Jump to content

Dragon_fighter

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Bielsk Podlaski
 1. Kolor podstawowy to Brown Violet, pól matt w świetle dziennym prezentuje się lepiej.
 2. Numer 7 czasopisma Wozy Bojowe Świata był poświęcony T-90, można tam znaleźć ciekawe zdjęcia. T-90 MS jest zmodernizowaną i eksportową wersją T-90.
 3. Większość Panterturm było budowane na specjalnych bunkrach przystosowanych do wież Panther aus G. Ale bywały także stanowiska zbudowane z uszkodzonych czołgów.
 4. Poszukuję zdjęć numerów taktycznych i napisów ( jeśli takie występowały ) dla niszczyciela SU-152.
 5. Ja kleje zwykłym wikolem, nakładam cieką warstwę pędzelkiem i posypuję tym co mam kleić, po wyschnięciu jest przeźroczysty.
 6. Z jakiego materiału zrobiłeś tą plandekę.
 7. Nie ma za co. Wagonik bardzo ładny, czy myślałeś o ciuchci, a może jakaś laweta na czołgi, albo "złoty pociąg ". Pozdrawiam
 8. Witam Jest to pierwszy model Trumpetera jaki skleiłem, wcześniej sklejałem Zvezdę. Czarne przetarcia jak również koła to suchy pędzel farbą metal black Mr Hobby. W zestawie są gumowe linki, które niezbyt ładnie wyglądają, zrobiłem też błąd wklejając osobno uchwyt bez linki do wanny. W rezultacie wykonałem inne mocowanie linek. Sam model skleja się dobrze, w zestawie są też gumowe gąsienice, które skleiłem butaprenem, inne kleje nie chwytały, jak również metoda łączenia na gorąco. Napisy są z zestawu Zvezdy. Dodałem rulonik brezentu wykonany z plastra, ważne żeby był z tkaniny, można kupić w aptece. Pozdrawiam.
 9. Najpierw wrzuć zdjęcia na portal i udostępnij dla wszystkich. Następnie klikając zdjęcie na portalu wybierasz opcję pokaż zdjęcie. Następnie przeciągając go do postu wpisujesz link pomiędzy znaczniki "" I po kłopocie.
 10. Dziękuję za wskazówki. Używam farb półmatowych, więc końcowy efekt jest zawsze lekko świecący. Lufa i wydechy są tylko zaczernione, będę pamiętał o nawierceniu. Koła na zewnątrz są na koniec przetarte imitacją pyłu, od strony wanny nie, myślę że stąd wynika różnica. O dodatkach będę pamiętał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.