Jump to content

Crimson King

Members
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

Personal Information

Recent Profile Visitors

755 profile views
 1. Ciekawie to wygląda.A pilot mandat dostał?Tak pytam,bo jak to u nas ,zaraz by mu wlepili nawet np.za niemanie włączonych świateł..Super.. Pozdrawiam.
 2. No to życzę dalszych , udanych poszukiwań.Pozdrowienia!
 3. Konkretnie ten? Bo mam nrA03003..To pewnie te same wypraski.
 4. Cena za model bez dodatków rozumiem że to 40 plus 15.A z dodatkam?.Pitotów u mnie dostatek,ale i tego przyjmę.Jakiś namiar na blachy?Pozdro! Krzysztof.
 5. Hej ziemia niczyja .globerek kasę otrzymał jak w książce pisze.,z Panem Pawłem próbuje się połączyć,ale nie odpowiada.W jego przypadku może coś przeoczyłem , więc jak zawiniłem, zapłacę.Nie jestem złodziejem
 6. Nigdy nie będzie tak samo jak w oryginale..l tyle.
 7. Dam 15 za wysyłkę i biorę.Jak pasuje,to proszę o kontakt na PW
 8. A może interesuje kolegę Blackburn Buccaneer ,do tego doskonały kokpit Neomegi,kalki Model Aliance na wszystkie maszyny z Pustynnej Burzy z fajnymi godłami.
 9. Mam.Mogę się pozbyć.Tel.698 158 380.. Pozdrawiam.
 10. Mikołaj,nigdy nie miałem parcia na szkło Jako modelarz, perkusista w rock band emerytów zawsze powtarzam,,,są dużo lepsi od ciebie
 11. I jak To jest,?Maszyna z lat 50-tychTyle planów, egzemplarzy w muzeach,i nie można stworzyć dobrego modelu?????? Wstyd dla producentów migopodobnych potworków.A maszyna zacna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.