Jump to content

Crimson King

Members
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

369 profile views
 1. Bardzo udany.Co do nitów, ,?????Znakomita robota, ale w niektórych przypadkach ,, spółdzielnia pracy,,, daremny trud..nie próbujecie prześcignąć oryginału,,bo to tylko model i jak ja to mówię, zabawa dla ,,dużych,, chłopców.,skazana z góry na ,, prawdopodobieństwo,, wygłądu oryginalnego samolotu..I żaden tam docent,doktor,czy profesor temu nie zaprzeczy.
 2. Bardzo się podoba.Samolot ma coś z urody ruskich maszyn typu Mig .Takie brzydkie kaczątko,ale w powietrzu przeradza się w łabędzia,a nawet w sokoła, mając na względzie prędkość wznoszenia.Dobra robota .
 3. Cieszą oko.Gratulacje.Ale F13 ma zbyt wysunięty stożek i wygląda jakoś ,,ni jak ,,z tym wysuniętym klipem.
 4. Trochę napomstuje.Mig.F13...kabina owiewka do d......y.21 bis stożek wlotowy chyba wącha zapach przedniego podwozia po przyziemieniu.
 5. Otworzyłem se ten temat,,,,,a tu najazd na autora modelu!.Migacz ładny bo sam samolot się broni piękną sylwetką. Doczepię się jednak do stożka w chwycie powietrza,.To do daje producent (,,,metalowy,,,) to porażka..Chyba Pinokio nie powstydziłby się takiego nosa.Ale podoba się.Pozdro.
 6. To nie Bilek,bo jego model jest całkiem niezły, to jakieś nowe formy,ale chyba to spółdzielnia pracy ,,daremny trud,,
 7. Te skrzydła w modelu tej 19-ski to jakiś chude są.Może to wina fotki, ale na moje oko to kiszka.Za długie i za wąskie..Może się mylę,i oby tak było.
 8. Solo,to pewnik a nie przypuszczenie.Ale jak napisałem wcześniej,w dolny kadłub jest wklejony prawidłowy chwyt powietrza.Tak myślę, ale zdjęcie tego elementu z przodu rozwiało by wszelkie wątpliwości..
 9. Silnik oczywiście to GE a nie ,PW jak w naszych jaszcząbach,ale chwyt chyba prawidłowy,czyli mniejszy.Ale rzeczywiście trochę roboty by było,więc Kolega Solo ma dużo racji.Zależy czego oczekujesz.
 10. Pisząc o wadach modeli,miałem na myśli zestawy fabryczne,a nie Twoją pracę nad oporną materią. Czekam na efekt końcowy., Pozdrawiam serdecznie.
 11. Wiele rzeczy wygląda inaczej,ale nie deprymuję kolegi.W końcu ma dobre chęci.A tak na marginesie,.to nie wierz we wszystko ,co piszą o modelach,bo jest to opis gości którzy nie widzieli prawdziwego samolotu mig 21na oczy..Wszystkie robione przez Ciebie modele mają szereg wad, mniejszych, większych,ale są one do sprostowania.Będę zaglądał.Jak by co to służę radą..
 12. Hi. Hi.No to mMy...... No to mamy tornado w Polsce. No to mamy tornado w Polsce
 13. Znam Twoje prace,i jestem ich fanem, ale w dobrym tonie jest odpowiadać .Podałem nr. tel Wiem że była późna pora ,ale jak pisałem jestem 24h dostępny.. A tak po prawdzie, niech Piotr zgarnie wszystkie nagrody.Ma blisko..Wiem, że na tym nie będzie zarabiał.. To uczciwy kolega.. Pozdrowienia. .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.