Jump to content

Semtex

Members
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Silesia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hejtu nie będzie bo "szestasty" się podoba, spójny jest w odbiorze. Co nie "gada" podali koledzy. Gratulacje że go w końcu skończyłeś.
 2. Bardzo mi się podoba detal i wykończenie szczególnie że to 72. Prawdziwy Egejski Duch. Gratuluję
 3. Witox podał w zasadzie wszystko. Wybrałem Academy z uwagi na relację cena/to co co w pudle, przy czym kupiłem z "drugiej ręki". Atutem dla mnie były kalki Cartografa. Detale w ramkach są wyraźne, bez nadlewek i glutów, ślady po wypychaczach tak irytujące, w większości części nie występują - poza kanałem dolotowym, łatwe do zaszpachlowania. Oszklenie w dwóch wersjach - jasne, dymione - ładne. Do obu modeli jest dostępna gama dodatków - od blach Edka po żywice , przy czym Wolfpack ma więcej zestawów do Academy - podobają mi się. Pozostaje kwestia co i ile chcesz dołożyć, może z tego wyjść spora kwota.
 4. Do tego co napisali koledzy dodam , że podwieszenie zasobników AAQ pod wlotami powietrza nie jest zgodne z wersją C , one są używane przez Strike Eagle E. Przypuszczam że to model Academy z limitki Edka , zatem łączenie kadłub skrzydło powinno być zaszpachlowane - nie ma w oryginale linii prostej. Orzełek mi się podoba , wybrałeś chyba najładniejsze malowanko z zestawu. Jaśniejsze zdjęcia pewnie by się też przydały.
 5. Bardzo mi się podoba! Gratulacje za czyste wykonanie w tej skali. Świetne ujęcie na 3 zdjęciu. Dodatki bardzo ładnie wykorzystane i skomponowane. Przyjemność z oglądania bardzo duża.
 6. Gratuluję efektu, podoba mi się bardzo dokładne przygotowanie niełatwych szablonów i staranne malowanie. Kolejny piękny model z Twojej ręki, miło się ogląda.
 7. Patrzyłem na zdjęcia, to widać tam jakieś otwory prostokątne. Ale możliwe, że mi się zdawało. Dzięki za radę. Z drugiej strony są drugie , inne : http://data3.primeportal.net/hangar/james_eberling/f-16a-15ocu-cf_92-0407/images/f-16a-15ocu-cf_92-0407_4_of_6.jpg http://data3.primeportal.net/hangar/louis_chang/f-16a_blk20/images/f-16a_blk20_057_of_105.jpg http://data3.primeportal.net/hangar/louis_chang/f-16a_blk20/images/f-16a_blk20_082_of_105.jpg Te od M61 wyszły doskonale, gratulacje.
 8. Semtex

  Zakupy... Cz.4

  Zvezda robi świetny nowy model 9-13, więc nie wiem czy kupowanie SMT żeby go przerobić na 9-13 ma sens ;) Zgadam się, tylko Krzysiek SMT już ma na składzie:)
 9. warto poprawić wylot Vulcana: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:F16cannon.JPG i wywiercić żaluzje ( te z drugiej strony także) - można je wykonać z przyciętych czipsów osadzonych w krawędziach na CA http://www.f-16.net/g3/f-16-photos/album03/ajc całość zyska.
 10. Semtex

  Zakupy... Cz.4

  Cześć, Kanciaste są nie odebrane przez Algierię i uzywane tylko przez WWS , stacjonują pod Kurskiem. https://rostechnologiesblog.wordpress.com/2014/05/26/russian-air-force-to-take-delivery-of-new-multirole-fighters/ Przy odbrobinie wiedzy możesz " zdjąć " z zestawy kilka gratów i zrobić 9-13 a tutaj wybór znacznie większy: http://www.aircraftresourcecenter.com/Rev3/2701-2800/rev2715-Authentic-Decals-Sushon/00.shtm http://www.arcforums.com/forums/air/index.php?/topic/210510-132-mig-29-decal-survey/
 11. Fantastycznie wykonany model i ekspozycja - gratulacje. Świetna praca z trudnym modelem z ładnego pudełka. Poza tym co napisano wcześniej do merytoryki - przesłałem prv. Życze ochoty z Nowym Rokiem na "Taja ZA/ART" w 1:48:). Świetnie się go ogląda.
 12. Gratuluję pięknie wykonanego modelu i otrzymanych wyróżnień. Bardzo dobrze się ogląda.
 13. Idzie ku końcowi, szczególnie że jest po płukance. Materiał jest na mailu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.