Jump to content

Dudzio

Members
 • Posts

  329
 • Joined

Reputation

33 Excellent

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Producenci zazwyczaj umożliwiają zamawianie pojedynczych ramek - napisz do nich maila o które konkretnie chodzi, a na pewno odpowiedzą jak z dostępnością i ceną.
 2. Very Fire planuje wydać coś związanego z Yamato w skali 1:350. Na jednej z grup facebookowych pojawiło się zdjęcie vouchera na zakup tego produktu w promocyjnej cenie, za 998 jenów. Dostał go modelarz z Hongkongu razem z kupionym IJN Taiho od Very Fire. Cieżko powiedzieć czy chodzi o model, zestaw waloryzacyjny czy jeszcze coś innego - zwłaszcza, że cena jest absurdalnie niska. Powinniśmy się jednak dowiedzieć stosunkowo szybko - kupon ważny jest do końca sierpnia.
 3. A widział już ktoś jakiś inbox?
 4. A o Fabryce Emalia Oskara Schindlera nie słyszał?
 5. Dla miłośników weatheringu i kolei Pesa GAMA na LK95. Autorem zdjęcia jest Rafał Dzięgiel.
 6. Pojawił się już pierwszy inbox Taiho 1/350 od very fire: Mamy tutaj jakiegoś wykształciucha, który nam streści jakie uwagi przedstawiał autor?
 7. Zgadzam się, mógłbyś tutaj sprzedać nam kilka podpowiedzi co do samego fotografowania dużych okrętów!
 8. Film podobno dosyć przyjemny w oglądania, ale niestety w Polsce jest niedostępny Brak polskiego dystrybutora, nieobecność w serwisach VOD. Pozostaje import płytki przez Amazon (chociaż z tego co widzę jest teraz out of stock). Film wydano niestety tylko w 1080p (aż się prosi o 4k w tych spektakularnych scenach) i jedynie z angielskimi/japońskimi napisami.
 9. Model pojawił się już w pierwszych sklepach. Cena na poziomie lotniskowów IJN od Fujimi. [spoiler] [/spoiler] Niby jakośc modelu wyraźnie wyższa, niż ze starszej generacji, ale troszkę drogo I ta blaszka dosyć mizerna.
 10. Nie mogłem znaleźć potwierdzenia w oficjalnych źródłach, ale w internecie krążą już zdjęcia IJN Taiho w 1/350 od Very Fire. Tradycyjnie, jak u tego producenta detal obłędny:
 11. Takie zestawy to jest czysty sci-fi, czy zdarzyło się komuś na wojnie wyjechać takim potworkiem na plac bitwy?
 12. Podczas przewiercania bulajów w okręcie połamały mi się ostatnio mini wiertełka. Czy we względnie niskiej cenie (powiedzmy do 40-50 zł) dostanę coś lepszego w średniach 0,3 - 1,2mm, niż to samo co mi się połamało (koszt ok 20zł) ? Foto zapożyczone z allegro poniżej.
 13. Chyba sami jeszcze nie wiedzą dokąd, bo nie bardzo chcą się przyznać. Pewnie zaczną czegoś szukać, kiedy pojawi się na horyzoncie popandemiczne widmo otwarcia gospodarki.
 14. W zeszłym roku Trumpeter wydał swojego Bismarcka w 1:350 - zestaw 05358. W komplecie zestaw pięciu blaszek i łańcuchy kotwiczne. Czy ktoś miał z nim bliższy kontakt i może go porównać z klasycznym Revellem?
 15. Dzięki! Fakt, te "kołowroty" (nie wiem, czy na okręcie były nimi w rzeczywistości, czy to coś innego) powychodziły mi dosyć pokracznie, nauczka na przyszłość. Na powierzchni jednak nie ma jednak efektu piastu - to wrażenie wynika prawdopodobnie z faktu, że na zdjęciach jest duuuże ziarno Kiepski ze mnie fotograf i mimo sztucznego doświetlenia "studia" nie są one dość wyraźne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.