Jump to content

Usul

Members
 • Content Count

  369
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Usul last won the day on November 4 2020

Usul had the most liked content!

Community Reputation

124 Excellent

About Usul

Personal Information

 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ej, zadzwoń do nich, poza słabą obsługą klienta, nie słyszałem, by ktoś stracił hajs. Raczej bym się o to nie martwił.
 2. Sklep u mnie w mieście. Istnieje od lat, ale mają problem z kontaktem z klientem. Handlują głównie grami na konsole, modele to dodatki. Zawsze jak wpadnę to coś sobie kupuję. Ceny mają raczej ok, średnie.
 3. W Whoa, jest mega Niestety (a może na szczęście) nigdy się na nią nie natknąłem w sklepie, bo na pewno bym mocno rozważył
 4. Ja raczej specjalnie nie patrzę na cenę, bo sklejam tak wolno, że przelicznik godzin zabawy wyjdzie rewelacyjnie. Właśnie dlatego kupiłem np. Dore. Jest właściwie niedostępna. Zobaczyłem ją przedwczoraj w jednym ze sklepów za 700 zł i nie wahałem się nawet chwili. Model tej wielkości, to w moim przypadku miesiące zabawy.
 5. Dokładność.. przez tą dokładność nie chce mi się nawet zdjęć robić, bo często jest tak, że coś skleję, a potem 2-3x dłużej szpachluje i szlifuję. Zestaw prezentuje się super, ale w kluczowych miejscach spasowanie jest słabiutkie. Największa bolączka to projekt łączenia kadłuba - skrzydeł - gondoli. Dopasowanie gondoli do skrzydeł to szpary po 1-2 mm, może nie powinienem pokazywać, bo takie szpachlowanie paskudnie wygląda, niemniej, pokazuje jak jest. Za to nabiera już kształtu jako całości, co cieszy, bo model jest słusznych rozmiarów i mam nadzieje, że będzie robił fajne wrażenie
 6. Usul

  Zakupy... Cz.4

  Tylko samoloty i samoloty kleję.. Więc siłą chwili, jak zobaczyłem to od razu kupiłem coś nielatającego
 7. Powolutku dzieje się do przodu. Niestety po super przyjemnym środku wyszedłem na zewnątrz i jest... no jest wyzwanie Zacznę od skrzydeł - rozpiętość ok. 35cm - składają się z 7 części, które bez wzmocnienia nie mają prawa się trzymać (moim zdaniem). Więc wkleiłem solidny pasek hipsu celem wzmocnienia konstrukcji. Skleiłem ze sobą połówki to jest średni- w miarę pasują, ale jest trochę "naciągania" i oczywiście ostrego szlifowania linii podziału. A następnie przyszło do dopasowania skrzydeł do kadłuba i tu jest masakra, tona szlifowania, szpachla itp. Masakra.
 8. Oj przyglądam się, bo leży na półce i czeka na swoją kolej
 9. Sklejałem go jakiś czas temu, z ciekawością podglądam jak Ci idzie
 10. Dobra, wróciłem powoli do tematu (niestety u mnie przerwy dłuższe się zdarzają), powoli chcę zamykać połówki, wygląda to w taki sposób:
 11. Super wygląda, szczególnie, że to mono kamo !!
 12. Usul

  Zakupy... Cz.4

  Przyszło dziś trochę srebrnej biżuterii
 13. Niezmiennie mistrzostwo! Co tu dużo mówić, mi zrobienie kilku pierdół zajmuje godziny, a i to nie wychodzi czasem jak chcę. Widać i rękę i wprawę
 14. Tak, widziałem i z tego co się orientowałem po innych zdjęciach to te pakunki były pakowane "jak wygodniej", bo nie mają stałego przytwierdzenia. Są też montowane na różne sposoby, zazwyczaj pasy, ale i linki jakieś takie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.