Jump to content

Bengal

Members
 • Content Count

  1,650
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Bengal

 1. syn ma dobrą smykałkę po Tobie
 2. nie lutowałem ( może dwa razy coś w życiu) jak bym chciał spróbować lutować blaszki, to jakaś konkretną lutownicę polecasz, czy "każda" się nada ?
 3. Albo do kłamania kalek, i końcowych efektów, do malowania się nie nadaje
 4. to akurat miał być żart bo od czasu terminatora nie zostawiłem chyba na żadnym modelu palców
 5. Dodatkową cześć jaką dokupiłem bodajże za 15zł to trzymaki, można podnieść podstawkę i model nie wypadnie No i przymierzyłem parę modeli, dużego wyboru ale zawsze coś, najpierw 1:72 malutkie 72 mogą być na styk, natomiast większe bez problemu. 1:48 Najmniejszy rozstaw trzymaków to w skrzydłach to 55 mm w długość kadłuba 85 mm max to 140mm na 170mm. Czy kupiłbym drugi raz, chyba nie ale skusiłem się i w sumie nie żałuję, może wkońcu przestanę zostawiać odciski na modelach
 6. Sprawdzę, zostawię pędzel w farbie i zobaczymy
 7. https://www.mojehobby.pl/products/Airbrush-Cleaner-250ml.html#gallery_start ja tym czyściłem
 8. Mi nie ale nie zostawiałem pędzli z farbka wiec nie była bardzo zaschnięta
 9. Rozcienczylem woda, zmywalem cleanerem tamiyi
 10. Dobry, na Babraryba2019 kupiłem sobie od sąsiadów z południowej granicy podstawkę pod samoloty : składa się ona z dwóch wycinano laserowo części, śrubek, gumek i krótkiej instrukcji. Jak dobrze pamiętam zapłaciłem za nią chyba 60zł. Miałem wczoraj chwilkę czasu to posklejałem podstawka podstawki części podtrzymujące model : niestety producent oszukał mnie dając jedną krótszą gumkę 😞 😞 😞 muszę dzisiaj poszczerać w domku i jakąś znaleźć dłuższą i w całości tak się prezentuje : czas montażu to ok 1,5h dodatkowo dokupiłem dodatkowe trzymaki, które będą trzymały skrzydła ale jeszcze nie zdążyłem ich zamontować po zamontowaniu zrobię teścik z moimi samolotami jak toto się sprawuje jak coś adres strony producenta : https://www.chickadeetools.com/ B
 11. troszkę jest ale nie miałem tak dużo czasu jak bym chciał na porobienie zdjęć kolejność dowolna, proszę :
 12. Pare ich wrzuciłem, w weekend postaram się wrzucić wiecej
 13. W oczekiwaniu na wasz łagodny wymiar kary, ruszyłem dalej. Zestawowy element nie podobał mi się, więc go usunąłem, wyryłem i z jakiś resztek blaszek zmontowałem od nowa, nie wiem jak to się fachowo nazywa, jakąś przepustnica powietrza ?? Super prosto nie wyszło ale i tak praktycznie nie będzie tego widać.
 14. Bengal

  Zakupy... Cz.4

  no i mam drugi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.