Jump to content

Kenworth

Members
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Interests
  Modelarstwo, parowozy, FSO
 1. Krzychu126 - a Polska nie leży w Europie ? Poza tym przecież dostawy majowej do Polski chyba jeszcze nie było (?)
 2. Na stronie Italeri pojawił się Mercedes - Benz 2448 Canvas Truck: http://www.italeri.com/scheda.asp?idProdotto=2083&idCategoria=7&idSottocategoria=34 Czyli niedługo powinien być w sklepach
 3. A czy znane są może terminy ukazania się reedycji solówki Mercedes Canvas Truck oraz przyczepy Canvas Trailer ??
 4. Star 266 w serii "Kutawe Auta PRLu" będzie w skali 1:72. Skala na opakowaniu to niestety tylko błąd. Tak samo było z Jelczem Ogórkiem (był w 1:72, a na opakoniu było napisane 1:43). Pozostałe modele wydane do tej pory w tej serii są w 1:43.
 5. Kenworth

  Kenworth W900

  To jest na pewno MACK. Tu są nawet zdjęcia podobnego i prawdziwego: http://www.mackmonne.nl/uk/restoration.htm (troche przed połową strony)
 6. Może ja odpowiem: Jest to Ty2-559. Podpowiem też, że właściwy zapis serii to Ty2, a nie TY2. Trochę historii na temt tego Teigreka można znaleźć na stronie pana Tomisława Czarneckiego : http://www.holdys.pl/tomi/index.php?desc=on&par=ty2-559 Widać tu jak wyglądał przed remontem, a jak po remoncie.
 7. Ja też bym chciał, żeby się pojawiły modele Fiata 125p (może być zarówno Klasyk jak i wersja MR 75-91, zwykły i kombi) i Poloneza (najlepiej Borewicz lub tzw. przejściówka). Byle w jakość była dobra i cena jakaś rozsądna.
 8. Parowozy ładnie wykonane, ale mam jedno zastrzeżenie. Zmianiałeś pozycję tego stawidła odwrotnie niż należy. To wodzidło suwaka (chyba tak się nazywa ten drążek) powinno być ustawione podczas jazdy do przodu w pozycji opuszczonej, a podczas jazdy do tyłu powinno być podniesione. Przykład: (od samego początku widać ustawienie w dół do jazdy do przodu, a potwierdzenie tego można zobaczyć od momentu, w którym TKt48 rusza, czyli mniej więcej od minuty 0:42 ) A tu animacja przy zmianie kierunku jazdy. http://www.wokulski.one.pl/tt/img/se-vg/se-vg-walschaerts-anim-rev.gif Jazda do przodu: http://www.wokulski.one.pl/tt/img/se-vg/se-vg-kuhn-anim.gif Żródło: http://www.wokulski.one.pl/tt/se-vg.htm
 9. Zgadza się Teraz się ciesze, bo jest szansa że dotrze do naszego kraju Mogę potwierdzić, że ta Scania już dotarła. Widziałem ją dzisiaj w sklepie jak kupowałem wannę.
 10. Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości co do wanny ?? http://www.modelltrucksandparts.at/shop/product_info.php?info=p1728_DUMPER-TRAILER--NR-3845--1-24.html
 11. dzisiejsza odpowiedź z Drimu w sprawie wanny: " Witam, produkcja i dystrybucja tego modelu jest zaplanowana na 38 tydzień 2009 roku. Niestety transport dla naszej firmy został już spakowany i jest w drodze. W związku z powyższym model pojawi się w sprzedaży dopiero w pażdzierniku. " No co za pech. Wychodzi na to, że jakby wysłali do Drimu modele w przyszłym tygodniu to prawdopodobnie wanna byłaby w Polsce jeszcze we wrześniu.
 12. http://public.fotki.com/modeltrucks25thscale/kit-news/2009-modeltrucks-news/italeri-dumper-trai/ Jednak będzie !
 13. Skoro pokazali już kalkomanię, to chyba można uznać to za wiarygodne, że po wakacjach się pojawi
 14. Daf już przyjechał do Drimu. I tylko tyle otrzymali z nowości w dostawie lipcowej.
 15. Ok. Dzięki za wyjaśnienie. W Krakowie na razie Volvo widziałem tylko w jednym ze sklepów modelarskich i (jeśli nie zostało już kupione) kosztuje 140 zł 60 gr. Oglądałem nawet zawartość pudełka. Sklep na ul. Sławkowskiej. W pozostałych sklepach jeszcze nie było dostawy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.