Jump to content

biket26

Members
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About biket26

 • Birthday 01/23/1980

Personal Information

 • Location
  Strzałkowo
 • Interests
  Sprzęt wojskowy no i oczywiście Modelarstwo :)
 • Occupation
  Żołnierz zawodowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Jak w temacie szukam kogoś kto odstąpiłby mi jeden zestaw oznaczeń do miga21 pf z tego zestawu. Obojętnie który. Odkupię lub wymienię. Pozdrawiam.
 2. Potwierdzam. Potrzebna jest wersja 9-12 do zrobienia polskiego Mig-29.
 3. Mig-29 9-12 sprzedany. Obniżka na drugiego miga do 250 z wliczoną wysyłką.
 4. Witam. Jak w temacie sprzedam Miga29 z GWH Korean Peoples Army Air Force Mig-29 9-13 . Stan modelu sklepowy. Cena 240 zł z wliczoną wysyłką . Pozdrawiam.
 5. Model sprzedany, temat do zamknięcia.
 6. Witam. Kak w temacie sprzedam model Miga-29 z gwh. Kompletny, ramki w foliach. Cena to 260 zł z wliczoną wysyłką.
 7. Witam. Jak w temacie może komuś zostały elementy kabiny, fotele i wnęki podwozia przedniego od F14A Academy, lub Hobby Boss lub Hasegawa.
 8. Dla mnie osobiście to skala 1:48 jest najlepsza. W skali 1/72 faktycznie modele są tańsze ale potrzeba więcej precyzji przy budowie a detale są mniej widoczne. Skala 1/32 to znowu duże koszty zarówno zakupu samego modelu, jak i dodatków czy chemii. No i trzeba mieć miejsce do ich trzymania a 48 jest w sam raz. I w kwestii detali, zakupu modelu, ilości chemii potrzebnej do budowy oraz miejsca
 9. Faktycznie masz rację, powinienem tam go wkleić, pośpieszyłem się. Jest możlowość przeniesienia go tam bez kasowania i tworzenia na nowo?
 10. Kilka fotek wariantów malowań, kalkomanii i renderów samego modelu.
 11. Witam wszystkich. Nie jestem pewien czy pojawiła się tu już wzmianka o planowanym wydaniu modelu Avro Lancaster B Mk I z HK Models https://www.hk-models.com/hkm/1-48-avro-lancaster-b-mk.1-01f005/ Planowany jest na 15 marca.
 12. Bardzo mi się podoba ten kocur. Zwłaszcza malowanie i kabina. Gratulacje ukończonia go i powodzenia przy następnym modelu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.