Jump to content

smialus

Members
 • Content Count

  1,092
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po prostu trzeba uważać. Coś co masz naostrzone fabrycznie, nie uzyskasz ostrząc samemu. Węglika nie musisz ostrzyć. I to jest przewagą, no ale coś za coś.
 2. Panowie on jest wykonany z węglika, a węglik jest kruchy...
 3. To powinno być rozcięte na trzy części 😉
 4. Elegancko Płetwa stabilizująca jest podzielona na trzy sekcje, a widzę że masz jednolitą.
 5. Jak kolega nie będzie chciał, biorę.
 6. Od razu jest inaczej. W blokadach amputuj ta blachę przed sama konstrukcja. Instrukcja pokazuje że te blaszki powinny być pod kołem, ale z praktycznego punktu widzenia jakim cudem technik je wciśnie pod koła...
 7. R-3 powinny być białe. Na instrukcję bierz poprawkę, w Internecie jest mada zdjęć tych rakiet.
 8. Plus za walkę. Ale malowanie powiem szczerze no nie bardzo. Ale z tego co widziałem to problem tkwi w podkładzie, widać źle położony podkład. Pigment powinien być "gładki", a w Twoim przypadku widać gradację i to psuje cały odbiór modelu.
 9. Co do polkolistych elementów na skrzydle, nie jestem pewny czy to są anteny do ILS (wspomagajace) co do szmaty, możesz to zrobić z chusteczki zamoczonej w wikolu, taśma teflonowa też się nada, papier japoński podobno też. Używałem chusteczki oraz teflonu. Co do płatowca, na stojance tylko złożone, start rozłożone. Wodzidło trzeba trochę zmodyfikować, dodać miedzy innymi olinowanie stalowe. Ale to drobne modyfikacje. Fajnie Ci idzie, ja muszę w końcu siąść do szparki.
 10. A dlaczego miałyby parować. Imitację z koszulki raczej marnie widzę 😉 , jest kilka sposobów na wykonanie takiej "szmaty".
 11. Po sklejeniu połówek, trochę to będzie karkołomne. Ale trochę zaparcia i da się coś zrobić.
 12. To są klapy przeciwpompażowe. Z nimi to jest różnie. Jak masz chęć wycinać to wytnij, one są bezwładne. Dlatego jedna może być uchylona, dwie itd. w tym przypadku nie ma jakiejś reguły.
 13. Jakbyś czegoś nie znalazł pytaj 😉
 14. Jeśli chodzi o dokumentację, to pytaj jak nie znajdziesz czegoś w poście na temat Su-22: Mały jak kolega się dopiero uczy to raczej nie dawał bym póki co zadania z rozciąganiem. Załatw sobie druciki miedziane, cynowe itp. w różnych grubościach. Co do otuliny na przewodach, oprócz folii można zastosować też taśmę teflonową.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.