Jump to content

Crimson King

Members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

214 profile views
 1. Crimson King

  [S]

  Witam.serdecznie! Biorę. Rozumiem, że caĺość za 125pln.Pozdro.
 2. Poszukam,bo chyba jakaś się ostała.Pozdrawiam!
 3. Tu żadnego wstydu nie ma.To się nazywa modelarstwo. To coś jak wyprawa Odyseusza po złote runo. .Sięgaj po to czego nigdy nie złapiesz.Ponoć mu się udało! Mity mogą wszystko!
 4. Ilekroć biorę się za model to myślę,,,wow,, ale go zrobię.I jak wyląduje w galerii , to widzę błędy, które mi umknęły.Nawet Andrzej Ziober bije się w piersi.A gdzie mi do Niego.Czasem sobie myślę, czy to jest już obsesja.
 5. Oczywiście,ale polecam koledze te najlepsze.Czy nie oto tu chodzi? Pl
 6. A czemu nie?Niech zobaczy różnice.Pokaż jak sam to zrobiłeś i nie krytykuj kogoś kto nie stoi w bramie za rogiem i czeka na zeta na browar ,tylko ma podobną pasję.Nie każdy może być Rembrantem
 7. Nie morduj się z tymi dyszami, kup Amigo models lub inne . np edka. lub dobry klon ., jest na AllegroTe, to spółdzielnia pracy,, daremny trud::,,
 8. Solo pytał o połączenie skrzydeł na obszarze pomiędzy klapami tylnymi i na krawędzi natarcia.Trza to poprawić.Tam ma być zero szparki.
 9. To w końcu do której wersji kolego, bo to dwa mocno różniące się modele.
 10. Podoba się tylko te podwieszenia,,,,nie trzymają osi symetrii.Ten Cerberus jakiś nijakiś.Kalki na nosie również.Pozdro! A tak na marginesie?Ma Ktoś na zbyciu owiewkę do wersji F3?
 11. Poszukaj magazynu Lotnictwo nr specjalny. dotyczący polskich 29 na stulecie PSP Można go kupić na wyprzedażach za godziwe pieniądzeJest tam dużo cennych wskazówek
 12. Solo! To kwestia zrozumienia pytania.Kolega pytał o migacza z JG73 i o wersję 9/12 late ,czyli późną, ,a to ten sam samolot......Mig 29 9/13,smt i pochodne nie nadają się.O ile wiem ,z wersji early teź da radę zrobić naszego.
 13. Mates mądrze gada,posłuchaj go,a dobrze na tym wyjdziesz.
 14. Nadają się wszystkie,prócz wersji 9/13,. Reszta , to kwestia kalek.Tych nie brakuje
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.