Jump to content

stakor1

Members
 • Content Count

  939
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Recent Profile Visitors

220 profile views
 1. No i jak Ci mówiłem na Babarybie - zdobądź sobie Aeromax nr 7.
 2. Żeby nie było - oczywiście miałem na myśli elementy modelu a nie teściowej...
 3. Widać, że nie masz teściowej, która by mogła wpaść na pomysł odkurzenia modeli. Czasem po takiej akcji pozostają pewne elementy do utylizacji/odzysku.
 4. stakor1

  FSC Żuk

  Ja również, ale było też coś takiego. Temat super.
 5. Skoro mistercraft wypraski Hellera przejmuje to może będzie szansa na Super Frelon w 1/35?
 6. No jest. I niestety pęknięta szybka u mnie też jest. Mało widoczna ale jak ktoś planuje zakup to trzeba to brać pod uwagę.
 7. Po co do Academy nity z archera? Chwilowo się lepiej wstrzymać z zakupem. Na brimodeller piszą że na oszkleniu zdarzacsię jakieś pęknięcie. Ja na swoim sprawdzę wieczorem.
 8. Sprowadziłem sobie już jakiś czas temu. Polecam. Mi się bardziej od kh podoba. No i nity zamiast dziur jak w kh.
 9. No to przydały by się kalki (jak już eurocopter znaki dostanie) Póki co w 1/72 są modele (R44 wkrótce, Kania - konwersja), i tylko kalki do Mi-2 i Kani... W 48 nieco grzej - tylko Mi-2... Kania w 48 by się przydała...
 10. Tylko trzeba poczekać aż Qalimar malowanie opracuje...
 11. Ježíš Maria.... Tej 17ki nie mogli na czeźwo skleić? No ale widać że i Mi-8 planują
 12. Tak, to jest do silników Turbomeca które były na HH-65A. Mtchbox i DM zrobiły model późniejszych wersji, na HH-65C były Lycomingi.
 13. Grześ - jak weźmiesz i wszystko poprzerabiasz to co za różnica Moim zdaniem wyjściowo lepszy jest DM a jego największą wadą - dla silników Turbomeca za mało garbaty silnik. Przy lycoming jest w miarę OK, choć powinien mieć nieco większe wcięcie co akurat matchbox ma lepiej opracowane. GreGG24: Isradecal - o bomba ! To do dzieła A tu konwersja z silnikiem Turbomeca z Airgraphics - bardziej garbaty. Chyba jedyny ich produkt który by można nabyć...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.