Jump to content

Dudzio

Members
 • Content Count

  297
 • Joined

Community Reputation

15 Good

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo smutna wiadomość, mam nadzieję, że firma sobie szybko poradzi z tym problemem. A w jakim mieście ten magazyn się znajdował?
 2. A kto ktoś kupuje jeszcze dzisiaj Hellera? Sądziłem, że skala 1:400 to wymierająca nisza, w którą producentom nie opłaca się inwestowac.
 3. Potwierdzam, nawet podobny... #pdk
 4. A tak właściwie to czemu miało służyć malowanie spodów samolodów w te czerwone barwy? Łopatologiczna podpowiedź dla własnej obrony przeciwlotniczej?
 5. Z ciekawości, czy wiadomo w jakim miejscu ten czoł został sfotografowany?
 6. Jakieś przeróbki robiłeś, żeby wyszła wersja z 1920?
 7. Dudzio

  Aerograf cz.2

  Niestety nie wchodzi to w grę - to prezent dla mnie, w określonym budżecie. Losowaliśmy sobie osobę do obdarowania i każdy wskazuje co chciałby dostać w tych pieniądzach
 8. Dudzio

  Aerograf cz.2

  Kolejny odcinek niekończącej się na forum opowieści Jaki polecacie aerograf o najlepszym stosunku cena/jakość w cenie ok 200 zł? Po wstępnym riserczu spodobała mi się nowość: Fine Art 180XK w zestawie z trzema dyszami: 0.2 (przede wszystkim na tej mi zależy); 0.3 i 0.5. ... ale to nowość, więc wolę się tutaj dopytać bardziej doświadczonych kolegów. Miałby to być mój aerograf "precyzyjny" do kamuflażu, a starocia (chińczyka kupionego kilka lat temu za jakieś 60 zł) używałbym do malowania podkładu, jednolitego koloru i lakieru. Kleję p
 9. Cześć, czy ktoś widział schemat malowania brytyjskich lotniskowców eskortowych w konwojach arktycznych? Strasznie mnie zainteresował ten kamuflarz:
 10. A IBG chwaliło się w ogóle jakimkolwiek nowym "dużym" projektem poza 1:72? Przez "duży projekt" mam na myśli coś innego niż dziesiąta wersja Łosia, albo piąta TKSa.
 11. Ja także mam problem z wyświetlaniem najnowszego nieczytanego postu. Ta opcja całkiem zniknęła z "nieprzeczytanej zawartości".
 12. Może ma ktoś BV 222 w magazynku i nie ma perspektyw na złożenie? Chętnie odkupię.
 13. Z jakiego modelu najlepiej będzie w skali 1:35 zrobić polski Renault FT z okresu bitwy warszawskiej? Zostaje tylko RPM, czy może jest jakaś wariacja od MENGa, bez nitowanej wieży?
 14. Czy z moim kompresorem jest coś nie tak, skoro (chyba) nie mam w nim możliwości "pozostawienia" ciśnienia w zbiorniku? Tzn. za każdym razem, kiedy odkręcam wężyk to to ciśnienie jednak ucieka (a właściwie jego ostatki, ponieważ mam zwyczaj "wypsikiwania" aerografu do końca, ostatki powietrza przeznaczająć na czyszczenie cleanluxem). Przyznam, że wilgoć w zbiorniczku też widzialem może z raz, na początku mojej modelarskiej kariery, teraz suchutko.
 15. Wyszedł jak wyszedł ? WYdaje mi się, że może zieleń powinna być bardziej zgniła (i lekko ciemniejsza). Na temat kolorów tunezyjskiego tygrysa naczytałem (i naoglądałem) się już tyle i w tylu wersjach, że uznałem że skoro i tak zawsze wzbudzają one kontrowersję, to nie będę czołgu czyścił i malował od nowa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.