Jump to content

stakor1

Members
 • Content Count

  985
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

stakor1 last won the day on November 5

stakor1 had the most liked content!

Community Reputation

26 Excellent

Recent Profile Visitors

268 profile views
 1. po wklejeniu kilkudziesięciu AZSów w 1/72 nie mam ochoty nic pokazywać....
 2. Gadu gadu a byś zdjęcie jakieś wrzucił 😜
 3. noż padłem !!!!😂😂🤣 Biorąc pod uwagę temperaturę panującą w hangarze to mu żeś ułatwił
 4. ??? https://www.mojehobby.pl/products/MiL-Mi-24D-Hind.html
 5. Wszak to Ty żeś odkrył szczątki modelu porozrzucane pod oknem. Potem po przejrzeniu monitoringu wykryto sprawcę.... Destruktora !
 6. A tu ciekawostka - nowość- tenże sam w 1/72 😉
 7. Mi-8 totalnie zaniedbany model a prztdało by się trochę zrobić... u mnie dwie pavle leżą i czekają aż mnie najdzie.
 8. Dzięki, takiego trochę 'trzmiela wrzuciłem w innym wątku 😜
 9. A po tym komentarzu o oblatywaczu to mi się inż Witkowski przypomniał 😉 Na szczęście nie on oblatywał Trzmiela i może dzięki temu jeszcze żyje... Swoją drogą jak widać u nas z poświęceniem życia doszli do wniosku, że taka konstrukcja nie jest perspektywiczna. Choć we Francji Djin służył.
 10. Ojtam... że ma śmigiełko w tyłku to od razu brzydki....?!??
 11. Ale on się w trzypiątce specjalizuje 😜
 12. Czołem, Model żółtego MH-60T Jayhawk zrobiłem modyfikując zestaw Hobby Boss HH-60J. Składało się całkiem przyjemnie, podorabiałem elementy wnętrza, kolorki dobrałem sobie z farb Billmodel.
 13. Prawdziwa kariera śmigłowców rozpoczęła się tuz przed II Wojną Światową. Podczas wojny śmigłowce rozwijano głównie w Niemczech, USA i z pewnym opóźnieniem w ZSRR. Jedną z niemieckich - choć konstruktorem był Austriak - Friedrich von Doblhoff - eksperymentalnych konstrukcji był napędzany przy pomocy odrzutowych końcówek wirnika głównego oraz śmigiełku pomocniczemu WNF342. Model AMP w skali 1/48 to 4 wersja prototupu WNF342 V4. V4 wylatał 25 godzin i został przejęty przez USA gdzie po przewiezieniu poddano go testom.
 14. Mi-24 byś dokończył - i to nie jest żadne Mi-24DW tylko Mi-24D albo jak ruscy na tą wersje 'przejściową' mówili Mi-24D+.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.