Jump to content

Mopek

Members
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gniezno
 1. Czy ścinałeś te ząbki w kołach napinających jak pokazane jest w instrukcji. I pytanie czy gąsienice Ci pasują w miarę dobrze na modelu czy musisz je napinać bardzo mocno. Takie mam dwa nurtujące mnie problemy bo też próbuje złożyć ten model.
 2. Nie widzę niestety opcji edycji postu (nie wiem czemu) więc pisze kolejny. Mam jeszcze pytanie jakich farb będziesz używał do tego modelu? Lub jeśli możesz to podpowiedz, których kolorów z Pactry można użyć.
 3. Zamierzam się również zabrać za ten model dlatego będę śledził uważnie ten warsztat.
 4. Gusta są po to, żeby o nich dyskutować ;) Dla mnie zawsze największą fascynację przykuwa brudzenie. Pomalować "na czysto" umiem ale z tym błotkiem itp to słabo. Dlatego tutaj mi się podoba.
 5. Ja lubię jak czołgi są chociaż troszkę przybrudzone. Ale wychodzę też z założenia, że lepiej niech będzie czysty i ładnie wykonany niż ubrudzony ale zmasakrowany pod względem np klejenia.
 6. Będziesz kład jakąś farbę podkładową czy bezpośrednio kolory?
 7. Pomalowałem model farbą podkładową jaką mam. Wszystko jak pisałem pędzlem. Pytanie czy warto się bardziej postarać jeszcze z malowaniem tego podkładu? Dać drugą warstwę, żeby powierzchnia była idealnie równa? Czy moje umiejętności malowania leżą i kwiczą? Liczę na każdą krytykę.
 8. Zacieki po oleju i tylko lekkie brudzenie urzekły mnie najbardziej. Świetny model.
 9. Siadam i zaczynam kibicować. Jestem początkującym maniakiem niemieckiej pancerki także wszelkie informacje chłonę jak alkohol... znaczy wodę ;)
 10. Mopek

  Mysz 1/72

  Czołg jak czołg jest jest ok. Ale bardziej podoba mi się dioramka.
 11. Jak w końcu zacznę budować modele z innej skali niż 1/72 to chyba owy pojazd będzie moim pierwszym wyborem. Liczę na dużo zdjęć i dużo opisów co i jak zrobiłeś. Na pewno pomoże to mi (i pewnie innym początkującym) w budowie swoich modeli
 12. Chwilowo sesja mnie powstrzymuje przed dalszymi pracami. Chciałbym dorobić mu antenę. Wystarczy zwykły miedziany drucik dokleić i pomalować odpowiednio?
 13. Witam wszystkich w moim absolutnie pierwszym warsztacie. Powiedzmy, że kiedyś tam składałem modele, teraz chciałbym do tego wrócić i zacząć to robić po prostu bardziej profesjonalnie. Z racji ukazania się kolekcji "Wrzesień '39" postanowiłem, że to będą moje modele startowe, jak się nauczę czegoś kupię inną skalę. Do rzeczy: Zdjęcia wszystkich elementów, na moje szczęście nie jest ich dużo ;) Po wstępnym złożeniu wyszła mi taka szpara, rozumiem, że powinienem ją zaszpachlować? Niestety moja niedbałość zgubiła klakson Teraz pytanie, czy lepiej zaszpachlować tę dziurę c
 14. Ale uje**ny Osobiście mi się podoba.
 15. To na pewno jest prawdziwy model a nie obrazek?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.