Jump to content

Marek K

Members
 • Content Count

  194
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Marek K

 1. https://airandspace.si.edu/collection-objects/bmw-003-turbojet-engine Moim zdaniem największy minus to silnik, można było się więcej postarać .Link do bmw003 pokazuje spore rożnice.
 2. Tym razem 2 zdjęcia w świetle dziennym. Mam nadzieję że te są trochę lepsze, ciągle uczę się nowego telefonu.
 3. Lakier to gunze , sztuczne światło zrobiło swoje , a zdjęcia są takie że nawet nie widać linki anteny 😉
 4. Coś takiego zrobiłem, malowanie SF. Postaram się poprawić zdjęcia i jeszcze parę dołożyć, te tak na szybko zrobione.
 5. Bardzo sympatycznie wygląda, jestem na tak.
 6. Samoloty brudzą się na podłodze, po bokach nikt nie depcze. Jakieś przetarcia w miejscu gdzie pilot macha nogami by się przydało. Kolor kokpitu jest ok.
 7. Nie brzydko tylko inaczej niż ty , czy tak trudno to zrozumieć.😈
 8. Spodziewałem się że rozcieńczasz tamijowskim produktem. Jak będziesz kupował farby to możesz zamowić pozostałe kolory. C125 ( osłona silnika + to co pod szklarnią) , kolor zewnętrzny c336+c60) mieszanka 50-50.
 9. Jak tym rozcieńczasz farby tamki to jest ok. https://www.hmhobbies.co.uk/mr-spout-for-mr-thinner-series-250-400-3pcs.html 2 po lewej na zdjęciu będą ok. 3 już nie .
 10. Pod nakajimę ten kolor można naciągnąć, ale mitsubishi to tylko C126 . Jak coś podobnego uda Ci się wymieszać to ok, jak nie to do wycieczka do Szumka mile widziana. Uwaga na tą farbę jest inny rozcieńczalnik.
 11. Podaj nr.farby jakim malowałeś wnętrze, ze zdjęć nie wygląda to dobrze.
 12. Gdzie i za ile można kupić Amis'a https://www.scalemates.com/kits/aims-pe72003-dornier-do-24-interior-set--989706
 13. W takim razie musisz zrobić następny , równie fajny.PODOBA SIĘ ! Na szmatopłatach się nie znam , więc zadam 1 pytanie. Czy możliwe jest wycieranie płótna z farby , o ile wręgi skrzydła są fajnie zaznaczone, to te wytarcia mi nie pasują.
 14. Niestety jest taka moda , i model musi być ładniejszy od samolotu który ma naśladować w pomniejszeniu. Jak nie to jest sprowadzenie do parteru, tu nie ma zmiłuj. Albo jesteś modny ,albo cienias. Mi się model podoba i podziwiam wytrwałość w dążeniu do celu. Dobra jestem klakier , i zawsze będę jak zobaczę coś co mi się podoba !!! Niedługo będą pisać nie o 3-wymiarze ,a o 4-k ⚠️
 15. Chyba najgorszy model w Twoim wykonaniu. Cieszy fakt że co jakiś czas pokazujesz model bardzo nietypowy.
 16. Jak się cieszę że maluję gunziakami, poza kolorami nie pasuje mi falbanka na kadłubie. Masz zdjęcie , tam to wygląda inaczej.
 17. Krzyże na skrzydłach są w złym miejscu ( gora i doł) . Wskaźnik położenia klap też od czapy, przed budową modelu warto pooglądać zdjęcia i poczytać o samolocie.
 18. OK. Nasz klient nasz PAN. Co do zdjęć witaj w klubie, nie raz nie 2 musiałem się tłumaczyć co widzimy na obrazku.
 19. A ja tego nie widzę, przy fajnym okopceniu biały i rożowy kolor jakiś taki sterylny.
 20. Trudno się z tym nie zgodzić ( odnośnie brudzenia) , z malowaniem już nie .Pokazałeś inne camo ( biało-szaroniebieskie ) https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Grumman_TBF_Avenger_returning_to_the_USS_Hancock_(CV-19),_circa_in_1944.jpg
 21. Na silnik u japońcow powinno się malować gunze C125 . Co do żołtego mile widziana by była mieszanka C58- 95% + 5 % czerwonego. Przepis z japan forum dla samolotow prototypowych. Co do samego modelu jest ok.
 22. Jakie kolory użyłeś do tego camo ?
 23. Co do swastyk , to faktycznie były inne .Zdjęcia https://airandspace.si.edu/collection-objects/horten-ho-229-v3 W modelu podobają mi się silniki i kokpit. Aż szkoda że go malowałeś. Zapewne wsadzę w kij w mrowisko , ale nie widzę za bardzo różnicy w malowaniu płyt lotniska i hortena.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.