Jump to content

KRL

Moderators
 • Content Count

  2,197
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Everything posted by KRL

 1. Dziękuję wszystkim serdecznie. Kolejny F-14 jaki zrobię będzie już w jakimś wielobarwnym camo. A może czarny.
 2. F-14A Tomcat VF-21 Freelancers. Model Trumpeter w skali 1:32 oczywiście wykonany prosto z pudła jedyne dodatek to kalki. Zestaw dobrze znany wszystkim napisano wiele na temat jego wad i błędów merytorycznych. Pomijając te wady model dość łatwy w budowie. A sam model F-14 zawsze robi wrażenie w skali 1:32 więc ogólnie polecam ten zestaw.
 3. F-14A Tomcat model Trumpeter 1:32
 4. Opadło się biduli, zawstydzona była zdjęciami.😜
 5. Mała odmiana skalą 1:48 MiG-23MF.
 6. Biały-niebieski-szary.
 7. Dzięki, uwielbiam camo cięte na ostro.
 8. Zdecydowanie najsłabszy model GWH z jakim miałem do czynienia F-15C Aggressor GWH 1:48
 9. Krótko mówiąc tak.
 10. Dziękuję serdecznie za ciepłe słowa i adminom za fotkę na stronie głównej.
 11. Tym razem zdecydowanie coś co trafia w moje modelarskie upodobania -F-4E Phantom II HAF samoloty Greckich Sił powietrznych są świetnym tematem dla wszystkich lubiących wyjątkowo mocno wyeksploatowane samoloty. Dodatkowo poza samymi możliwościami pobawienia się z weatheringiem miałem możliwość kolejny raz sięgnąć po naprawdę świetny model mam tu na myśli "składalność" praca przy modelu F-4 Tamiya to czysta przyjemność. Zapewne nie jest to ostatni samolot HAF które znalazł się na moim warsztacie już mam pomysł na A-7. Teraz zapraszam do galerii F-4E Phantom II Hellenic Air Force:
 12. F-4E HAF Tamiya 1:32
 13. KRL

  F-4E Hellenic Air Force

  Dziękuję zawsze można liczyć na pomoc forumowiczów otrzymałem mail z informacjami.
 14. Po kilku dniach walki z przeglądaniem fotek w internetach, postanowiłem zapytać forumowiczów o dość banalny ale w skali 1:32 ważny drobiazg który spędza mi sen z powiek. Chodzi o F-4E Greckich Sił Powietrznych a dokładniej o biały i czerwony pasek pod no właśnie pytanie czy on jest tylko pod slotami czy widać go także gdy slot jest zamknięty. Według instrukcji malowania jest podane że biały i czerwony pas pod zamkniętymi slotami. Ale trudno mi odszukać zdjęcia potwierdzające to może ktoś z was zgłębiał ten temat. Wiem jest to duperela ale byłby to fajny kontrast. W zasadzie jedy
 15. Dziękuję serdecznie wszystkim, cieszę się że model jest pozytywnie przez was odbierany.
 16. To efekt polerowania choć sam materiał był dobrej jakości już na wstępie.
 17. O ile wiem problemem są kalki które wykonał Trumpeter zresztą z kalkami Trumpka są w wielu zestawach problemy. Znalazłem także nie co inna wersję tego malowania ale kolory oznaczeń na stateczniku także odbiegają od włąsciwych.
 18. Tym razem jeden z moich ulubionych modeli w mojej opinii jest to jeden z dwóch najlepszych modeli odrzutowców w skali 1:32 Trumpetera. Model dość skomplikowany i wymagający w budowie ale bez większych problemów w zasadzie ma dwa słabe punkty pierwszy to osłony silników które jak myślę z założenia Trumpeter wymyślił że będą pozostawały otwarte a co za tym idzie ich dopasowane gdy chcemy je zamknąć jest słabe i wymaga to sporo pracy. Podobnie jest w materii "nosa" który także wymaga sporo czasu by dopasować go do reszty kadłuba jeżeli chcemy zamknąć radar. Reszta pasuje do siebie bardz
 19. A-6E Trumpeter 1:32
 20. Wiem że mimo wszystko straszne ale jak dla mnie ciekawe ujęcie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.