Jump to content

ZFM

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kielce
 1. Modelarze kieleccy dziękują za udaną imprezę, klimatyczna i sprawnie przeprowadzona. Dużo ciekawych modeli. Nieobecni niech żałują Jeśli wszystko pójdzie dobrze w przyszłym roku impreza obowiązkowa.
 2. Czy miejsce na giełdzie trzeba rezerwować, czy też będzie ogólnodostępne?
 3. Oby nie, a tak na poważnie , zajefajnie że będzie można spotkać na takim miejscu . Trzeba przygotować porządne modele na festiwal i szykować na niezłą imprezę
 4. Modelarze kieleccy ufundują dwie nagrody. ZŁOTY DZIK za najciekawszy model lotniczy. ZŁOTY DZIK za najciekawszy model pojazdu wojskowego. Już nie mogę się doczekać Pozdrawiam
 5. Planuje wyjazd na Beskyd Model Kit Show do Kopryvnicy 6-7.05. Poszukuje 2-3 chętnych na wyjazd. Trasa z Kielc przez Jędrzejów Szczekociny, Zawiercie, Dąbrowa górnicza, Tychy , Bielsko biała, Cieszyn. Chętnych zapraszam na PW w celu ustalenia szczegółów.
 6. Modelarze Kieleccy fundują dwie nagrody: Złote dziki za najciekawszy(oczywiście naszym zdaniem) model lotniczy i najciekawszy model broni pancernej.
 7. Dziękuje bardzo za pozytywne rozpatrzenie sprawy w temacie śmigłowców Do zobaczenia w Koszęcinie.
 8. Sp5 –śmigłowce, wszystkie skale. Trochę to niesprawiedliwe zwłaszcza na tle samolotów i wielu "dziwnych" nowych klas dodatkowych. To tyle co mam na ten temat do powiedzenia/ napisania.
 9. Modelarze kieleccy (również szczęśliwie} już w bazie . Dziękujemy za extra imprezę , osobiście zaś za wyróżnienie w kat. śmigłowców oraz grupie Tomcatsky za docenienie moich Grummanów ( Top Gun będę ogłądał bez względu na Wasze występy wokalne ) Pozdrawiam organizatorów za świetną organizację pomimo upału i wiadomości o tragicznym wypadku uczestników festiwalu. Do zobaczenia w przyszłym roku.
 10. Modelarze kieleccy dokładają kolejną nagrodę specjalną ZŁOTY DZIK za najciekawszy model pojazdu pancernego.
 11. Będę niedaleko na urlopie to z chęcią zajrzę, oczywiście z kilkoma modelami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.