Jump to content

Piotrek 98 MK

Members
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam po dość długiej przerwie spowodowanej brakiem warunków na modelarstwo w innym mieszkaniu. Pokazuje zdjęcia co do tej pory udało się zrobić przy model
 2. Witam po dość długiej przerwie spowodowanej brakiem warunków na modelarstwo w innym mieszkaniu. Pokazuje zdjęcia co do tej pory udało się zrobić przy modelu.
 3. Hah, to ja mogę zrezygnować z tej dodatkowej i będzie ok.
 4. Jadnak tą ostatnią osobę ciężko znaleźć, a ja w przyszłości bym też chciał zrobić OF Ouragan ,więc będę potrzebować jeszcze jednego kompletu blach. W skrócie za 4 komplety zapłacę 200 zł. Periga problem rozwiązany
 5. Chętni szybko się znajdą, bo Mirege już nie robi blaszek, dzięki za odpowiedź i czekam aż będą te dwie osoby
 6. Chętnie kupię owe blachy do obu OORP, łączny koszt 100 zł ?
 7. Ja blaszki mogę kupić w sklepie stacjonarnym Martola i wysłać je dobrze zabezpieczone. Jak byś chciał, to mogę to zrobić.
 8. Niestety numer 956 mam w kolorze czarnym, więc nie wyjdzie poprzednie malowanie. W drugim wątku nie ma zbyt wiele zdjęć, ale dzięki za doradzenie.
 9. Konkret jest. Mi 24 W numer 956. Jak go ukończę biorę się za ruskiego Mi 35 w Syrii.
 10. Dwukolorowego Afgańczyka, a raczej Syryjczyka będę robił później. Na razie robię polskiego w malowaniu ciemnozielonym.
 11. Dzięki za odpowiedź. Już nie mogę się doczekać wypustu Edka. Edit: Kupiłem tą farbę.
 12. Najpierw miało być malowanie afgańśkie (dwukolorowe kamo bardziej mi się podoba). Jednak na kalkach nie było wersji W w malowaniu afgańskim. Stąd te rozbieżności.
 13. Jak na model po powrocie do modelarstwa jest bardzo dobrze . Ja bym zamienił to działko, oraz zwaloryzował kabinę. Możesz kupić model revella lub italierki , te są lepsze. Ja swojego zezłomowałem, nie chciało mi się z tym walczyć, tym bardziej że śmigło było ułamane. Życzę powodzenia w dalszych pracach oraz kolejnych udanych modeli
 14. Mój błąd, chodziło mi o wersje W. Malowanie będzie z bazy w Ghaznii , egzemplarz o numerze 956. Na dniach wstawię zdjęcia z postępu prac.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.