Jump to content

Lipa

Members
 • Content Count

  451
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Personal Information

 • Location
  Siemianowitz
 • Interests
  modelarstwo, piwa regionalne

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Długo kazałeś czekać ale było warto.
 2. Model zajefajny choć troche równomiernie obity. Pokusiłbym się o dodanie podłużnych poziomych zarysiwań z tyłu koparki. W końcu to element obrotowy i na tych 1:1 zazwyczaj jest w ten sposob poobdzierany.
 3. Kamo fajne ino pluje Ci to aero jak cholera.
 4. Jesli użyłeś zestawowych gąsienic to nie wina specyfikow ak. Mialem VK Vorne na tym samym podwoziu z hb i pozalewane klejem gasienice rozpadaly mi sie w palcach bez ingerencji jakiejkolwiek chemi. Winny prawdopodobnie gowniany plastyk z jakiego sa wykonane. Samo malowanie mi sie bardzo podoba i obserwuje warsztat. Pozdrawiam.
 5. wziąć Wystarczy wziąć pod uwagę poziom zabrudzenia pojazdów na w/w zdjęciach i zagadka koloru rozwiązuje się sama
 6. I stalagmity od pancerza jak podskoczy na wybojach.
 7. Co mu ta lufa kmu tak smutnie... wisi
 8. Mógłbym prosić o więcej zdjęć?
 9. Następnym razem jak położysz kalki i płyny już wyschną, to pokryj je kilkoma warstwami lakieru błyszczącego. Dopiero potem przejdz do dalszych zabiegów. Wtedy nie będzie widać filmu.
 10. Da się ale są gowniane. Dlatego od kilku lat służa mi jako uchwyty do malowania. Dobrze leżą w palcach
 11. Do Twojej panzertrójki mu daleko 😉 Jakbyś chciał podmienić gąsienice zestawowe na friule to koniecznie zaopatrz się w metalowe lub inne pasujące do nich koło napędowe. Ja tego nie zrobiłem co widać zresztą w galerii Sam jestem ciekaw jaki jakościowo jest leoś z amusing hobby. Może kiedyś kupię i sprawdzę. Wygrzebałem z telefonu trochę zdjęć. Niektórych etapów brakuje, no i zdjęcia cykane z trzęsącej się ręki więc są jakie są. Warsztat amatora więc jak komuś przeszkadzają kiepskie zdjęcia, szklanki czy inny chlew z biurka niech nie ogląda dalej
 12. Dzięki. Cieszy mnie, że się podoba. Swoją drogą jak go poskładałem do kupy to tez pierwsze wrazenie-skarłowaciała pantera z przykusawą wieżą
 13. Ani razu nie użyłem suchego pędzla 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.