Jump to content

Piotrek 98 MK

Members
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Piotrek 98 MK

 1. Witam po dość długiej przerwie spowodowanej brakiem warunków na modelarstwo w innym mieszkaniu. Pokazuje zdjęcia co do tej pory udało się zrobić przy model
 2. Witam po dość długiej przerwie spowodowanej brakiem warunków na modelarstwo w innym mieszkaniu. Pokazuje zdjęcia co do tej pory udało się zrobić przy modelu.
 3. Hah, to ja mogę zrezygnować z tej dodatkowej i będzie ok.
 4. Jadnak tą ostatnią osobę ciężko znaleźć, a ja w przyszłości bym też chciał zrobić OF Ouragan ,więc będę potrzebować jeszcze jednego kompletu blach. W skrócie za 4 komplety zapłacę 200 zł. Periga problem rozwiązany
 5. Chętni szybko się znajdą, bo Mirege już nie robi blaszek, dzięki za odpowiedź i czekam aż będą te dwie osoby
 6. Chętnie kupię owe blachy do obu OORP, łączny koszt 100 zł ?
 7. Ja blaszki mogę kupić w sklepie stacjonarnym Martola i wysłać je dobrze zabezpieczone. Jak byś chciał, to mogę to zrobić.
 8. Niestety numer 956 mam w kolorze czarnym, więc nie wyjdzie poprzednie malowanie. W drugim wątku nie ma zbyt wiele zdjęć, ale dzięki za doradzenie.
 9. Konkret jest. Mi 24 W numer 956. Jak go ukończę biorę się za ruskiego Mi 35 w Syrii.
 10. Dwukolorowego Afgańczyka, a raczej Syryjczyka będę robił później. Na razie robię polskiego w malowaniu ciemnozielonym.
 11. Dzięki za odpowiedź. Już nie mogę się doczekać wypustu Edka. Edit: Kupiłem tą farbę.
 12. Najpierw miało być malowanie afgańśkie (dwukolorowe kamo bardziej mi się podoba). Jednak na kalkach nie było wersji W w malowaniu afgańskim. Stąd te rozbieżności.
 13. Jak na model po powrocie do modelarstwa jest bardzo dobrze . Ja bym zamienił to działko, oraz zwaloryzował kabinę. Możesz kupić model revella lub italierki , te są lepsze. Ja swojego zezłomowałem, nie chciało mi się z tym walczyć, tym bardziej że śmigło było ułamane. Życzę powodzenia w dalszych pracach oraz kolejnych udanych modeli
 14. Mój błąd, chodziło mi o wersje W. Malowanie będzie z bazy w Ghaznii , egzemplarz o numerze 956. Na dniach wstawię zdjęcia z postępu prac.
 15. Brzegi niemalowanej powierzchni zaklej dociętą taśmą maskującą( musi być dobrze przyklejona), a wnętrze wypełnij maskolem. Przy usuwaniu najlepiej dotnij brzegi delikatnie nożykiem.
 16. Piotrek 98 MK

  Mig-29

  Ruskie rzeczywiście mają wady . Ale tylko ruskim to nie przeszkadza
 17. Piotrek 98 MK

  Mig-29

  A widziałeś te ruszające się na boki podwozie? Miałem wrażenie, że za chwile się złamie.
 18. Witam. Na początek zanim zacznę pracę nad modelem mam kilka pytań: 1. Czym się różniła wersja H od E i czy da się z tego zestawu zrobić polski model. 2 Czy są na rynku dostępne odlewy żywiczne Ppk 9M17P „Skorpion-P” oraz UB-32A-24 3 Jak się da zrobić polskiego to malowanie chciałbym wybrać irackie. Czy farby pale green oraz dark green będą pasować do tego malowania Liczę na pomoc
 19. Zawiasy powinny być dołączone do zestawu blaszek, a jak je zamocować- prawidłowo tu link do zdjęcia zawiasów na mi2 https://www.google.pl/search?q=mi+2+zdj%C4%99cia&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiVoJnJ77bOA:bip:bRQKHaeHDEMQ_AUICCgB&biw=1536&bih=731#imgrc=HIGRd2SkmO5wvM%3A A mocujesz klejem CA.
 20. Skali nie było napisana, ale rzeczywiście jak popatrzyłem ponownie to za duże
 21. Dzięki za wyjaśnienie. Ta woda to będzie wyzwanie . Jak będą środki to zacznę ją robić, bo na razie spłukałem się zakupem farb.
 22. Planuje kupić takie pokrętła http://exito.sklep.pl/pl/p/ABER-SV07-Hand-wheels-various-scale-first-selection/17234. Mógłbym tobie kilka wysłać, jak będą ok to napisz czy chcesz.
 23. [ jak zrobiłeś skosy i tor wodny (tego na zdjęciu nie do końca widać) więcej zdjęć ] Dołączam się do pytania.
 24. Usunąć nie możesz , poproś admina o przeniesienie do odpowiedniego działu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.