Jump to content

Wujmer

Members
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

Personal Information

 • Location
  Małopolska
 • Occupation
  Elektryk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Italeri - Mercedes Benz Avtross1864 LS V8 nowy w sklepie mam za około 110zł.
 2. Udało się wróciłem z nieplanowanej delegacji plus dotarły podkłady które z pracami mnie wstrzymywały.
 3. Witajcie, zakupiłem ostatnio podkład AK0759 wite bo akurat była w sklepie promocja. I mam teraz pytanie czy na ten podkład mogę kłaść farbki Tamiya ?
 4. Kilka drobiazgów dokupione i możemy się brać za pracę.
 5. Dziękuję za radę, zamówiłem Gunze GX-2 + Alclad ALC-107.
 6. A jaki będzie najlepszy podkład chodzi mi o coś konkretnego np pod Alclad ALC-107
 7. Witajcie, potrzebuję pilnie odpowiedź jaki chrom kupić do malowania aeograferm ? AK INTERACTIVE , ALCLAD , AMMO MIG a może coś innego.
 8. Powoli zabieram się do pracy. Sklejanie ramy.
 9. Witajcie poszukuje zamienników farb w instrukcji mam: farby italeri: 4678 4675 4739 A chciałbym tamiya bo resztę już mam w tej firmy i dobrze się nimi mi maluje.
 10. Klasa 3 - Pojazdy cywilne Witajcie, w tym temacie przeprowadzę relację z sklejania kultowego Volvo F16 wersja chłodnia. Kilka informacji. Volvo F16 jest bardzo często bazą dla wielu ciężarówek chłodni. Generalnie te z przyczepą stosowane są do transportu na długich dystansach a bez przyczepy do lokalnej dystrybucji. Jednostka chłodząca znajduje się w przedniej części kontenera. Volvo oferuje ciężarówki F16 z dwoma rodzajami silników, począwszy od 12-16 litrów i od 340-520KM. W większości przypadków kontenery chłodnie budowane są przez wyspecjalizowanych producentów, uwzględniając róż
 11. Wujmer

  AIDA 1:400

  Prace chwilowo stanęły bo prace mam w delegacji i tylko niedzielą coś powoli dłubię. Wkrótce szczegółowa relacja.
 12. Wujmer

  AIDA 1:400

  Klasa 4 - Okręty i statki Witajcie, postanowiłem wystartować w konkursie bo może to będzie dla mnie motywacją aby zabrać się za model. Model jest częściowo zaczęty i został zatwierdzony przed administrację. W modelu planuję zamontować oświetlenie będzie to moja pierwsza tego typu próba. Ciężko było nawiązać do jesieni ale znalazłem jedną informację odnośnie statku. Jesienią 2013 statek miał wypadek podczas burzy czego skutkiem było wpłynięcie na mielizny i uszkodzenie burty. Kilka danych o samym statku. AIDAblu – statek pasażerski pływający pod banderą włoską. Wycieczkowiec należy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.