Jump to content

daro

Members
 • Content Count

  410
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  ZG
 • Interests
  wszelakie :)
 1. a tak a'propos kleju..Jakiego cyjanoakrylu używasz?
 2. Też kiedyś zaczynałem od 700-tki..ale już wzrok nie ten i ręce jak u deliryka..przesiadłem się więc na 350..ale z podziwem patrzę na dokonania kolegów..
 3. Również polecam Tamiye.. Rewelacja
 4. Największe sławy modelarskiego świata (na modelwarship) chwalą Twoje cudeńko..
 5. Nareszcie coś sensownego..masz rację, żeby dyskutować trzeba mieć z kim..jeśli "u Was" jest tak dobrze to powodzenia.. Admin...do zamkniecia
 6. Jeżeli ktokolwiek palnął głupotę to chyba Ty...może w końcu zaczniesz korzystać z "szukaj|" a nie piszesz o sklepie który jest bardzo dobrze znany..i nawet nie chce Ci się dokładnie obejrzeć witryny, gdzie jest wszystko do0kładnie wyjaśnione tylko nabijasz posty..przykład z okrętem miał obrazować ceny a nie auta..no ale cóż..
 7. A da..nawet więcej..modele okrętów w skali 1/350 dochodzą do 1 tysiąca zl..
 8. Dolary Hongkong.. Jak dobrze poszukacie na tej stronie to znajdziecie kalkulator gdzie można przeliczyć walutę.. Jeśli chcecie coś kupić to musicie dobrze skalkulowac. Jak dolicza w Polsce VAT, to wychodzi tak sobie-jeśli się uda i nie dolicza to się opłaca. Generalnie warto kupować to czego nie można dostać w Polsce. Inne podobne sklepy to HLJ i Hobbyeasy.. Powtarzam, poszukajcie na forum, temat walkowany był już nie raz.
 9. sklep znany braci modelarskiej od lat.. wystarczy poszukać na forum..
 10. A koledzy to tak czasami śpią, pracują, a może uczą się? Patrząc na godziny napisania postów, mam wątpliwości.. ;)
 11. Ostro.. Miałeś pecha. Wprawdzie kilka razy korzystałem dotychczas z Inpostu ale przesyłki miałem błyskawicznie.. Niech każdy zostanie przy swoim
 12. Całe szczęście że wystawiacie na Alledrogo..tam można kupić już na raty. Właśnie zastanawiam się nad Missouri 1/200..do tego porządny zestaw Pontosa za ok 1100..horror..
 13. Jak dobrze, że już koniec.. Zdanie z klasyka.."Kończ Waść, wstydu oszczędź".. wpadłem w kompleksy...w życiu nic tu nie pokarze..
 14. .. ponadto Inpost jest chyba tańszy od Pocztexu, a działa równie szybko..na zwykłą przesyłkę czekam zwykle 2 dni, choć paczka z reguły była już wieczorem (z Wieliczki do Zielonej Góry, a więc kawał drogi) , dzień po nadaniu..tylko wieczorem już nie chce mi się jechać do paczkomatu..
 15. ...i jeszcze jedno..zastanówcie się nad możliwością wysyłki za pomocą Inpostu..odbiór w paczkomatach to dla wielu idealne rozwiązanie...szczególnie wtedy gdy chcę się coś ukryć (cenę) przed żoną, dziewczyną czy kochanką (niepotrzebne skreślić)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.