Jump to content

piotr111

Members
 • Content Count

  330
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tu masz piękną dziurę jak w Panterze . Wnętrza nie widać tylko pogięte blachy i dwie sprężyny .
 2. Zwróćcie uwagę na gąsienicę . Jest taki sam efekt jak na kołach , a z tego co widać zdjęcie zostało zrobione po deszczu . Czy nie jest to ciemniejszy obszar bo jest mokry czyli że pierwsze koła są jasne .
 3. Ładny model ale jak dla mnie kamuflaż jest za ostry . Ja bym poszedł raczej w coś w ten deseń .
 4. Jak to się mówi , monopolista może wszystko , a ty nie masz wyboru .
 5. Kiedyś już było pisane na ten temat , ale się powtórzę . Nie ma takiej opcji żeby lepiej robili modele w 1/16 ponieważ jest to zawsze kompromis między projektantem i księgowym gdzie niestety księgowy jest zawsze górą . Poza tym takich wariatów jak ja można by policzyć na palcach na całym świecie . Taką firmę interesuje sprzedaż , a 90 % ludzi takie modele robi prosto z pudła . Poza tym nie wszystko da się odlać w tworzywie . No i na koniec przykład Pantery . Kogo to obchodzi że wnętrze jest od Pantery A - 90 % ludzi sklejających to nie interesuje .
 6. I z tym stwierdzeniem w pełni się zgadzam .
 7. Jedziemy dalej z rzeżbą . Pierścień zrobiony i wpasowany na sucho w podstawę wieży . Dach wanny z góry . I od dołu . Po złożeniu podstawy wieży z dachem . I od dołu .
 8. Żadne tam dzieło , staram się zrobić to co sobie wyśniłem jak najlepiej i tyle . Tu nie ma co kibicować tylko zakładać warsztat ze swoimi dziełami .
 9. Ściany pogrubione , góra spasowana to strugamy dalej . Podstawa wizjera kierowcy . Tak to mniej więcej będzie po wklejeniu . Dach spasowany , pozostało zrobić tylko spaw ale to prawie na końcu . Odcięty pierscień zębaty .
 10. Aktualnie walczę z pogrubianiem ścian i spasowaniem góry z dołem co nie jest wcale takie proste . Pantere będę dłubał równocześnie ponieważ to taki sam paszkwil jak KT , chociaż nawet lepszy bo s-f .
 11. Firewall zestawowy i wyczyszczony ze zbędnych rzeczy . Wzmocnienia podłogi zestawowe i poprawione . I wsadzone na sucho do wanny .
 12. Fajnie , tyle tylko że to jest podłoga od Pantery A , tak jak i całe wnętrze . Kolejny śmieszny model Trampka .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.