Jump to content

Usul

Members
 • Content Count

  248
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Usul last won the day on March 16

Usul had the most liked content!

Community Reputation

39 Excellent

About Usul

Personal Information

 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hehe, szukałem od CO72 AMT7, a jej we większych sklepach nie ma (agtom, mh, exito) i tym się zasugerowałem. Dwie pozostałe są, więc pytanie pozostaje - czym zastąpić to: CO72 AMT7? W zamiennikach widze tylko Vallejo 71.318, ale fanem nie jestem. Jest jakaś opcja na gotowca ?
 2. Ano blue jest pod pędzel z tego co wiem, raczej chcę pod aero.
 3. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jakie byłyby odpowiedni farby od Gunze/Tamiya dla radzieckich kolorów: AMT-11 Blue Grey (Ak interactive RC317, AKAN 63044) AMT-12 Dark Grey (Ak interactive RC318, AKAN 63045) AMT-7Light Blue (Ak interactive RC316, AKAN 63002)
 4. Rewelacja! u mnie też czeka na półce na swoją kolej.. Tylko gdzie jest warsztat ?:)
 5. Z ciekawości (nie twierdzę, że źle, naprawdę fajny!) dlaczego nie półmatem/półbłyszczącym? Sam dopiero jestem początkującym, to wypytuję 😉
 6. Fajnie się prezentuje, chodź wydaje się strasznie matowy ? Czy to kwestia światła ? Nitowanie było na modelu czy dorabiałeś ?
 7. Ok, to mnie przekonuje, poprawię
 8. Którą ? Bo według instrukcji ta linia ma być (wręcz się na samym końcu zatarła, to chciałem "dorzeźbić"). Dzięki za uwagi, rozjaśnienia na pewno porobię, ale spróbuję zróżnicować trochę panele..
 9. Ok, położyłem kolor na górną część samolotu i proszę o poradę - czy uważacie, że teraz jest ok, czy jeszcze powinienem bardziej przykryć preshading ? położyłem jakieś 6 cienkich, rozcieńczonych warstw i sam już nie wiem. Jaka jest Wasza opinia ?
 10. A nie wiem, ale wydaje mi się, że nie - to ze szpreju, z puchy, on zawsze tak wygląda jak kładę, a raczej nie mam zacieków i zalań detali.. Postaram się położyć jakąś warstwę na górną część, to zobaczymy.
 11. Ok, poszedłem dalej - zacząłem od preshadingu, potem, gdy sechł, zacząłem przygotowywać gondole silników i drobnicę, by położyć dwie warstewki odpowiedniego koloru na podwozie, żeby zobaczyć jak wyszło.. Wiem, że musi wyschnąć, ale jest środek nocy, jestem padnięty, a jednocześnie strasznie ciekaw, więc pokazuje efekt 🙂
 12. To kawałek maszyny jednak jest - postawiłem obok p.11 i jest malutka przy nim, ale do rzeczy - posklejałem skrzydła z kadłubem, poszlifowałem i chcę zobaczyć czy jeszcze jakieś braki, więc rzuciłem podkład.
 13. Jak coś mam ten model w limitce, czy chcesz coś sprawdzić, bo na taką "pełną" recenzję to raczej brak mi wiedzy.
 14. @abtb Ja malowałem X-11 - chrome silver, w łosiu wydaje mi się, że bardziej błysk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.