Jump to content

milczacy

Members
 • Content Count

  1,649
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

milczacy last won the day on April 16 2019

milczacy had the most liked content!

Community Reputation

51 Excellent

Personal Information

 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z pozoru łatwa punktacja nie jest wcale taka prosta. Oceniać można wiele aspektów - sam model, kalkomanie, ew. dodatki. Polecam portal scalemates i recenzje w opisie modelu. Jak dla mnie, to najrzetelniejsze xródło oceny przy wyborze, szukaniu modelu do zakupu.
 2. Zresztą, o ile mnie pamięć nie myli, sam producent na opakowaniu zaleca aplikację pędzlem, prawda?
 3. Jeśli ktoś robi lotnictwo cywilne to zapewne zna stronę rosyjską scalemodels.ru, jeśli ktoś nie zna to polecam, dużo dobrych zdjęć detali Airbus A310 http://walkarounds.scalemodels.ru/v/walkarounds/avia/civil_and_sport_avia/airbus-a310/ Airbus A320 http://walkarounds.scalemodels.ru/v/walkarounds/avia/civil_and_sport_avia/Airbus+A-320/ Airbus A319 http://walkarounds.scalemodels.ru/v/walkarounds/avia/civil_and_sport_avia/Walkaround+Airbus+A-319+S7Airlines/ Boeing 737-700 http://walkarounds.scalemodels.ru/v/walkarounds/avia/civil_and_sport_avia/b-737_vq-beo_001/
 4. coś w tym jest 😂 Ja z tego powodu przeszedłem w tryb "sklejacza" bardziej niż modelarza 🤪
 5. Dlaczego? Coś nie tak z tą aplikacją?
 6. Jest z tym bardzo różnie. Dużo zależy od wieku modelu - nowsze mają linie delikatniejsze = płytsze. Co może być przyczyną ewentualnych problemów z washem, na dalszym etapie budowy. Ja teraz równolegle akurat robię 2 Airbusy Revella i mam tego doskonały przykład. W starym A319 linie są głębokie i "konkretne", podczas gdy w nowym A320neo są one tak delikatne, że jestem pewien, że wash w nie nijak nie 'wejdzie'.
 7. Jeśli masz smartfona z Androidem pobierz aplikację Hobby Color Converter (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pulgadas.hobbycolorconverter&hl=pl) i po kłopocie 😉
 8. milczacy

  Walki powietrzne

  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Zestrzelenie_F-117
 9. Wprawdzie osobiście nie kleiłem ani Rodena ani Aningrad, ale ponieważ miałem C5 kiedyś w planach to trochę 'research'u' robiłem. Wtedy jeszcze Rodena nie było w ofercie. Teraz brałbym w każdym razie Rodena. Modele Aningrad sa przeznaczone dla mocno zaawansowanych modelarzy. Dostępność w Polsce również za Rodenem przemawia.
 10. Ładne cacuszko 👍 Też mam w składziku F-104 (https://www.scalemates.com/kits/revell-04060-f-104-g-starfighter--111394) ale pewnie zrobię w pudełkowym malowaniu.
 11. Dzięki Solo. Co ciekawe to Microscale Sol ma dokładnie taki sam zapach jak zmywacz Wamod. Oczywiście nie tak intensywny, ale jednak.
 12. I kolejny 'projekt' typu 'drugie życie" dla starego modelu. An-124 został odnowiony na bazie modelu sprzed 5 lat w malowaniu rosyjskich sił zbrojnych. Oto stary-nowy Rusłan
 13. Super model i ciekawe malowanie 👍
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.