Jump to content

Maxy

Members
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Mazowsze
 • Interests
  Historia współczesna, lotnictwo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odnośnie Jaka -130 i nowego Leonardo M-346 Bielik. To obecnie całkiem inne samoloty, nie wystarczy dodać kilka ramek.
 2. Może jest jakieś zdjęcie tego Wildcata co latał Żurakowski?
 3. Podobno takie samoloty mieli robić. Przynajmniej do tej pory. A może jednak jakiś Polonus latał na tym? Inaczej Wildcata odpuszczam.
 4. Jaki związek z polskim lotnictwem ma Wildcat? Arma Hobby go zapowiedziała na 2020.
 5. Nadchodzi plastikowy Dromader z karaya. W trzech wersjach, rolnicza, pożarnicza i "Bałkany". Cena nieokreślona. Podobno - początek roku 2020.
 6. Taki troche inny Jak-40, http://scalemodels.ru/articles/13650-Mars-Models-1-72-k-40-liros--letajushha-meteolaboratori.html
 7. Mam pytanie, gdzie był opis poprawek do modelu HobbyBosa ? Te przedłużenia zbiornika, wirnik i takie podobne?
 8. Poprawki przy wirniku to samoróbki czy Bilmodel? Na pływaki zgłaszam się.
 9. Jak przesuwałem szybko zdjęcia w dół strony to nie zorientowałem się gdzie kończą się zdjęcia prawdziwego ... Mam tylko wrażenie ze latający ma bardziej opuszczone powieki. Fantastyczny model.
 10. Ukazał się tomik North American P-51 Mustang w serii 100 lat polskich skrzydeł. Autorem tekstu jest Wojtek Matusiak. Z tego powodu warto go kupić jako uzupełnienie do różnych obcojęzycznych publikacji o Mustangu. Zdjęcia w większości znane ale są większe i widać więcej szczegółów. Autorem rysunków barwnych jest .... nie będę pisał. Autor dalej nie wie jak odsuwała się osłona kabiny Malcolm Hood w Mustangu. Nie wie że prowadnice po których odsuwała się osłona nie były równoległe do linii podziału blach. Poskąpił także że kolorów na światełka pozycyjne w rysunku samolotu. Wszystko szare. Książeczka omawia skrótowo wszystkie wersje Mustangów użytkowanych przez PSP na Zachodzie.
 11. 1. te opancerzenie to dodatkowa płytka pancerna od spodu samolotu, osobna część w zestawie. 2. silnik nie ten co w Su-22M4. Jednak to mało widoczne. Nie miałem w ręku tego "wczesnego" Su-22M3
 12. te dodatkowe opancerzenie to miały tylko Su 22 z Afganistanu. Do polskiego Su-22M4 wizualnie wystarczy ten chwyt powietrza. Jak chcesz poprawiać silniki to jednak musisz dotrzeć do planów i zdjęć. Wszystkie Su-22M4 miały silnik AL-21F3
 13. Maxy

  F-35

  tylko osłona kabiny się rozwarstwia w czasie eksploatacji?
 14. model Su-17M3 numer 72047 ma więcej części bo 186. Jest w malowaniu kamuflażowym z Afganistanu, ma dodatkowe podkadłubowe opancerzenie. Nie był używany w polskim lotnictwie. Su-22M4 wizualnie najbardziej różni się od Su-22M3 dodanym chwytem powietrza do wyposażenia elektronicznego przed statecznikiem pionowym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.