Jump to content

wojtek 80

Members
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Poznań
 • Interests
  Modelarstwo, MTB
 • Occupation
  Menager Sportu

Recent Profile Visitors

162 profile views
 1. Pwoje PW nie działa, nie mogę Ci wysłać wiadomości.
 2. Mam ciśnieni, muszę go sprzedać. 350zł, ale to cena już ostateczna.
 3. Jeszczę znalazłem do niego polskie napisy eksploatacylne Model Maker, dorzucam w cenie.
 4. Witam, na sprzedaż mam tego oto Miga, niestety niema on uzbrojenia ponieważ w domyśle ma mieć tylko R-60 Eduard, za to ma inne fajne rzeczy jak konwersję Attack Squadron umożliwiającą zrobienie polskiego miga i kalki Caracala z których można zrobić 111-stkę. Ma blaszki edka in- ex terior, rurkę pitota Mastera, jedną dyszę blaszaną Parta, sprawdzałem czy blaszana dysza będzie lepsza od żywicy i tu napiszę że chyba lepsza. I ma jeszczę żywice klony dedykowane do Academy, bo do GWH niema, ale fajnie pasują - wnęki podwozia, koła i kabinę. Z tego zestawu można zrobić pożądnego polskiego miga. A chciałbym dostać za niego 420 zł.
 5. Kalki nieaktualne, Mi oddam za 50zł, a rakiety w komplecie za 40zł.
 6. Mi nowy, 65zł, kalki oddam za 25zł a rakiety R-77 chcę sprzedać w komplecie (3x) za 60zł. Wszystko w 1/48.
 7. Mig-23 ma dodatkowo żywiczne klony wnęk podwozia, koła, dyszę,wloty powietrza I polskie kalki . Ma wycięty kadłub,kompletny.130zł. Mig-17 ma klony żywiczne wnęki podwozia, anteny I zasobnik na spadochron do zrobienia Lima.70zł.Wycięty kadłub,kompletny.
 8. Dobre to może jednak Lewandowski.
 9. Nie znam ich biografi wybitnie,ale jeśli facet który był zakochany w sobie i zmarł blisko 70 lat przed niepodległością miał z nią "sporo wspólnego" to ja jestem chińczyk.To gdzie np.Piłsudski.
 10. Mogło być ładniej,oczywiści,ale tragedi nie ma.Ktoś dał przykład że może Bolek i Lolek i Szopen i Maria,ale co oni mają wspólnego z niepodległością,nic.Jest to święto narodowe,a nie rocznica emisji pierwszego odcinka jakiejś bajki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.