Jump to content

biket26

Members
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About biket26

 • Birthday 01/23/1980

Personal Information

 • Location
  Strzałkowo
 • Interests
  Sprzęt wojskowy no i oczywiście Modelarstwo :)
 • Occupation
  Żołnierz zawodowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piękny model. Gratulacje. Napisałbyś kilka słów o samym zestawie? Spasowanie, jakość detali, kalki...
 2. Witam. Jestem zainteresowany poz 11 mirage z kinetica i 12 kalki do mig15. Jeżeli dostępne to poproszę o info na priv i koszt wysyłki. Pozdrawiam. Piotr
 3. Dzięki za rzeczowy tutorial do dysz. Lepiej tego nie mogłeś mi wytłumaczyć. Zapiszę i wypróbuję na f111. Jak coś będę pisał na priv. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam. Piotr
 4. Piękny model. Na żywo musi wyglądać świetnie. Gratulacje. Ja mam pytanie do Ciebie odnośnie tych dysz. Widziałem takie same przepalenia w f111 którego mam i zastanawiałem się jak uzyskać taki efekt tzn czarne "panele"? dysz i jasne przepalenia na ich krawędziach. Najpierw malować dyszę metalizerem np burn metal, później pomalować ciemnym np titanium lub exhaust i powycierać na krawędziach czy też najpierw ciemny kolor na całości a później prysnąć jasnym metalizerem krawędzie... Jak Ty to zrobiłeś na Phantomie?
 5. Super model. Akurat sam kleję takiego w 1:48 i myślę że będę wzorował się na Twoim modelu. Podoba mi się ta "czerń" jest jak dla mnie bardzo realistyczna. Model sprawia wrażenie maszyny która już trochę posłużyła. Dobra robota. Gratulacje.
 6. Gratulacje. Bardzo fajny model. Zwłaszcza że zrobiłeś go w najpiękniejszej moim zdaniem konfiguracji czyli "w locie". Co do weatheringu to wybrałeś taką drogę i kierowałeś się słusznymi pobudkami. Brudzenie maszyn pokładowych to temat rzeka na forum. Moim zdaniem wyszedł jak rasowa, wyeksploatowana maszyna i dobrze to wygląda. Ten czarny możesz potraktować jasnoszarym washem lub nawet spróbować może amelinum 😁gdzieniegdzie wetrzeć na łączeniach poszycia grzbietu żebu zaznaczyć drobny stopień zużycia powierzchni. Ale to tylko wizja człowieka któy sam na razie nie ma nic do pokazania. Dlatego jeszcze raz gratulacje. Piękny model.
 7. Witam. Jak w temacie kupię w/w kalki ale tylko komplet. Pozdrawiam. Piotr
 8. Na razie jeden kolor z hataki pasuje (afressor blue) po nr FS spróbuję dojść do tego czy hataka ma wszystkie kolory wg instrukcji kalkomanii. Mam już też alternatywę w postaci farb MRP.
 9. Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie malowania samolotu F-14A Tomcat. Chciałbym wykonać model samolotu z NSAWC, nr. 20 F-14A 161859 i planuję użyć farb z zestawu Hataki Orange Line HTK-CS30 USAF Agressor Squadron Paint Set vol.2. W związku z tym moje pytanie czy te kolory będą odpowiednie?Czy ktoś już sklejał F-14 w tym malowaniu? Instrukcja od Kalkomanii "Best of the best vol2" firmy Fightertown Decals (których chcę użyć) podaje trochę inne kolory FS niz hataka no a faktycznie dopiero na modelu będzie można zauważyć efekt. Czy może lepiej dobrać kolory z palety Mr hobby a ten kolor agressor blue wziąć z AK?
 10. Można zarezerwować do jutra do 18tej?
 11. A takie Cię nie interesują? http://www.caracalmodels.com/cd48030.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.