Jump to content

smialus

Members
 • Content Count

  1,120
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

smialus last won the day on October 23

smialus had the most liked content!

Community Reputation

42 Excellent

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pamiętaj, że szpachla w nieznacznym stopniu kurczy się. Do CA przydatny jest też aktywator jeśli nie chcesz czekać .
 2. Czemu od razu przesadzam?? Jeśli coś chcesz na powierzchni trasować, to szpachla taka zwykła będzie problematyczna. Ja zawsze jak mam coś trasować na poprawianej powierzchni to tylko i wyłącznie CA ewentualnie szpachla epoksydowa. Ta z tubki to jedynie na powierzchnie na których nic nie będziesz robił, ona jest zbyt miękka. Szary we wnękach może być, pokrywy czerwone.
 3. Co do koloru wlotów, są w różnych kolorach, zależy od serii, występują szare jak i metaliczne i zielone. Także nie stresuj się i działaj dalej. Ewentualnie lekko bym zgasił, ale to trochę kłopotliwe.
 4. Dzięki za miłe słowo. Co do malowania, "cegiełki" na grzbiecie to dość często spotykany element zużycia powłoki lakierniczej, spód jest zmalowany i wyeksploatowany według fotogramów. Co do podwieszeń na płatowcu, są tylko po prostu o nich zapomniałem Co do rdzy na spodzie, te samoloty w okolicach silnika są na prawdę konkretnie ubrudzone.
 5. CA to doskonała szpachlowa, ja jeszcze używam przyspieszacza który ułatwia pracę. Będzie kawał modelu.
 6. Bo z nimi walczę, imgur, który link dać??
 7. Su-24M stacjonujący w Jejsku, datowany na 1995 r. Malowany Gunze, Alclad, Tamiya, Pactra. Sam model dosyć przyjemnie się kleił, korekty wymagał stożek z którym naprawdę się namęczyłem. OCP od Mastera. Wszelkiego typu anteny robione we własnym zakresie .
 8. Układ pasów jest bardziej skomplikowany, ale jak na pierwszy raz to dałeś radę, teraz jeszcze je pomaluj na szaro i będzie ok.
 9. Tak po części i tak foteli nie widać... Jak coś będziesz potrzebować pisz. Ja muszę w końcu zrobić galerię swojego.
 10. Zapomniałem zapytać, te blaszki to gdzie nabyłeś, jestem ciekawy tych kalek PAS-decals, miał ktoś z nimi do czynienia??
 11. To ja jeszcze dodam coś od siebie. Stacja klon do poprawki bo jest mikronowa, tam jest dosyć spora szyba. Co do aluminium, jakich farb uzywasz, Jet exhaust nie ma tam racji bytu, stawiał bym bardziej na gun metal, aluminium i ciemne aluminium, burn nie występuje.
 12. Tutaj zerknij, masz wszystko czego potrzebujesz:
 13. Już lepiej, ale jeszcze sporo brakuje:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.