Jump to content

biket26

Members
 • Posts

  87
 • Joined

 • Last visited

Reputation

8 Neutral

About biket26

 • Birthday 01/23/1980

Personal Information

 • Location
  Strzałkowo
 • Interests
  Sprzęt wojskowy no i oczywiście Modelarstwo :)
 • Occupation
  Żołnierz zawodowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Możesz spróbować kupić z drugiej ręki Na giełdzie forumowej lub na fejsie F-14 w 1:48 Hobby bossa lub Hasegawę. To najrozsądniejsze modele w tym przedziale cenowym.
 2. Roland_Sebastian - dzięki za wyjaśnienie
 3. Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie odnośnie samolotu Hawker Hurricane. Posiadam model Hasegawy z wersją Mk IIc. Czy oprócz uzbrojenia (działka Hispano-Suiza zamiast karabinów Browning) różni się jeszcze jakimiś znaczącymi detalami od wersji MkI? Chciałbym wykonać wersję MkI ale nie chcę kupować drugiego modelu a według oględzin instrukcji musiałbym przerobić tylko element skrzydła gdzie jest osadzone uzbrojenie.
 4. Witam. Jak w temacie odkupię lub wymienię jedno z malowań z tego zestawu. Nie ukrywam że najchętniej do złotego lub łaciatego Miga ale zadowolę się też innym. Pozdrawiam
 5. Witam. Jak w temacie szukam kogoś kto odstąpiłby mi jeden zestaw oznaczeń do miga21 pf z tego zestawu. Obojętnie który. Odkupię lub wymienię. Pozdrawiam.
 6. Potwierdzam. Potrzebna jest wersja 9-12 do zrobienia polskiego Mig-29.
 7. Mig-29 9-12 sprzedany. Obniżka na drugiego miga do 250 z wliczoną wysyłką.
 8. Witam. Jak w temacie sprzedam Miga29 z GWH Korean Peoples Army Air Force Mig-29 9-13 . Stan modelu sklepowy. Cena 230 zł z wliczoną wysyłką . Pozdrawiam.
 9. Model sprzedany, temat do zamknięcia.
 10. Witam. Kak w temacie sprzedam model Miga-29 z gwh. Kompletny, ramki w foliach. Cena to 260 zł z wliczoną wysyłką.
 11. Witam. Jak w temacie może komuś zostały elementy kabiny, fotele i wnęki podwozia przedniego od F14A Academy, lub Hobby Boss lub Hasegawa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.