Jump to content

tompac

Members
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 1. Nie dziwi mnie to, ale ja jesteś świr który żyje w swoim świecie ;)
 2. W napisy "firmowe" bawił sie nie będę - raczej szpecą jak dodają uroku - luźna interpretacja tematu ;)
 3. Cały pic z kalkami polega na tym, że to egzemplarz przemalowany i nie odtwarzano na nim np. wiekszości napisów eksploatacyjnych, cos tam przy kabinie powinno jeszcze być i w okolicy silnika - i pewnie będzie ;) Niestety to jest największa "bolączka", coś tam jest (zdjęcia tego nie oddają, są różne odcienie) ale do dyspozycji mam tylko olejne metalizery a tam brak fioletowo-niebieskiego przepalenia :(
 4. Coś tam pewnie jeszcze dołożę ale bez szaleństw ;)
 5. Malutkimi kroczkami zbliżam sie do finału Akuły 08: Jako, że część fot poznikała coś z prehistorii:
 6. Kiedyś powiadało się schludny - czyli wszystko cacy ale bez zbędnych fajerwerków.
 7. Mając na względzie, że dysze są oklejone to twierdzenie, że to "konserwa" jest jak najbardziej zasadne - w takim PRL Bitex to była całkiem popularna sprawa ;)
 8. Da radę, metalowa lufa leczy temat albo ... Dragonowski ISU-122 miał w pudełku wypraski z jarzmem i lufą do ISU-152 - jak cos posiadam takowa.
 9. No niby na obrazku i schemacie malowania są anteny ale jakby w plastiku brakowało "akcentu" ;) Brałbym w ciemno Się kolega nie przejmuje takimi pierdołami i korzysta z instrukcji - no chyba że ortodoksja nie pozwala ;)
 10. Wersja RBT różni sie od RB tylko użyciem innej stacji rozpoznania - Tangaż stąd to T w oznaczeniu wersji. Wg rysunku we wspomnianej monografii seryjny RBT wygląda tak jak ten z pudełka - dlaczego więc Ukraińcy mieli by "ściemniać" w nazwie? Chociaż po publikacji monografii Suchoja T-4 w ostatnim Lotnictwie NS już nic mnie nie zdziwi - autor nie mógł sie opędzić od chęci nazywania T-4 Su-100 chociaż nigdy ta konstrukcja tak sie nie nazywała ;)
 11. Skąd to info? Przegladam instrukcje i wypraski oraz monografię Altairu MiG-25 Stalowa Błyskawica i wychodzi mi, że to jest taka wersja jak oznaczył producent RBT.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.