem widzę ZAB-500 MR bardzo rzadko spotykany i fajnie zrobiony, chociaż bardziej powinien być zużyty.
 7. Dokładnie jak kolega mówi, ja używam tylko i wyłącznie CA. Do rycia poleciłbym takie narzędzia, których sam używam: https://exito.sklep.pl/pl/p/TRUMPETER-09912-Hobby-Line-Engraver/5201 https://exito.sklep.pl/pl/p/RB-PRODUCTIONS-T019-Scribe-R-Rysik-uniwersalny/9067 Inwestycja którą będziesz używał X lat, a wydaje mi się, że nie generuje wielkich kosztów.
 8. Bardzo przyjemnie wyszedł. Mam na warsztacie Tamke, ale pootwieranych mam sporo paneli, mam pytanie jakimi farbami malowałeś??
 9. Pewnie ktoś odpowie Tobie jak ze sklejalnością, ale może byś podał producenta...
 10. Wiesz co Model Mastera maskuje tylko maskolem, można osłabić klej na taśmie naklejając na rękę i takim ewentualnie maskować, ale ryzyko zejścia farby jest duże. Ja używam taśm Tessa i z czystym sumieniem polecam.
 11. Ta barwa która widzisz to można porównać do antyrefleksu jakiego się używa do szkieł w okularach. Nie masz w zestawie dodatkowej osłony, zamieniłbym na tą dymioną i po sprawie. Bo ogólnie bardzo fajnie zrobiona szesnastka.
 12. Bardzo ciekawy temat, zasiadam 😄
 13. Model Mastery są rewelacyjnym metalizerami, mają bardzo dobry pigment, ale nie są odporne na maskowanie taśmami nawet lakierowanie może odejść. Do maskowania zawsze używam maskol. Tap-chan a co ta owiewka taka biała?? Ogólnie wyszedł bardzo fajnie.
 14. Jak będzie rezygnacja z rezerwacji biorę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.