Jump to content

Krzysiek B

Members
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Krzysiek B last won the day on August 12 2019

Krzysiek B had the most liked content!

Community Reputation

27 Excellent

Personal Information

 • Location
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ? Użyłem tych dwóch farb wymieszanych w proporcji "na oko"
 2. Zapewniam, że nie będziesz żałował bo model jest bardzo przyjemny i bezproblemowy w budowie ? Cieszę się, że przypadł Wam do gustu.
 3. Jedenastka praktycznie gotowa: Niestety galerii w najbliższym czasie raczej nie będzie ponieważ w trakcie sesji aparat wyzionął ducha ?
 4. Niewielki postęp. Silnik, kołpak śmigła, płat i zastrzały przyklejone do kadłuba. Osłona silnika wetknięta na sucho: Jeszcze kilka poprawek malarskich, pomalowanie kilku detali i można zabierać się za kalkomanie I przy okazji się zapytam- jaką farbę byście polecili do pomalowania pierścienia przedniej części osłony silnika?
 5. I tak też się stało.Wczoraj pierwsza, dzisiaj druga warstwa: Oczywiście w trakcie malowania udało mi się ułamać rurkę Pitota i celownik ?
 6. Majówkę zacząłem od psiukania farbami: Połączenie farb Hataki i rozcieńczalnika Mr.Hobby w proporcji pół na pół świetnie zdaje egzamin ? Pewnie jeszcze dzisiaj uda mi się nałożyć kolor khaki
 7. Do malowania zaopatrzyłem się w taki zestaw Co do plastiku to hmm.. problemów z nim nie miałem. Dobrze się szlifowało, nie rozwarstwia się jak niegdyś MiniArtu także myślę, że jest ok.
 8. Model składał się bardzo przyjemnie. Nie miałem żadnego problemu ze spasowaniem części i pomimo braku kołków montażowych wszystko świetnie do siebie pasuje. Śladowych ilości szpachli i szlifowania wymagało jedynie łączenie połówek kadłuba, ale to standard w każdym modelu ? miłym zaskoczeniem było również spasowanie pokryw luków inspekcyjnych w kadłubie. Z własnego doświadczenia wiem, że jeżeli producent daje opcję wyporu wykonania tych elementów w pozycji otwartej lub zamkniętej to jest to taka delikatna aluzja, żeby wykonać je jednak w pozycji otwartej. Inaczej te elementy raczej średnio pasu
 9. Wczoraj model dostał czarny podkład: Niestety w moim zestawie trafiła się jakaś felerna ramka G z częścią przezroczystą: Na szczęście ekipa z IBG stanęła na wysokości zadania i wysłali nową: Wbrew pozorom jest to kawał modelu i ledwo mieści się na moim stanowisku do fotografowania ?
 10. Witam, Każdy okres około-świąteczny niesie ze sobą nagły wzrost wolnego czasu, więc postanowiłem rozgrzebać najnowszy model tytułowej "jedenastki". Jak na razie składa się bardzo przyjemnie i mam nadzieję, że tak będzie już do końca :) Model w moim zamyśle przewidziany jest jako typowy relaksacyjny pułkownik i raczej nie przewiduję wykorzystania dodatkowych zestawów waloryzacyjnych. Wczoraj wieczorem prezentował się tak: Teraz przygotowuję się do zamknięcia kadłuba i montażu skrzydeł i tutaj pojawia się pytanie: Czy samoloty ze 111 eskadry we wrześniu 39 miały zamo
 11. Śledziłem wideorelację od początku i muszę przyznać, że efekt końcowy bardzo mi się podoba
 12. Bardzo ładny Emil, świetnie wyszedł i cieszy oko
 13. Śledziłem warsztat z zapartym tchem. Wyszedł znakomicie. Gratuluję
 14. Dziękuję za miłe komentarze i cieszę się, że model Wam się podoba ?
 15. Cześć wszystkim, Model skończyłem na początku czerwca w ramach konkursu na sąsiednim forum, jednak w celu uniknięcia pomówień o próby agitacji i namawianie do oddawania głosów na mój model prezentuję go dopiero teraz ? Pod tajemniczym oznaczeniem FG-1D kryje się dobrze znany F4U-1D Corsair, który podczas wojny był produkowany przez zakłady Goodyear. Model przedstawia maszynę z pierwszej partii 20 Korsarzy kupionych przez Salwador w 1957 roku. Egzemplarz "201" ( prawdopodobnie BuNo 67087 ) jest jedynym tak dobrze obfotografowanym samolotem w barwach FAS a dla modelarza jest to
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.