Jump to content

Marek K

Members
 • Content Count

  215
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Marek K

 1. Czy ktoś wie czy ktoś produkuje zestaw oszklenia do tego modelu, jeśli tak to gdzie go można kupić. ?
 2. Z tym złomem to bym sobie darował, za to coś prostszego by było mile widziane. Jakiś bf-109 lub ju-87 . Reszta to sama prawda.
 3. Tu masz link do warsztatu . http://www.modelarstwo.org.pl/forum/viewtopic.php?f=88&t=54167&sid=3ea4d752e66be80feed5177cdbcb8314 Trzeba uważać jakie malowanie się wybiera , w warsztacie pokazałem fotkę ze strony SWS , jest warta uwagi ze względu na pokazane uzbrojenie w każdej z wersji. Poza tym nie wiem o jakim pudełku jest mowa, haska parę ich wydała.
 4. Na ostatnim zdjęciu je widać, ale dziwi mnie fakt że na coś takiego zwrocił uwagę ktoś ,kto nie robi tego w swoich modelach. Specjalnie dla Ciebie 2 zdjęcia jakość podobna, bo robione w czasie 1 sesji zdjęciowej. Jak będzie więcej światła to może zrobię mu parę fotek na zewnątrz.
 5. Zawsze znajdzie się ktoś niewidomy . Mimo że nie jest idealna ,ale Nichimo to dużo niższa pólka. Uwaga na schematy malowania zamieszczone przez producentów modeli i kalek , oj można się nabrać. Budowę i więcej zdjęć w galerii znajdziecie na starym PWM.
 6. Bardzo nierówny zastaw hasegawy , a biorąc pod uwagę że to jeden z ich najnowszych zestawów w tej skali to szału nie ma. Może kiedyś ZM pomniejszy z 1/32 na 1/48 lub 1/72 , ale to chyba tylko marzenie . 2 miesiące zabawy ,a wypociny wyglądają tak.
 7. Bez mieszania gunze C6 da radę. Co do modelu , to jest to jedna z moich mniej udanych inwestycji modelarskich. Zbyt duża cena za model w ktorym oszklenie i kalki są do wywalenia.
 8. [edit] Poczytaj na temat malowania wnętrza japoncow to dowiesz się jak mało samolotow miało kabinę w Aotaki iro
 9. Tak ciężko samemu poszukać, a wystarczy napisać Aotake iro Był to bezbarwny lakier fenolowy zabarwiany pigmentem zielono-niebieskim. Przybierał różne odcienie w zależności od podłoża i grubości powłoki. Tak samo jest z farbami modelarskimi. 1 warstwa farby -odcień zielonkawy, im więcej warstw farby tym bardziej niebieski kolor.
 10. Czarna taśma na owiewkę to zły pomysł, ona zawsze trochę odstaje. Przed malowaniem proponuję dorobienie światła w skrzydle i jeszcze 1 warstwę podkładu.
 11. Niewidomi są wsrod nas. 😉
 12. Bo to slaby model, stary fujimy zdecydowanie lepszy. Ciekawy opis https://web.ipmsusa3.org/content/d3a1-type-99-val-dive-bomber
 13. Szczegolnie takich co nie potrafią odrożnić wersji A6M i pytają gdzie są karabiny .🙉 O ile to możliwe wstaw te 2 zdjęcia, może komuś się przydadzą.
 14. Bardzo kontrowersyjna teza . Jest 1 zdjęcie tego samolotu, ale każdy interpretuje je inaczej. Temat przerabiany na innym forum, https://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=3&t=71151 techmod proponuje malowanie https://www.mojehobby.pl/products/Mitsubishi-A6M2-Zero.html Jak widać samolot nie był tak odrapany i białe pasy na skrzydłach są od czapy.
 15. Ulegasz modzie , linie podziału blach zaakcentowane zbyt mocno , a koła czyściutkie . O taki standard bajerandzki . Pokazałeś zdjęcia , zapewne widzisz rożnicę. Model jest w 1/32 ,a wygląda jak fajnie zrobiona 1/72.
 16. https://exito.sklep.pl/pl/p/Debonder-PS-F/8135
 17. Luzik, wszystko zawsze można poprawić. Do wytarcia nadmiaru kleju CA zakup debonder.
 18. Dziwne camo, chodzi i o przebarwienia i spaliny na skrzydłach. TEMAT i sklejenie ok.
 19. https://airandspace.si.edu/collection-objects/bmw-003-turbojet-engine Moim zdaniem największy minus to silnik, można było się więcej postarać .Link do bmw003 pokazuje spore rożnice.
 20. Tym razem 2 zdjęcia w świetle dziennym. Mam nadzieję że te są trochę lepsze, ciągle uczę się nowego telefonu.
 21. Lakier to gunze , sztuczne światło zrobiło swoje , a zdjęcia są takie że nawet nie widać linki anteny 😉
 22. Coś takiego zrobiłem, malowanie SF. Postaram się poprawić zdjęcia i jeszcze parę dołożyć, te tak na szybko zrobione.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.