Jump to content

milczacy

Members
 • Content Count

  1,555
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

milczacy last won the day on April 16

milczacy had the most liked content!

Community Reputation

17 Good

Personal Information

 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ameryki nie odkryłeś - bo przepis ten jest znany od dłuższego czasu już 😎
 2. Też jestem ciekaw Twoich obserwacji 👍
 3. Kupowałem wiele razy kalkomanie od Rosjan - ze sklepu pas-decals oraz aerodeka. Nigdy żadnego problemu. O ile pamiętam - płaciłem PayPalem, było to dla mnie najmniej ryzykowne.
 4. Masz gotowe http://pas-decals.com/index.php/product/view/25/829
 5. Pewnie ktoś tak zrobił, bo udało mi się dostać 1/144 na Allegro 😎
 6. Kiedyś nabyłem zestaw podobny do tego https://plastmodel.pl/p/27/31176/fine-art-fa-516-zestaw-peset-precyzyjnych-6-szt--nozyki-pilki-pincety-szczypce-itp-narzedzia-modelarskie.html I sprawdza mi się od dawna do 1/144 więc i Tobie też chyba by się nadał.
 7. Naprawdę dałeś radę - na zdjęciach wygląda ok - jak jest w rzeczywistości - wiesz Ty 😉 A co do modeli - jak zawsze - są lepsze i gorsze. Ja jestem o tyle "mądrzejszy", że Twoje obecne rozczarowania mam już za sobą. Jeśli jednak chciałbyś jeszcze w przyszłości jakiegoś pasażera 'zmajstrować' to polecam aktualne modele oz Zvezdy: Airbus 320 jest rewelacyjny, Boeing 737 też jest bardzo dobry, Boeing 787 w obydwu wersjach klei się przyjemnie. Jedynym minusem modeli Zvezdy są nudne kalkomanie - aby model ostatecznie cieszył oko - najlepiej kupić dodatkowe kalkomanie, których jest duży wybór. W razie gdybyś miał coś znowu na oku - pisz, pytaj. Pomogę chętnie ja, czy inni Koledzy mający się w dziedzinie pasażerów również czym pochwalić
 8. Niestety ten model nie należy do godnych polecenia, jeśli chodzi o jakość wyprasek.
 9. Ja używam go pod i na kalki. I owszem na gładkiej powierzchni ciężko się rozprowadza, ale wciąż działa. Po zsunięciu kalki z papierka na model poruszaj ją dookoła na modelu, to płyn dostanie się tam, gdzie trzeba.
 10. Myślisz, że Kinetic zrobi taki detal? O ile w ogóle to zrobi? 🙄
 11. To miałem przyjemność zamienić z Tobą kilka słów, ale mniejsza o to. Nie dziwi mnie poziom wykonania C-17 👍 Pozdrawiam
 12. Fantastyczna robota. Czy czasem jesteś też autorem B-2 który był wystawiany na konkursie w Poznaniu?
 13. Polecam też ściereczki do polerowania. Takie https://www.mojehobby.pl/products/Mr.-Grinding-Cloth-1.000-2.000-3.000.html Super się nimi działa na mokro.
 14. Pewnie po to, żeby było kokpit widać 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.